Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [UG]SpawneR poslato Januar 09, 2012, 16:28:28 POSLE PODNE
Ajde bre momci , imate li cure kako RL zivot pricajte  ;)
pitas ima li se,ima neke se i varaju s nekima :D

Citat: нιÑ,мαη poslato Januar 09, 2012, 16:49:36 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:22:53 POSLE PODNE
Nećemo sad spamat koji je bolji/lošiji forum a ako niste zadovoljni ovom temom ja vas molim da napravite bolju i pošaljete Chrisu na PP.
Što se mene tiče ona je tema bila dobra a ova je još veći napredak + prelazak na 2.0 a neznam šta bi vi?

Reci ti meni koju foru za chatroulette  :D  ;D
hahha ok, brko nemoj me *********  :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:53:10 POSLE PODNE
Citat: нιÑ,мαη poslato Januar 09, 2012, 16:49:36 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:22:53 POSLE PODNE
Nećemo sad spamat koji je bolji/lošiji forum a ako niste zadovoljni ovom temom ja vas molim da napravite bolju i pošaljete Chrisu na PP.
Što se mene tiče ona je tema bila dobra a ova je još veći napredak + prelazak na 2.0 a neznam šta bi vi?

Reci ti meni koju foru za chatroulette  :D  ;D
hahha ok, brko nemoj me *********  :D

MisliÅ¡ zajebavat?  ;D pa nemoj stavljat **,  izmučio sam se ko konj dok sam zaključio Å¡ta bi to moglo bit hahah  :D

Citat: ...Neno... poslato Januar 09, 2012, 16:26:41 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:22:53 POSLE PODNEa neznam Å¡ta bi vi?
da prestanes spamat,ako me prestignes u postovima ima da te nema  :D



svaÄ'a oko broja postova? Evo vam ban obodvojici ! Hhehehehhehe :D

ja odem danas na chatrulet i namjestim da je kao Justin Bieber na cameri i onda divljaju ovi xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Omg.... nije mi jasno sto ovakvo ponasanje administracije ?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35708.30

Tema stoji duze od 7 dana i moderatori i svi postaju u njoj, i JOS sam listao nazad strane foruma ...i video da jos jedan server ima
domen MOJKGB.COM i to se smatra placenim domenom i zakljucate temu....

Cist bezobrazluk..

i kupicu jos jedan domen , al .com pa necete imati razloga da IZMISLJATE...
Poslednja Izmena: Januar 09, 2012, 17:21:48 POSLE PODNE od dzonyBRE

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:20:51 POSLE PODNE
Omg.... nije mi jasno sto ovakvo ponasanje administracije ?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35708.30

Tema stoji duze od 7 dana i moderatori i svi postaju u njoj, i JOS sam listao nazad strane foruma ...i video da jos jedan server ima
domen MOJKGB.COM i to se smatra placenim domenom i zakljucate temu....

Cist bezobrazluk..

i kupicu jos jedan domen , al .com pa necete imati razloga da IZMISLJATE...

Pa verovatno ne zna da je to placen domen. Javi se nekom od SMODova pa cete to resiti.

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:20:51 POSLE PODNE
Omg.... nije mi jasno sto ovakvo ponasanje administracije ?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35708.30

Tema stoji duze od 7 dana i moderatori i svi postaju u njoj, i JOS sam listao nazad strane foruma ...i video da jos jedan server ima
domen MOJKGB.COM i to se smatra placenim domenom i zakljucate temu....

Cist bezobrazluk..

i kupicu jos jedan domen , al .com pa necete imati razloga da IZMISLJATE...


A meni nije jasno sta ti ovde spamas i skupljas postove kada si se za to trebao obratiti administraciji na PM a ne u glavnom razgovoru!?!

Posalji to nekom od smodova na pm, ja ne mogu trenutno da resavam nista jer sam slab ovde sa internetom i jednu stranicu mi ucitava 15 minuta -.-
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:20:51 POSLE PODNE
Omg.... nije mi jasno sto ovakvo ponasanje administracije ?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35708.30

Tema stoji duze od 7 dana i moderatori i svi postaju u njoj, i JOS sam listao nazad strane foruma ...i video da jos jedan server ima
domen MOJKGB.COM i to se smatra placenim domenom i zakljucate temu....

Cist bezobrazluk..

i kupicu jos jedan domen , al .com pa necete imati razloga da IZMISLJATE...

*Zabranjeno je reklamiranje RolePlay servera ili opisa ukoliko server nema plačen TLD domene (.com, .org, .net, .info, .com.hr ... itd)
MOJKGB.COM nije TDL domena

Omg, sto je onda stojalo 7 dana, ladili ste jaja ? dotle...
super , idem sad naci sve teme sa tim domenom, pa da se sve lockaju -.-.... Nemam reci..

Sergio_Don

Ja samo radim po pravilima kojo stoje u tom podforumu, cekajmo nekog smoda da se oglasi

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:40:44 POSLE PODNE
Omg, sto je onda stojalo 7 dana, ladili ste jaja ? dotle...
super , idem sad naci sve teme sa tim domenom, pa da se sve lockaju -.-.... Nemam reci..

nadi i posalji na pm nekom od smodova...

i mojkgb nije TLD domena
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Samo mi jedna stvar nije jasna, video sam znaci mogu glavu da dam, da sam video da jos ima servera koji su se reklamirali sa istim domenom kao ja i nije im tema zakljucana i obrisan opis..

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:46:32 POSLE PODNE
Samo mi jedna stvar nije jasna, video sam znaci mogu glavu da dam, da sam video da jos ima servera koji su se reklamirali sa istim domenom kao ja i nije im tema zakljucana i obrisan opis..
greska moderatora koji su tad bili...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: dzonyBRE poslato Januar 09, 2012, 17:46:32 POSLE PODNE
Samo mi jedna stvar nije jasna, video sam znaci mogu glavu da dam, da sam video da jos ima servera koji su se reklamirali sa istim domenom kao ja i nije im tema zakljucana i obrisan opis..

Pa pitaj administraciju o tome..  ;)

Imal ko SAMP server 0.3d R1 za download?