Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

pa brate moj vec si citirao postove xD ;D
pa ocito znaci da niti nije zabranjeno i niti ce se kaznjavati jedino ako bude preko mjere :S

ajmo sad svi najbolje pisat kolko nas je na chatu. -.-'
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Raven poslato Januar 16, 2012, 14:18:08 POSLE PODNE
pa brate moj vec si citirao postove xD ;D
Evo nasao se neki pametnjakovic ...Bravo, +10 za tebe ! ;)

EDIT : Mislio sam na citiranje bez ikakvog posta,npr sad ja napisem ovo ti me citiras samo i ne napises nista ...:S To se pre smatralo kao spam ! ;)
Poslednja Izmena: Januar 16, 2012, 15:27:41 POSLE PODNE od Nxidza


J4€k

To su prave mape ali su namjenjene za MTa Race i da samo znas kolik odugo nastaju te mape :S
Ako tu nema vise od 2000 objekata ubij me 3 minute se vozi punom brzinom pa za 3 minu dodes u sampu od LS do kraja LV skroz u pustinju cak i do tamo dodes za 2 minute

Btw nadam se da ti SMODovi i Admini nece zamjerit jer si nov
Ali tu u Gl chatu nesmijes stavljati nikakve linkove
Poslednja Izmena: Januar 16, 2012, 15:50:17 POSLE PODNE od Raven

Zlatan_Ibrahimovic


J4€k


SreÄ'ujem YT linkove preko veze, kontakt PP: (Click)  :-*

Citat: Raven poslato Januar 16, 2012, 15:50:36 POSLE PODNE
Pust .... Vidis da je novi
Takvi trebaju čitat pravila  ???

Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 16, 2012, 15:50:00 POSLE PODNE
Jesam ja ono cuo ili sanjao da su linkovi zabranjeni na GR? :P
Sanjao si  :)
Citat: panameR. poslato Januar 16, 2012, 14:19:54 POSLE PODNE
ajmo sad svi najbolje pisat kolko nas je na chatu. -.-'
ma može

Citat: H2OVega poslato Januar 16, 2012, 15:22:27 POSLE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=-SAq5MTsVLk&feature=related
aa vidite mape dobre da je vako znat mapat :)
mape ko mape

Citat: Raven poslato Januar 16, 2012, 15:49:19 POSLE PODNE
To su prave mape ali su namjenjene za MTa Race i da samo znas kolik odugo nastaju te mape :S
Ako tu nema vise od 2000 objekata ubij me 3 minute se vozi punom brzinom pa za 3 minu dodes u sampu od LS do kraja LV skroz u pustinju cak i do tamo dodes za 2 minute

Btw nadam se da ti SMODovi i Admini nece zamjerit jer si nov
Ali tu u Gl chatu nesmijes stavljati nikakve linkove
Imaš opciju "Prijavi post" a ostalo je na nama... nema potrebe da ga ti javno opominješ

Sergio_Don

Citat: Raven poslato Januar 16, 2012, 15:49:19 POSLE PODNE
To su prave mape ali su namjenjene za MTa Race i da samo znas kolik odugo nastaju te mape :S
Ako tu nema vise od 2000 objekata ubij me 3 minute se vozi punom brzinom pa za 3 minu dodes u sampu od LS do kraja LV skroz u pustinju cak i do tamo dodes za 2 minute

Btw nadam se da ti SMODovi i Admini nece zamjerit jer si nov
Ali tu u Gl chatu nesmijes stavljati nikakve linkove
Da takvu mapu ides u sampu raditi onda ce biti oko 2000 objekata ali u mta je velika razlika...

Molim vas da ne postavljate nikakve reklame servera u Glavnom Chatu za to imate odreÄ'ene podforume.

Hvala!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [TG] P!xel poslato Januar 16, 2012, 16:21:32 POSLE PODNE
Molim vas da ne postavljate nikakve reklame servera u Glavnom Chatu za to imate odreÄ'ene podforume.

Hvala!
jel tebi fali nesto? Kakva reklama Servera, decko je stavio video od mape u MTA, nije nikakva reklama Servera.
Gotti je rekao da se mogu stavljati linkovi ali naravno u umerenim kolicinama i koji ne vode u SPAM.

I koliko ja znam, moderator ne sme da brise ili edita korisniku post, treba da ga opomene, da ga ispravi i da prijavi SMODu.



Svako danas ima moderatora  :o  :D

Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 16, 2012, 16:31:50 POSLE PODNE
Citat: [TG] P!xel poslato Januar 16, 2012, 16:21:32 POSLE PODNE
Molim vas da ne postavljate nikakve reklame servera u Glavnom Chatu za to imate odreÄ'ene podforume.

Hvala!
jel tebi fali nesto? Kakva reklama Servera, decko je stavio video od mape u MTA, nije nikakva reklama Servera.
Gotti je rekao da se mogu stavljati linkovi ali naravno u umerenim kolicinama i koji ne vode u SPAM.

I koliko ja znam, moderator ne sme da brise ili edita korisniku post, treba da ga opomene, da ga ispravi i da prijavi SMODu.



Svako danas ima moderatora  :o  :D

Da meni fali nesto...

Kao 1. lik je reklamirao
       2. a zasto onda imam tu opciju da editam post? :O
       3. Oladi malo...
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: Nxidza poslato Januar 16, 2012, 13:59:25 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 15, 2012, 13:24:11 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 15, 2012, 04:19:46 PRE PODNE
Hoce li neko vise kaznjavati ove likove sto samo citiraju,koliko ja znam to je bilo zabranjeno ?!  >:(

Ne


Sta bi to sad trebalo da znaci ? Necete kaznjavati ili nij zabranjeno ?! Ako nije zabranjeno da mogu da krenem odmah u citiranje postova ...?? :O

Ma kaznjavaju, ali tebe ako budes i dalje javno napadao administraciju. Prijavi tog ko citira i ne napise nista pa cemo kazniti, a ne ovde u GL da pises kako mi nista ne radimo ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 16, 2012, 17:15:28 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 16, 2012, 13:59:25 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 15, 2012, 13:24:11 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 15, 2012, 04:19:46 PRE PODNE
Hoce li neko vise kaznjavati ove likove sto samo citiraju,koliko ja znam to je bilo zabranjeno ?!  >:(

Ne


Sta bi to sad trebalo da znaci ? Necete kaznjavati ili nij zabranjeno ?! Ako nije zabranjeno da mogu da krenem odmah u citiranje postova ...?? :O

Ma kaznjavaju, ali tebe ako budes i dalje javno napadao administraciju. Prijavi tog ko citira i ne napise nista pa cemo kazniti, a ne ovde u GL da pises kako mi nista ne radimo ;)
Nisam ja nikog napadao ovde niti sam rekao da nista ne radite,to sam pitao cisto zato sto nisam znao da li postoji jos uvek to pravilo i sta,ja ne smem reci sta imam??? :S