Univerzal RolePlay - Slike

Započeo elemental., Decembar 09, 2011, 17:09:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.




Pozdrav svima. Zelim vam predstaviti Downtown RolePlay server, koji ce vjerovatno biti otvoren krajem 1. mjeseca. Ovdje cu postaviti samo neke slike, jer sam mod poceo raditi prije oko 3 - 4 dana. Host jos nisam kupio, da ne trosim novac bezveze, kupiti cu ga prije zakazanog otvorenja servera. Uskoro cu vam sve predstaviti, mod, neki video cu staviti... Za sada imam jednog pomocnog mapera. Znaci, ja kao skripter i maper i on kao maper.




SLIKE

SlideShow
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2011, 21:06:51 POSLE PODNE od [URP]¤ SpaMaster ¤

J4€k

Dobro je ....
Imate par gresaka
vojska je nonrp
A oni kontenjeri kod smetlara malo je monotono nesvidaju mi se oni kontenjeri samo naslagani u redove
7/10

btw sretno vam sa serverom

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 09, 2011, 17:19:04 POSLE PODNE
Dobro je ....
Imate par gresaka
vojska je nonrp
A oni kontenjeri kod smetlara malo je monotono nesvidaju mi se oni kontenjeri samo naslagani u redove
7/10

btw sretno vam sa serverom

mislis ono zagradjeno sa sfnvilla ? to nije vojska xd. to je zatvor, drzavni zatvor :P. tu cu napraviti posao cuvara :D

Paco

fino da nije LS vise to je dosadno 9.5/10

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Decembar 09, 2011, 17:54:16 POSLE PODNE
fino da nije LS vise to je dosadno 9.5/10

SF sam izabrao zato sto je ljepsi grad za RPati, i lijep je kao grad... ovo nisu sve mape. @hvala :D



San Fiero? Zanimljivo.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Lepo je malo promeniti grad... Nisu lose mape, sretno sa serverom ;)

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 09, 2011, 17:19:04 POSLE PODNE
Dobro je ....
Imate par gresaka
vojska je nonrp
A oni kontenjeri kod smetlara malo je monotono nesvidaju mi se oni kontenjeri samo naslagani u redove
7/10

btw sretno vam sa serverom


Citat: Igi_Guduric poslato Decembar 13, 2011, 22:07:44 POSLE PODNE
Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 09, 2011, 17:19:04 POSLE PODNE
Dobro je ....
Imate par gresaka
vojska je nonrp
A oni kontenjeri kod smetlara malo je monotono nesvidaju mi se oni kontenjeri samo naslagani u redove
7/10

btw sretno vam sa serverom

Citat: [URP]¤ SpaMaster ¤ poslato Decembar 09, 2011, 17:30:13 POSLE PODNE
mislis ono zagradjeno sa sfnvilla ? to nije vojska xd. to je zatvor, drzavni zatvor :P. tu cu napraviti posao cuvara :D

Citat: S.Lepotic poslato Decembar 12, 2011, 21:47:24 POSLE PODNE
Lepo je malo promeniti grad... Nisu lose mape, sretno sa serverom ;)

Hvala :D

Citat: Gotti747 poslato Decembar 12, 2011, 21:34:15 POSLE PODNE
San Fiero? Zanimljivo.. :)

kao sto sam rekao, nekim igracima je LS dosadio, pa im zelimo pruziti priliku i sa ostalim gradovima, da se upoznaju sa njima kao i sa Los Santosom. A server ce biti u sva 3 grada...

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Decembar 13, 2011, 22:35:08 POSLE PODNE
solidno 7/10

hvala ;)
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2011, 15:19:42 POSLE PODNE od [URP]¤ SpaMaster ¤