Run time error 19: "File or function is not found" sta da radim? :S

Započeo excuse me, Februar 11, 2010, 14:57:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, imam problem veliki. Do malopre skripta mi je radila odlicno ali sam resio da ubacim jos 2 posla iz neke druge skripte. Kada sam ubacio prvi posao, testirao sam i sve je super radilo, ali sada kada sam probao drugi...odjednom dobija ovu poruku
Run time error 19: "File or function is not found

i ne mogu da udjem na server a u clentu kao gamemod mi pise UNknown a do sada je uvek pisalo ono sto sam ja stavio da pise :s

sta da radim moze pomoc :s

Citat: excuse me poslato Februar 11, 2010, 14:57:24 POSLE PODNE
Pozdrav svima, imam problem veliki. Do malopre skripta mi je radila odlicno ali sam resio da ubacim jos 2 posla iz neke druge skripte. Kada sam ubacio prvi posao, testirao sam i sve je super radilo, ali sada kada sam probao drugi...odjednom dobija ovu poruku
Run time error 19: "File or function is not found

i ne mogu da udjem na server a u clentu kao gamemod mi pise UNknown a do sada je uvek pisalo ono sto sam ja stavio da pise :s

sta da radim moze pomoc :s

Makni to sto si zadnje stavio...mozda si negdje krivo

Pa moguce je :s ajde izbrisacu to zadnje pa cu videti dal ce onda biti isto i javljam :)

EDIT: evo probao sam i i dalje stoji, nego sva sreca pa sam pre toga napravio kopiju skripte...kao da sam znao da ce da se desi nesto lose ali hvala bogu ok je sad sve! hvala na pomoci u svakom slucaju
Poslednja Izmena: Februar 11, 2010, 15:11:04 POSLE PODNE od excuse me

iYoko

Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 16:14:58 POSLE PODNE
Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

SetPlayerDisabledWeapons samo zaspama konzolu, te ne predstavlja stvarni problem  :)

MrBaff

Citat: John poslato Februar 11, 2010, 17:43:13 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 16:14:58 POSLE PODNE
Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

SetPlayerDisabledWeapons samo zaspama konzolu, te ne predstavlja stvarni problem  :)
ma meni se cini da je autor jedan od onih "ma stavi pragma tabsize 0 i nece toga vise bit" :)

iYoko

Citat: MrBaff poslato Februar 11, 2010, 21:13:39 POSLE PODNE
Citat: John poslato Februar 11, 2010, 17:43:13 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 16:14:58 POSLE PODNE
Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

SetPlayerDisabledWeapons samo zaspama konzolu, te ne predstavlja stvarni problem  :)
ma meni se cini da je autor jedan od onih "ma stavi pragma tabsize 0 i nece toga vise bit" :)
A koji to autor? Ako mislis na mene ja ni neznam ni sta je pragma, a ni tabsize...

MrBaff

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 21:20:41 POSLE PODNE
Citat: MrBaff poslato Februar 11, 2010, 21:13:39 POSLE PODNE
Citat: John poslato Februar 11, 2010, 17:43:13 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 16:14:58 POSLE PODNE
Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

SetPlayerDisabledWeapons samo zaspama konzolu, te ne predstavlja stvarni problem  :)
ma meni se cini da je autor jedan od onih "ma stavi pragma tabsize 0 i nece toga vise bit" :)
A koji to autor? Ako mislis na mene ja ni neznam ni sta je pragma, a ni tabsize...
autor teme :P

o tebi nish negovorim lose jer sam te zavolio  :-* :-*

iYoko

Citat: MrBaff poslato Februar 11, 2010, 21:30:43 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 21:20:41 POSLE PODNE
Citat: MrBaff poslato Februar 11, 2010, 21:13:39 POSLE PODNE
Citat: John poslato Februar 11, 2010, 17:43:13 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 11, 2010, 16:14:58 POSLE PODNE
Ili si stavio plugin koji ti nepostoji vise ili koristis SetPlayerDisabledWeapons u GMu..

SetPlayerDisabledWeapons samo zaspama konzolu, te ne predstavlja stvarni problem  :)
ma meni se cini da je autor jedan od onih "ma stavi pragma tabsize 0 i nece toga vise bit" :)
A koji to autor? Ako mislis na mene ja ni neznam ni sta je pragma, a ni tabsize...
autor teme :P

o tebi nish negovorim lose jer sam te zavolio  :-* :-*
Ma i ja tebe ne volim...