RiverSide RolePlay ; SuperMarket "Ecomic Wonita"

Započeo ...Neno..., Decembar 10, 2011, 12:00:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

...Neno...

Evo jedne mape u koju sam ulozio nevjerovatno truda.Radio sam je skoro citavu sedmicu,naravno,uvjek se izivciram pa nakon 5. minuta izadjem iz MTA. :D
Sve ukupno,zavrsio sam je za oko 6h (racunajuci citavu sedmicu).Ideja je moja,nije nikakva kopija nekog servera i sl.
Posto ima veliki broj objekata,objekti se nevide iz daljine,tako da nebi bilo neke zabune da neki objekat nedostaje.
Pogledajte Slike , govore 1000 rijeci.


Predobro, samo ne ucitava objekte :/ http://www.zaslike.com/viewer.php?file=2wwl6k8urs0a8xoo76td.png, ne bi bilo lose da ubacis neku sliku iz sa:mp-a.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Decembar 10, 2011, 12:02:19 POSLE PODNE
Predobro, samo ne ucitava objekte :/ http://www.zaslike.com/viewer.php?file=2wwl6k8urs0a8xoo76td.png, ne bi bilo lose da ubacis neku sliku iz sa:mp-a.
Naveo sam u tekstu da neucitava.Ubacim kad bude betatest..

J4€k

ovo ono od 450 objekata ??
A mappa je odlicna  :-*
Iako bi mogao to smanjiti malo te objekte xD
Previse ce laggati mozda ti je bolje da zatvoris vrata pa napravis u INTu jer tu je autocesta pa jure brzo a jos kad bude komande /lift i /kupi bit ce laggga  :-\

mappa je za 10

...Neno...

Citat: .::[Raven]::.(J4€k) poslato Decembar 10, 2011, 12:09:27 POSLE PODNE
ovo ono od 450 objekata ??
A mappa je odlicna  :-*
Iako bi mogao to smanjiti malo te objekte xD
Previse ce laggati mozda ti je bolje da zatvoris vrata pa napravis u INTu jer tu je autocesta pa jure brzo a jos kad bude komande /lift i /kupi bit ce laggga  :-\

mappa je za 10
Neznam da li si cuo za convay trucking i da li si igrao tamo.Imaju mapa kao niko,no imaju i ona ostrva,bog zna koliko tu objekata ima,no nelaga uopste,i jos pored komandi na tim ostrvima..Napravili su nesto slicno kao kad dodjes u SA odma ti se sve ucita,tako su i oni..kontas ?

da,ova je od 450. objekata,iako tako neizgleda!!

btw hvala svima.
Poslednja Izmena: Decembar 10, 2011, 12:13:16 POSLE PODNE od ...Neno...

J4€k

Nisam igrao ali dobro ako budete na dobru masinu stavili i sl onda vam nece biti problem

Puma

Ovo je Neno Savrseno.. svaka ti cast :)... "1FRAGB1" "Beach Hotel" khmm.. :DDD..  upoznao sam se sa njim da znas.. i ti radis kao on to je odlicno, njegov stil gledas i to furas odlicno svaka cast... :)



Savrseno!

Unikatna pozicija, unikatna zgrada ma sve super

100/10!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Citat: Skillz poslato Decembar 10, 2011, 14:44:54 POSLE PODNE
Ovo je Neno Savrseno.. svaka ti cast :)... "1FRAGB1" "Beach Hotel" khmm.. :DDD..  upoznao sam se sa njim da znas.. i ti radis kao on to je odlicno, njegov stil gledas i to furas odlicno svaka cast... :)
SuperNatural hotel,ne beach hotel  :D Uglavnom,svidja mi se njegov nacin mapanja radi toga jer koristi sve objekte,od garaza,do nekakvih interijera i zbog toga su njegove mape odlicne.Probacu jos bolje mape raditi,no za sada mi je ovo granica.  :)

Hvala svima.  8)

Svidja mi se , dobra zamisao i dobro odradjeno 10/10


||HEAD Administrator on United Balkan||
||Ex Game Admin[1337] and GMOD on Los Balkan||
||Ex HEAD Administrator on Street's Creed||