Pomozimo trajku i njegovim roditeljima!!

Započeo קlเשค, Februar 10, 2010, 10:50:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 11, 2010, 20:17:45 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 20:12:50 POSLE PODNE
Mogli bi se dogovoriti ako si za to. Samo moramo imati pravu adresu.
Mogli bi malo do Nisa, taman mozda ima dobrih Nisanki  :D ......a nabavice se lako adresa...... zove se Stefan, a preziva Trajkovic ako se ne varam?
I 95 godiste je.....raspitam se hahhahha.......

Idem i ja s vama...:D

Correlli

Citat: John poslato Februar 11, 2010, 20:16:29 POSLE PODNE
cestitam na 1000 postova Correlli  ;D
Hvala John. :)

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 11, 2010, 20:17:45 POSLE PODNE
Mogli bi malo do Nisa, taman mozda ima dobrih Nisanki  :D ......a nabavice se lako adresa...... zove se Stefan, a preziva Trajkovic ako se ne varam?
I 95 godiste je.....raspitam se hahhahha.......
Da, istina je. Samo nisam siguran da li je Trajković ili Trajkovski.

nastoe


Netreba ici vas deset dovoljno jedan da ode da ga sastavi sa zemljom  ;D

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Februar 11, 2010, 20:19:57 POSLE PODNE

Da, istina je. Samo nisam siguran da li je Trajković ili Trajkovski.
ma kad dodjemo u Nis i kazemo trazimo Stefana 95 godiste, debeli burzuj i n00b znace ja msm svi koga trazimo....hahhahahahahaa......  ;D  :D

Correlli

Citat: [ST]JoKeR poslato Februar 11, 2010, 20:23:26 POSLE PODNE
Netreba ici vas deset dovoljno jedan da ode da ga sastavi sa zemljom  ;D

Oćito da je naš Trajko puno popularan i svako ga želi upoznat sa pesnicom.

nastoe

"pesnicom"? ja bi ga nogama, a na nogama pancerice bi imo XD

Trajko ljubaviiii  :-* :-* Povest cemo i crncugu da ti ga uvaljuje do smrti muaahha




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

nastoe

Citat: [BM]Daka poslato Februar 11, 2010, 20:50:45 POSLE PODNE
Trajko ljubaviiii  :-* :-* Povest cemo i crncugu da ti ga uvaljuje do smrti muaahha
haheheahehaheaheaheheahheaeha dolazi cijeelaa Balkan-samp zajednica da ti uputimo dobrodoslicu

r4z0r

Ma de pusta prica , mogu vam samo reci da mi je pun krc prijtenji . Prijetite tom liku, a 100 % sam siguran da se niko nece usudit ic do njega i malo se "upoznat s njim" , ja sam imao internet prijetnju iz Novog Travnika , medjutim lik je dosao ovamo kao sto je i naveo kada me vidio mislim da je iste sekunde promjeno misljenje ..

Ja cu vam donirat goriva samo odite do tog mangupa i ucinite ga jos gorim klinickim slucajem ako je to moguce .

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 12, 2010, 15:17:44 POSLE PODNE
Ma de pusta prica , mogu vam samo reci da mi je pun krc prijtenji . Prijetite tom liku, a 100 % sam siguran da se niko nece usudit ic do njega i malo se "upoznat s njim" , ja sam imao internet prijetnju iz Novog Travnika , medjutim lik je dosao ovamo kao sto je i naveo kada me vidio mislim da je iste sekunde promjeno misljenje ..

Pa šta fali? Baš bi mu volio protrest mozak. I onako planiram od jula pa do augusta napravit turneju sa prijateljima po Hrvatskoj i BiH, šta fali navratit i u Srbiju ako bude blizu.
Poslednja Izmena: Februar 12, 2010, 15:33:58 POSLE PODNE od Don Correlli

MrBaff

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 12, 2010, 15:17:44 POSLE PODNE
Ma de pusta prica , mogu vam samo reci da mi je pun krc prijtenji . Prijetite tom liku, a 100 % sam siguran da se niko nece usudit ic do njega i malo se "upoznat s njim" , ja sam imao internet prijetnju iz Novog Travnika , medjutim lik je dosao ovamo kao sto je i naveo kada me vidio mislim da je iste sekunde promjeno misljenje ..

Ja cu vam donirat goriva samo odite do tog mangupa i ucinite ga jos gorim klinickim slucajem ako je to moguce .
kad zivi nedje u vukojebini bgti...

r4z0r

Ma zivi u pickozemskoj nema njegovog sela ni na GPS-u , a kamol' i mapi .. xD

Maznite ga koji put i za mene sa sabljom xD
kolko me puta taj covjek nanerviro dok sam igro na ch..

Hahah koje slike, ma pustite čovjeka, nije on kriv što je takav xD
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h