Trajko

Započeo [BF]Boris, Februar 09, 2010, 22:34:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.





Pogledajte svi kako se covek sramoti sto mu demir dao pass da mu pomogne oko cpanela on uso na msn i promenio pass posto je isti pass na cpanel i sad misli da je faca .. Pa je**** m.... Naci freek .. Samo se zna kur***** A jednom cemu tako neko otici tamo u nis kolko nervira ljude

Samo zelim napomenuti trajko Da ce ti biti hackan KOMPJUTER , NET i  msn i facebook

sad se smej ali plakaces kad ti se to desi

izvinjavam se ostalim clanovima..

Pusti ostale gledaj sebe

EDIT: Jel vi hackeri i kao sto promenite pass pa se facerisete .. Jel vi stvarno mislite da ste pametni? HAJDE dodjite da se hackerisemo sakama..
Poslednja Izmena: Februar 09, 2010, 22:37:07 POSLE PODNE od Blacks
Mikro Design Owner

www.mikro-design.info

Big Community Owner

www.big-community.info

a sta ces, misli da je faca. Jos da zna sta znaci hackati - ja bi mu preporucio(trajku) da pogleda prvo na wikipediu pojam "hackiranje"

ma brate ... Naci facerise .. Njega svi znaju kao i d i o  ta

nek ide malo napolje

a zasto neide?

zato sto je freek i toliko je debeo od kompa da mu se svi rugaju
Poslednja Izmena: Februar 09, 2010, 22:40:47 POSLE PODNE od Blacks
Mikro Design Owner

www.mikro-design.info

Big Community Owner

www.big-community.info

Correlli

Ja nikako ne mogu prežaliti što ne živim blizu njega, pokazo bi ja njemu kako se poštuje ostale ljude. :)

Citat: Don Correlli poslato Februar 09, 2010, 23:03:51 POSLE PODNE
Ja nikako ne mogu prežaliti što ne živim blizu njega, pokazo bi ja njemu kako se poštuje ostale ljude. :)

tako je  ;) ;) prva pametna tvoja hhaha(zezam se)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




hahhha taj demir nezna upalit komp neg mamu zove da mu upali nehvalim se da znam hackat ali bar nesto znam on nezna ni kak slovo h izgleda a kamoli hackat nesto on je kreten kaze on meni radio sma ja ovaj mod a na svim zivim stranicama ga mos skinut i naraju da udem u taj mogu bug do buga

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ludi Grad


ma lol jebo vas trajko sto kaze correlli da sam samo blize njemu  ;D ....... Ma to ti je dijete koje glumi da zna sve u zivotu u stvari nema blage o zivotu..... kao on zna hackati hahhahahahaa....pa ne zna ni sta znaci HACK........ Meni je trajko prijetio da ce mi rusiti servere hahahhahahhahahahhahahhahahhahah........a ja se ukenjao do njegovih prijetnji...... SAVJET: dijete glupo, retardirano, lazljivo, glumi nekoga i misli da je sve u parama, da moze sve kupiti......., tako da bolje ga se manite prije nego sto pocnete komunicirati sa njim jer je on takvo DIJETE koje se ne moze opisati koliko je glup........  :D

haha pa meni i helpu je kmecio na mob kad smo mu pretili da ce mo doc da ga bijemo....plako jebote,staru zvao...stara mu se javljala na mob.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


iYoko

To njegovo 'hackanje' nije ništa posebno kad mu daju pass xD A nazalost danas je 'hackanje' kad skines programcic i pritisnes crveni gumb.

I meni je trajko prijetio...on se na ovom forumu zove Unknownj, i sramota da je adresu od zanamandica stavio...

Hahahahhahha naguzio vas trajko hahahahaha... Ovo je stvarno smijesno, tuzite se a lijepo ste covjeku dali password hahahaha

r4z0r

Trajko je klinicki slucaj , sigurno ste mu dali pass posto on nema blage nista u vezi hackiranja .
Vjerovatno vam je negdje izletio pass , posto ovaj kreten nema RL-a vjerovatno se nabio na vas username i pokusavao provalit password .

MrBaff

pa vece ste njubare vi ovde ispali -.-

mislim ono TKO DAJE TRAJKU PASS OD CPANELA OD ICEGA? i TKO ima isti pass na cpanelu i na MSN-u -.-'

i ta prijetnja trajku da ce mu biti hackan komp,msn,facebook...ono upucaj se...trajko vas preveslo i vi onda mislite mu prijetit...mozete mu samo prijetit na osnovu batina u RL a ovako a-aaa :P

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 10, 2010, 14:21:27 POSLE PODNE
Trajko je klinicki slucaj , sigurno ste mu dali pass posto on nema blage nista u vezi hackiranja

Izvini Razor, već duže vremena razmišljam da te pitam ovo, ali pitat ću te ovdje direktno. Svi znamo da Trajko nema pojma o hackanju i slićnim stvarima, kako je onda došao do tvog passworda?
Nadam se da mi nećeš zamjerit na pitanju, ali naćuo sam da ste se vas dvojica prije dobro slagali.

ma trajko je pravio milion foruma na kojima je ovaj registrovan.. mozda mu je nekako provalio password









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |