[MAP] South Europe RolePlay Burg

Započeo gReeDy.aMx, Decembar 15, 2011, 13:28:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Dobro je odraÄ'eno, samo eto naÅ¡ao sam dvije greÅ¡ke (po meni su greÅ¡ke) gdje izlazi ono sa saksijom kroz staklo, i greÅ¡ka Å¡to ti viri krov od burga. Mogao si popunit' onu prazninu i onaj bar je totalni promaÅ¡aj.
7/10 Inače sve ostalo mi se baÅ¡ sviÄ'a :)

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: Zgruvo poslato Decembar 15, 2011, 14:14:19 POSLE PODNE
Dobro je odraÄ'eno, samo eto naÅ¡ao sam dvije greÅ¡ke (po meni su greÅ¡ke) gdje izlazi ono sa saksijom kroz staklo, i greÅ¡ka Å¡to ti viri krov od burga. Mogao si popunit' onu prazninu i onaj bar je totalni promaÅ¡aj.
7/10 Inače sve ostalo mi se baÅ¡ sviÄ'a :)

takodjer,ista misao o tim greskama  ;)
Poslednja Izmena: Decembar 15, 2011, 14:24:44 POSLE PODNE od [SL]DJ LuxZillo

Citat: Zgruvo poslato Decembar 15, 2011, 14:14:19 POSLE PODNE
Dobro je odraÄ'eno, samo eto naÅ¡ao sam dvije greÅ¡ke (po meni su greÅ¡ke) gdje izlazi ono sa saksijom kroz staklo, i greÅ¡ka Å¡to ti viri krov od burga. Mogao si popunit' onu prazninu i onaj bar je totalni promaÅ¡aj.
7/10 Inače sve ostalo mi se baÅ¡ sviÄ'a :)
ama bolan nemoj me nervirati , to kroz staklo nije greska , mrzi me da ti se pravdam , a za krov reci tacno koja slika da vidim tu greskU :)

Citat: [SE++] ^-^P!Nk! poslato Decembar 15, 2011, 15:34:33 POSLE PODNE
Citat: Zgruvo poslato Decembar 15, 2011, 14:14:19 POSLE PODNE
Dobro je odraÄ'eno, samo eto naÅ¡ao sam dvije greÅ¡ke (po meni su greÅ¡ke) gdje izlazi ono sa saksijom kroz staklo, i greÅ¡ka Å¡to ti viri krov od burga. Mogao si popunit' onu prazninu i onaj bar je totalni promaÅ¡aj.
7/10 Inače sve ostalo mi se baÅ¡ sviÄ'a :)
ama bolan nemoj me nervirati , to kroz staklo nije greska , mrzi me da ti se pravdam , a za krov reci tacno koja slika da vidim tu greskU :)
A čuj, nemoj se bezveze nervirat', napisao sam da JA mislim da su greške, mogu svi ostali reći da nije,
a evo za krov:
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=oxfxyrin3gxn9aq3bim.png

Lijepo je napravljeno, samo burg je burg.. hocu reci da postoji jako puno slicnih radova.. Svidjaju mi se one visoke "vaze" ili sta god.. Mozda bi bilo dobro da promjenis bar jer se ne uklapa u taj stil.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




J4€k

Ljepo je Neki dobivaju dosta bolje ocijene za dosta losije mape
ja ti dajem 9/10 samo zbog jetdoora ostalo je manje vise uredu   :-*


SoNNix