Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


oćeš sad napravit onaj skriveni PDF za moderatore ?

sta ce moderatorima skriveni pdf?

nismo mi admini omg.
Poslednja Izmena: Januar 09, 2012, 14:12:54 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 09, 2012, 14:12:33 POSLE PODNE
sta ce moderatorima skriveni pdf?

nismo mi admini omg.

oprostite sta stavljam linkove,ali moram mu pokazat
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=35884.0

kad zavrsim sve s temom onda cemo aktivirati warn system za moderatore, a podforum cemo vidjet

Citat: Chris poslato Januar 09, 2012, 14:31:59 POSLE PODNE
kad zavrsim sve s temom onda cemo aktivirati warn system za moderatore, a podforum cemo vidjet
reko si da ces ubacit


J4€k

Zas sto bi bilo ljepo da je ova pozadinska siva malo tamnija ili barem da stavis obrube oko ovog bijelog sa tamnijom sivom ali da se onako vidi deep te boje odnoso kao da je iza ove bijel
samo mali obrub 3 mm ili malo vise xD

Chris sredi vrijeme, nisam htio novu temu u prijedlozima zbog toga radit, samo tamo di biras vremensku zonu stavis Europe/Zagreb (il kako vec) a offset stavis na 0.


Ma ionako znas ti kako to ide vec :D

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: [UG]SpawneR poslato Januar 09, 2012, 15:35:16 POSLE PODNE
Ma tema je ekstra ljudi :) kao oficijalna samo malo bolja  :P

Puno bolja.  ;D Barem meni i nadam se većini   :D


Nećemo sad spamat koji je bolji/lošiji forum a ako niste zadovoljni ovom temom ja vas molim da napravite bolju i pošaljete Chrisu na PP.
Što se mene tiče ona je tema bila dobra a ova je još veći napredak + prelazak na 2.0 a neznam šta bi vi?

...Neno...

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:22:53 POSLE PODNEa neznam Å¡ta bi vi?
da prestanes spamat,ako me prestignes u postovima ima da te nema  :D

btw polako ljudi bre,tema ce se brzo srediti..no dosta o temi i o svemu,pricajte o necemu drugome..

Neznam da l' je ovo spam ili ne ali ja kazem da bi bilo milion puta bolje da su slova kod postova crna,ovako su ona siva a podloga bijela i oci mi poispadase dok procitam...  :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 09, 2012, 16:22:53 POSLE PODNE
Nećemo sad spamat koji je bolji/lošiji forum a ako niste zadovoljni ovom temom ja vas molim da napravite bolju i pošaljete Chrisu na PP.
Što se mene tiče ona je tema bila dobra a ova je još veći napredak + prelazak na 2.0 a neznam šta bi vi?

Reci ti meni koju foru za chatroulette  :D  ;D