Balkan World spawn!

Započeo Paco, Decembar 12, 2011, 16:29:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Paco

Evo radimo mod od 0 i sad sam ja mapao spawn evo ocjenite ovo je prvi put da stavljam neki svoj rad!

A i nisam mnogo mapao imam low comp pa mi lagga i to,evo jedna mapa odnosno spawn pa vi ocjenite

Ovo je prijasnji Balkan Elite,a sadasnji Balkan World

Izvinite na laggu imam low comp Video: http://youtu.be/9vUCEvvpWMQ

Cvece raste iz betona?  8)

Inace solidna mapa.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco


Nije loša mapa, i nije to mašta to je nonrp, trebao si dodati makar sa strane nešto da oiviči a ovako se baš vidi da je iz betona, sve u svemu 8/10. :)

Meni nije nesto ocjena 7/10
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Paco

Ovo i nece biti RP server nego RPG/DM  :P

Pa ako ima i malo RPG-a onda to bar trebaju biti mape ako ne mogu igraci :S prolazi cvece kroz ogradu..
ova naizmenicna svetla glupa, izgleda ko da si na aerodromu :D
7/10

Paco

a za ta svijetla mislio sam da su ova bijela i kad sam testo nije mi se dalo brisat  xD ali vjerovatno necemo koristiti ovaj spawn posto nesto chrasa igrica kad se spawnas tu

Citat: Gotti747 poslato Decembar 12, 2011, 16:37:11 POSLE PODNE
Cvece raste iz betona?  8)

Inace solidna mapa.

Hmm dobro je sam gdje ces ovdje pitat da ocjene ! ovjde samo mozes stavit da ti izblate neki rad i ako je dobar pojedini ce reci da nevalja !

Ovo mi se više čini kako aerodrom od tolike signalizacije tamo....

a i motori i bicikla parkirani kao da ih je tornado parkirao
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D


Paco

Evo ja tvoj aerodrom sad cekam imas 10 min da uradis.Ja sam to za 10 min uradio

Edit:Jest mod od 0 radnja u SF vidim da si se ti na forum rego ovo smo tek sad dobili forum pa trebamo malo uredit
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2011, 19:16:10 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ


OK je..ako si pocetnik dobro je ali ipak je non-rp ovo cvece i prepunio si motore i bicikle..
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

SoNNix