Trajko

Započeo [BF]Boris, Februar 09, 2010, 22:34:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatIzvini Razor, već duže vremena razmišljam da te pitam ovo, ali pitat ću te ovdje direktno. Svi znamo da Trajko nema pojma o hackanju i slićnim stvarima, kako je onda došao do tvog passworda?
Nadam se da mi nećeš zamjerit na pitanju, ali naćuo sam da ste se vas dvojica prije dobro slagali.

ma sta se imas izvinjavat...ev slusaj dosao je tako da sam ja imo server i jos 1 owner je bio samnom moj frend i on mu je dao pass i demir ga je promjenio ali svi znamo da je on n00b pa nije promjenio email takod ami je novi pasvord doso na email a ako ocete od njega c panel javite mi se na PM

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

MrBaff

Citat: ivicaosk poslato Februar 10, 2010, 15:38:16 POSLE PODNE
CitatIzvini Razor, već duže vremena razmišljam da te pitam ovo, ali pitat ću te ovdje direktno. Svi znamo da Trajko nema pojma o hackanju i slićnim stvarima, kako je onda došao do tvog passworda?
Nadam se da mi nećeš zamjerit na pitanju, ali naćuo sam da ste se vas dvojica prije dobro slagali.

ma sta se imas izvinjavat...ev slusaj dosao je tako da sam ja imo server i jos 1 owner je bio samnom moj frend i on mu je dao pass i demir ga je promjenio ali svi znamo da je on n00b pa nije promjenio email takod ami je novi pasvord doso na email a ako ocete od njega c panel javite mi se na PM
cao razor hahhahahhaha

negovori tebi nego RAZOR-u xD SMOD-u na ovom forumu xD

r4z0r

Da , dobro smo se slagali iz razloga sto je on bogato deriste i sto sam mogao na njegovim debilnim serverima testirat svoje projekte i vidjet misljenje igraca .  Kako je password doznao i dalje se pitam , password mi je bio isti kao na CH DM-u , pa moze bit da ima umjesane prste tamo .

aham a LOLek

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

[CH]grudvo

trajko je idiot -_- ne znam kako mu uopste iko vjeruje...

Oooo razor nisam to znao hahahahaha... I tebe je znaci naguzio hahahahaah

nije ja sam sebi vratio a njemu napravio kaos u kompu sam sto picka nece priznat

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

trajko je nekad dobar a nekad noobina... kad je dobar onda je bas dobar a kad je noobina onda je bot xD uglavnom ni on nezna kako ce da se ponasa ...









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Citat: ivicaosk poslato Februar 10, 2010, 18:48:26 POSLE PODNE
nije ja sam sebi vratio a njemu napravio kaos u kompu sam sto picka nece priznat

Ne obrača se tebi nego razoru super modu po 2. put  :o

Citat: dinkO14 poslato Februar 10, 2010, 19:24:45 POSLE PODNE
Citat: ivicaosk poslato Februar 10, 2010, 18:48:26 POSLE PODNE
nije ja sam sebi vratio a njemu napravio kaos u kompu sam sto picka nece priznat

Ne obrača se tebi nego razoru super modu po 2. put  :o

Mulci ne kuze xD, nego samo da ti kazem sexy ti stoji ova ljubicasta boja :D

CitatSamo se pice obracunavaju preko tih "hackova".. usput: Chris ti posto peder?xD

ako na mene mislis...ja sam mu samo vratio zbog prevare

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

[CH]grudvo

Citat: Soprano poslato Februar 10, 2010, 17:24:54 POSLE PODNE
Oooo razor nisam to znao hahahahaha... I tebe je znaci naguzio hahahahaah

boli tebe briga ti mozes prcat okolo xD

MrBaff

Citat: [CH]grudvo poslato Februar 10, 2010, 22:24:52 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 10, 2010, 17:24:54 POSLE PODNE
Oooo razor nisam to znao hahahahaha... I tebe je znaci naguzio hahahahaah

boli tebe briga ti mozes prcat okolo xD
zasto?

haha trajko hackao plivu hahaha

Hehe, trajko je imao tisuce foruma tako da bi ispao faca, na jako lagan nacin se kao admin moze saznat sifra od tudih acc zato i postoji admin ;D, a i zasto se vi sad raspravljate oko ovog kada su sami rekli da su trajku dali pass, a i kad vec pricamo o hakiranju odite na vikipediju i procitajte malo ko su hakeri, a ovo su NO REAL LIFE IDIOTS ili skracenica NRLI, zato cutite svi ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM