Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Deda poslato Januar 12, 2012, 02:44:47 PRE PODNE
Igra li jos ko Dragon Ball Z Online?

Ja volim DBZ seriju, ali nisam znao da postoji i igra za kompjuter, i to još onlajn. Daj link na PM ako te ne mrzi. ;)







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




J4€k

sjecam se da sam ja prije sigurno 4 godine i vise gledao seriju dragon ball Z ali na njemackom xD nista nisam razumio al mi je tad bila glavna slika , ali mi je igra za PS 2 Bila odlicna xD , iako bi u vecini puta izgubio  ::)

Zna li neko sta je to MK i QT,ako znate pomozite molim vas

Meni je prije najdraži crtić bio Yu-Gi-Oh , ali onaj baš prvi ne ovaj GX. Igrao sam i online imam preko 300tinjak sati sigurno , možda se vratim , ako okupim staru ekipu.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

vidim da su neki pretjerali s velicinom potpisa, pa da svima ustedim vrijeme, maksimalna velicina potpisa je 250px, sve preko toga ce samo biti odrezano...

 cek ako imamom sliku u potpisu onda nesmije nista vise biti ili?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 12, 2012, 14:40:07 POSLE PODNE
cek ako imamom sliku u potpisu onda nesmije nista vise biti ili?

ma mozes stavit, al ce ti samo odrezat u prikazu... pogledaj kod mene u potpis...

J4€k

Haha dude sam si sebi odrezao :D
xD
Nego...
Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 12, 2012, 14:24:40 POSLE PODNE
Meni je prije najdraži crtić bio Yu-Gi-Oh , ali onaj baš prvi ne ovaj GX. Igrao sam i online imam preko 300tinjak sati sigurno , možda se vratim , ako okupim staru ekipu.
Cak mi se cini da jos imam deck od yu-gi-oh-a negdje u ladicama u sobi xD Rock deck ahhaha <3

http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 12, 2012, 14:59:43 POSLE PODNE
http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)
dje mogu vidjet cjelu listu?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 12, 2012, 14:59:43 POSLE PODNE
http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)


Ban na 2 dana.
Razlog: Postavljanje linkova




;D

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: H8ER poslato Januar 12, 2012, 14:06:51 POSLE PODNE
Citat: Deda poslato Januar 12, 2012, 02:44:47 PRE PODNE
Igra li jos ko Dragon Ball Z Online?

Ja volim DBZ seriju, ali nisam znao da postoji i igra za kompjuter, i to još onlajn. Daj link na PM ako te ne mrzi. ;)
jake su igre za te DBZ,a ovi govore "djeca igraju" omg,ima dbz bt3 igraju ljudi od 20-30 god. svaki dan :P
Poslednja Izmena: Januar 12, 2012, 15:04:35 POSLE PODNE od [TG]Dj LuxZillo


Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 12, 2012, 15:02:50 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 12, 2012, 14:59:43 POSLE PODNE
http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)


Ban na 2 dana.
Razlog: Postavljanje linkova




;D

Ma.. nije bas ovo toliko bez veze kao sto su youtube linkovi i ostale glu*osti, na osnovu ovoga se moze stvoriti pametna diskusija :D

Citat: panameR. poslato Januar 12, 2012, 15:01:35 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 12, 2012, 14:59:43 POSLE PODNE
http://www.mondo.rs/s230398/Sport/Fudbal/IFFHS-_Partizan_110_na_svetu_a_Zvezda_211.html

Sad gledam ovu IFFHS fudbalsku listu najboljih klubova na svetu i ne mogu da se ne smejem :D
Na koju su foru u top 10 najboljih klubova Velez, Universidad Katolika, Universidad iz Cilea, Benfika.. pa cak i Porto.. Ajde za Santos da se ne bunim jer su ipak igrali finale svetskog klupsog prvenstva, iako njih izvlaci samo to sto nemaju jaku konkurenciju u Juznoj Americi, njih bi i timovi poput Udinezea, Valensije, Njukasla itd.. lagano pregazili. :)
dje mogu vidjet cjelu listu?

Evo je: http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512






Inace Stoke City 20. :D :D :D


Citat: Ivica_Misic poslato Januar 12, 2012, 15:05:07 POSLE PODNE
Panamer trebam te

Za sta PM sluzi ovde? Zabrana pisanja 24h
Poslednja Izmena: Januar 12, 2012, 15:06:56 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TG]Dj LuxZillo poslato Januar 12, 2012, 15:03:25 POSLE PODNE
jake su igre za te DBZ,a ovi govore "djeca igraju" omg,ima dbz bt3 igraju ljudi od 20-30 god. svaki dan :P


Znam za tu, imam Sony PS2 i tu igru i rokao sam je po ceo dan, fora je mnogo. Ja i dalje čekam link za PC onlajn igru. :D







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro