{Pomoc}Samp Klient

Započeo Simmke, Decembar 09, 2011, 19:59:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako Morate mi ovo pomoci jer mi je veoma hitno ako mi pomognete hvala vam najbolji ste..!!

Meni je server 0.3c ja ga prebacim na kucni u 0.3d ali na hosting nemoze idalje je 0.3c i sada kako da prebacim na hosting u 0.3d trebajul oni ili moram nesto ja uraditi.?

Ja sam kontaktirao njih kazu da neznaju...Pa ako moze neko da mi pojasni bio bih vam zahvalan!

Citat: Simmke poslato Decembar 09, 2011, 19:59:32 POSLE PODNE
Ovako Morate mi ovo pomoci jer mi je veoma hitno ako mi pomognete hvala vam najbolji ste..!!

Meni je server 0.3c ja ga prebacim na kucni u 0.3d ali na hosting nemoze idalje je 0.3c i sada kako da prebacim na hosting u 0.3d trebajul oni ili moram nesto ja uraditi.?

Ja sam kontaktirao njih kazu da neznaju...Pa ako moze neko da mi pojasni bio bih vam zahvalan!

Kakav ti je to hosting koji ne zna da ti prebaci server na 0.3d? Moraju ti oni prebaciti

Usput procitaj pravila
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2011, 14:47:24 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zamenis samp-server 0.3c verzije sa samp-server 0.3d verzijom i radice
Ime:N o o B o t    R o le P la y
IP: 176.9.74.2:8888