GTA se ne pokrece

Započeo JuustyGe, Decembar 06, 2011, 17:47:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znam da ima dosta ovahvih tema, znam i trazio sam po trazilici i po forumu,
ali nijedan odgovor nije efikasan jer su to vecinom odgovori tipa, reinstaliraj gta itd....

Objesanjenje problema:



Problem je u tome sto se ne pokrece GTA SinglePlayer, a uz to naravno se ne pokrece ni jedna konekcija na bilo koji server u samp svijetu,
reistalirao sam GTA par puta, skinuo sa interneta, sa CD, ali to nije vazno, prekinulo je raditi, na onoj instalaciji na kojoj je do tada radilo,
probao sam izbrisati sve fajlove od GTA i SAMP - a, pokusao napraviti novu user i tamo pokrenuti no ni to nije islo,
ima li ko kakvu ideju kako da to sve popravim i vratim na staro, da li se to nekome prije mene desilo i kako je to rijesio ??
Molio bih da mi pomognete, jer malo kad me ufati euforija za skriptanjem, a to se desi bas sad kada ne radi GTA, POMOC !!
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2011, 17:47:55 POSLE PODNE od JuustyGe

J4€k

Jel imas koju sliku , Jel ti ista pise ili samo ti kliknes a ono ne pokrene ?
A kad ides samp server upaliti sto ti pise?

od ovog gore texta sam samo shvatio da ti nezeli upaliti nista usmereno na neki problem razjasni malo mozda ti pomognem posto sam imao 10 problema i evo sad opet problem pa skidam sam gta3.img cijeli mi je prazan

Verovatno je crack loš? Koliko sam ja shvatio problem.

Nista ne pokrece, niti izbacije eror kakav,
niti ista pise, samo pored kursora pokaze
da ucitava i prestane, i koda se nista nije desilo,
probao sam pricekati ali nista se ne desava

Paco

Jel ti kad otvoris nista ti se nedogaÄ'a ako je to idi u task menager i zatvori gta_sa.eye i onda ponovo uÄ'i ako sam dobro skonto

jesi probo u \My Documents\GTA San Andreas User Files

obrisat  GTA_SA ?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: vG.ρα¢σ_ѕιχχ poslato Decembar 06, 2011, 20:56:39 POSLE PODNE
Jel ti kad otvoris nista ti se nedogaÄ'a ako je to idi u task menager i zatvori gta_sa.eye i onda ponovo uÄ'i ako sam dobro skonto

Uopste ga ne ucitava, pa cak i u task menageru, nazalost...

Citat: panameR. poslato Decembar 06, 2011, 21:02:26 POSLE PODNE
jesi probo u \My Documents\GTA San Andreas User Files

obrisat  GTA_SA ?

Tu ni ne postoji GTA_SA, ali nije vazno, razumio sam sta si mislio, i da to sam pokusao, naravno nije uspjelo :D

Reinstaliraj sistem, drugačije nećeš uspeti.....
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

[quote author=[X-3]Talavander link=topic=34135.msg255698#msg255698 date=1323294814]
Reinstaliraj sistem, drugačije nećeš uspeti.....
[/quote]

Pa izgleda da nema drugog izbora, ali mi ni u kome slucaju ne pada na pamet da zbog GTA reinstaliram cijeli windows sustav  ;D

J4€k

Vjerovatno ti je do sustava ,Mozda imas neku gresku u sustavu ili nesto ali ....
Pokusaj ovo ovo je kod mene za CoD 4 vrijedilo
Nemoj uinstalirati vec Izbrisi iz dokumenata  Filove ali ostavi ono da imas Rock Star Games / Gta san andreas / a ove dalje filove izbrisi
Isto tako u documentima ostavi ono GTA San Andreas User Files 
Pa odi kod prijatelja i sve to kopiraj i prebaci na svoje sve u svoje mjesto

Probaj nisam siguran da ce uspjet ali kod mene je za cod 4 vrijedilo
Znam da ovo ludo izgleda ali nemas sto izgubit nego 1 h posla

a da probas deinstalirat san andreas Revo Uninstallerom ?