[Pomoc] 0.3d Verzija

Započeo Lucic | Digital Hosting, Decembar 03, 2011, 19:21:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljudi Preso sam na 0.3d Verziju i sad skinuo sam 0.3d verziju i kad udjem kaze Incorrect Version Zasto

Nemogu nigde da igram samo na 0.3d-RC9 a kad skinem 0.3d Mogu samo na 0.3d server zasto to pre nije bilo Moze Nesto da se namesti sa jednom verzijom 0.3d da igras na svaki server ??????


Jesi cuo ti za znakove interpunkcije? Ae slozi to malo molim te ne razumem te nista.. ti sa 0.3d verzijom ne mozes da igras na 0.3d servere?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ovako Skinuo sam 0.3d Sa www.sa-mp.com a prebacio sam moj kucni srw na 0.3d-RC9 i nemogu da udjem na server nigdee nemogu A kad skinem 0.3d-RC9 mogu


Kako to sad pre na 0.3c nije bilo


Pa prebaci svoj server na R verziju..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri