[GM] Balkan TC RolePlay II. LOCK TEMU!!

Započeo Chris_Santana, Decembar 03, 2011, 12:46:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime GM-a: Balkan TC RolePlay  II.
Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.): RP
Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje): Auto pijaca, Parking kod Spawna, Burg, AFK zona...
Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...): Srpski
Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako): House System 500 kuća, Biz System oko 50 bizova..
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): Cyb3r
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Stavit ću ih..
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi: Stavit ću ih..
Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično): oko 3 mjeseca...
Server na kojem je GM korišten: Nije korišten, mislio sma ga stavit na svoj server, ali sam odustao..
Slike(OBAVEZNO, makar 2): http://imageshack.us/photo/my-images/215/samp016fw.png/ ----  http://imageshack.us/photo/my-images/708/samp017md.png/
Video: /
Izradio: Chris_Santana
Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.): Chris_Santana, Johny_Santana, Charlos_Santana,...


DOWNLOAD LINK:
Ko je skino skino je... LOCK TEMU!!!
Poslednja Izmena: Decembar 03, 2011, 22:05:27 POSLE PODNE od Chris_Santana

Johny_Santana


Dobar gm, samo neznam dali je to bug ili na ALT nece da se otvori kapija " nemate daljinski..",postojili neka driga cmd.?

Ima  /otvori za PD kapiju , /groovestreet za groove i tak dalje.... :D Nadam se da će vam mod poslužit...


Patrick

Dobar GM jeste popravili one bugove s kucama,login i to?

taj mod je on skinuo i sam napisoda ga je on izradio da zante krada tdek moda "!!

Citat: Hellien poslato Decembar 03, 2011, 14:12:40 POSLE PODNE
taj mod je on skinuo i sam napisoda ga je on izradio da zante krada tdek moda "!!

Mod nije Ukraden kao prvo, to Å¡to si ti ljubomoran na moj mod nisam ja kriv... Nauči se skriptat pa onda komentiraj..  ;)

hahaha lik nezna slozit login ni bizz sisstem daj se ubi haha mene molio da mu stavim :D

Citat: Hellien poslato Decembar 03, 2011, 14:21:05 POSLE PODNE
hahaha lik nezna slozit login ni bizz sisstem daj se ubi haha mene molio da mu stavim :D

Dečko ja sam sebi složio ovaj server... I nisam kriv što sam te iskušavo da vidim jesi ti skripto Cyb3r i uvjerio sam da mi nisi ni do nožnog nokta u skriptanju.... Tako da ti želim reći nemoj lagat ljudima da si ti skripto Cyb3r i Noxicius... ;)



Moze li netko prebaciti na Hrvatski jezik?