Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: H8ER poslato Januar 12, 2012, 15:06:06 POSLE PODNE
Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 12, 2012, 15:03:25 POSLE PODNE
jake su igre za te DBZ,a ovi govore "djeca igraju" omg,ima dbz bt3 igraju ljudi od 20-30 god. svaki dan :P


Znam za tu, imam Sony PS2 i tu igru i rokao sam je po ceo dan, fora je mnogo. Ja i dalje čekam link za PC onlajn igru. :D
Ja sam htio jednu online igrat' ali sve kinesko nisam se ni registrirati znao xD

Dali neko zna dobro raditi u Vegasu,i ako mu nije mrsko da mi odradi nesto(ako ima koji dobrovoljac neka pm da mu objasim sta mi treba.
[/center]

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 12, 2012, 14:59:43 POSLE PODNE
http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)
Gledam i nmg da prestanem da se smejem ,ko zna sta su duvali dok su pisali  ! :D
Poslednja Izmena: Januar 12, 2012, 17:27:11 POSLE PODNE od Nxidza

Ima neko ideju za neki Tutorial da napisem?  :-\

Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 13, 2012, 01:11:09 PRE PODNE
Ima neko ideju za neki Tutorial da napisem?  :-\
Već sam predložio nekome,svi žele one mehaničare, ono parking služba i to, par PMova sam dobio u vezi toga, da im napravim i to, pa eto ti moj prijedlog.

btw predlozio sam ti i na PM

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 13, 2012, 01:20:54 PRE PODNE
Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 13, 2012, 01:11:09 PRE PODNE
Ima neko ideju za neki Tutorial da napisem?  :-\
Već sam predložio nekome,svi žele one mehaničare, ono parking služba i to, par PMova sam dobio u vezi toga, da im napravim i to, pa eto ti moj prijedlog.

btw predlozio sam ti i na PM
zasto lakse nekazes da tebi treba nego tu izmisljat da dobivas neke anonimne pm-ove xD :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 13, 2012, 01:23:59 PRE PODNE
zasto lakse nekazes da tebi treba nego tu izmisljat da dobivas neke anonimne pm-ove xD :D
da meni treba.ja bi ga zamolio, ne samo njega, nego bilo koga, ko zna zamolio bi da mi napravi tut ili sta vec.
tak da ;)

ima mozda ko kakav web host da mu netreba?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Zlatan_Ibrahimovic

ja bih ti dao da imam...a sto me jedan bot iznervirao  >:(

Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 13, 2012, 17:47:48 POSLE PODNE
ja bih ti dao da imam...a sto me jedan bot iznervirao  >:(
ajde panamer ti nikad nista nemas. xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Jbt zaboljele me ruke od pisanja lol.  :D


Citat: Dejan Dzojic poslato Januar 13, 2012, 19:04:33 POSLE PODNE
Jbt zaboljele me ruke od pisanja lol.  :D

Eto sad neces moci da pises 24h na ovom forumu, nije ovo facebook niti neka druga drustvena mreza pa da pisete kad idete da spavate, kako se osecate, sta radite itd!!!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo ja baÅ¡ odo da malo spavam  :D
@Gotti, moram priznat.. ti si uveo reda u GL  :)

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: panameR. poslato Januar 13, 2012, 18:46:47 POSLE PODNE
Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 13, 2012, 17:47:48 POSLE PODNE
ja bih ti dao da imam...a sto me jedan bot iznervirao  >:(
ajde panamer ti nikad nista nemas. xD
ajmo mi bolje otvorit cod community :P

Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 13, 2012, 21:25:12 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Januar 13, 2012, 18:46:47 POSLE PODNE
Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 13, 2012, 17:47:48 POSLE PODNE
ja bih ti dao da imam...a sto me jedan bot iznervirao  >:(
ajde panamer ti nikad nista nemas. xD
ajmo mi bolje otvorit cod community :P
nee... na cod community-u sam vec odredio administraciju ;)

karike, pixel l48s i ja ;D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_