Pomozimo trajku i njegovim roditeljima!!

Započeo קlเשค, Februar 10, 2010, 10:50:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

evo i od mene poslat cu mu malo žabljih bataka da se najede vjerovatno nema nista jesti, poslat cu mu malo Bosanskog Izmeta pa nek i to proba ;)

Ahahhahaha, trajko njubaro...ajde se sad brani... :D ::)

Nedavno sam shvatio da je covjek takav noob da je za nevjerovat opet je pobanao na CHu  :(

[CH]grudvo



Eto ti pisma jedna o motokultivatoru to jest dar za tvoju njivu XD Stevo D. - Motokultivator (I.S.) XDDD
Poslednja Izmena: Februar 11, 2010, 18:52:21 POSLE PODNE od Nik Delgad




Citat: Dexter Venuti poslato Februar 10, 2010, 10:57:03 PRE PODNE
Hahah Pliva Ti nisi normalan  :o :o ;D ;D ;D

ja počeo čitat mislim zbilja nešto....
malo dalje čitam on ...............  ;D ;D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

nastoe

Zato je taj idiot meni preko X-fire a slao tolke linkove za forume, kako to treba pobrat batina isusee to treba tuc

Correlli

Citat: ExtremePower poslato Februar 11, 2010, 19:48:22 POSLE PODNE
Zato je taj *i wont flame any more* meni preko X-fire a slao tolke linkove za forume, kako to treba pobrat batina isusee to treba tuc

Slažem se s tobom, ali meni je žao para za gorivo za takvog kretena. Jedino ako ćeš mi ti bit sponzor? Nabaviš mi dovoljno goriva za auto do Srbije i eto mene do njega da mu proućim jednu kratku i jasnu.
Poslednja Izmena: Februar 11, 2010, 19:51:27 POSLE PODNE od Don Correlli

nastoe

ma daj pusti tog.... ****** **************** ***** vidi da je to jadnik kojeg prvo treba namlatiti a onda mu uzeti tipkovnicu i u glavu mu nabiti,  kako me iritiraju takvi jadnici sta on sada misli da je neki frajer ako je to napravio pff , kad tad ce mu neko napraviti ono sta ja sada zelim samo mi je zao sta necu ja to napraviti  :- >:(

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 19:50:47 POSLE PODNE
Slažem se s tobom, ali meni je žao para za gorivo za takvog kretena. Jedino ako ćeš mi ti bit sponzor? Nabaviš mi dovoljno goriva za auto do Srbije i eto mene do njega da mu proućim jednu kratku i jasnu.
E imam ideju....imam drugaricu tamo u Nisu zivi gdje i on....pa mozda ima nekog druga da ga malo nauci pameti, ako ga vec ne uce  :D ....ako nista idemo ti i ja Correli preko ljeta za Nis ja placam gorivo.....  ;D

Correlli

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 11, 2010, 20:11:01 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 19:50:47 POSLE PODNE
Slažem se s tobom, ali meni je žao para za gorivo za takvog kretena. Jedino ako ćeš mi ti bit sponzor? Nabaviš mi dovoljno goriva za auto do Srbije i eto mene do njega da mu proućim jednu kratku i jasnu.

E imam ideju....imam drugaricu tamo u Nisu zivi gdje i on....pa mozda ima nekog druga da ga malo nauci pameti, ako ga vec ne uce  :D ....ako nista idemo ti i ja Correli preko ljeta za Nis ja placam gorivo.....  ;D

Mogli bi se dogovoriti ako si za to. Samo moramo imati pravu adresu.


nastoe

Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 20:12:50 POSLE PODNE
Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 11, 2010, 20:11:01 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 19:50:47 POSLE PODNE
Slažem se s tobom, ali meni je žao para za gorivo za takvog kretena. Jedino ako ćeš mi ti bit sponzor? Nabaviš mi dovoljno goriva za auto do Srbije i eto mene do njega da mu proućim jednu kratku i jasnu.

E imam ideju....imam drugaricu tamo u Nisu zivi gdje i on....pa mozda ima nekog druga da ga malo nauci pameti, ako ga vec ne uce  :D ....ako nista idemo ti i ja Correli preko ljeta za Nis ja placam gorivo.....  ;D

Mogli bi se dogovoriti ako si za to. Samo moramo imati pravu adresu.
ma sta trebamo adresu dodemo tamo kazemo da nam daju adresu da nebi bio dar-mar da vidis kako cemo dobiti adresu a onda bi volio vidjeti njegovu facu kad otvori vrata ja bi prvi ga primio za uho i van izvuko a onda bi ga vezao za auto i neka trci  a onda se malo iziviti tako da put nije bio uzaludan
Poslednja Izmena: Februar 11, 2010, 20:19:04 POSLE PODNE od ExtremePower

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 20:12:50 POSLE PODNE
Mogli bi se dogovoriti ako si za to. Samo moramo imati pravu adresu.
Mogli bi malo do Nisa, taman mozda ima dobrih Nisanki  :D ......a nabavice se lako adresa...... zove se Stefan, a preziva Trajkovic ako se ne varam?
I 95 godiste je.....raspitam se hahhahha.......