Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Paco

ja sam engl naucio iz igrica sampa,cod2 itd.  ;D

Jel i vama tu mirno ili se meni čini ?.. Otkad je Gotti uveo reda  ;D

Citat: нιÑ,мαη poslato Januar 07, 2012, 22:03:08 POSLE PODNE
Jel i vama tu mirno ili se meni čini ?.. Otkad je Gotti uveo reda  ;D

Ovo ne bi trebalo da bude nikakva "mirna" nego normalna atmosfera, jer do sada je ovo licilo na sve a samo ne na Glavni chat na SA:MP forumu, iako je dozvoljeno da se ovde prica o raznim temama ali jbt zamislite da sada svako kada ustane napise ovde "Dobro jutro", da svako napise koliko je puta pokusao da se registruje na nekom serveru i to ne jednom nego 3 puta, da svako postavi neku svoju omiljenu pesmu sa youtuba, po mogucstvu i sa textom.. na sta bi ovo licilo onda..
Sve se moze u normalnim granicama.. ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri








Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?
i meni je poslo nesto s čim me pokuÅ¡ao isprovocirat  :D
s obzirom da mu u potpisu stoji "otisaooo sam breee" ili tako nesto sad ima ban 4eva Å¡to bi reko na Neno XD

Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?

Svasta rodi majka na ovom svetu.. :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 07, 2012, 22:30:20 POSLE PODNE
Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?
i meni je poslo nesto s čim me pokuÅ¡ao isprovocirat  :D
s obzirom da mu u potpisu stoji "otisaooo sam breee" ili tako nesto sad ima ban 4eva Å¡to bi reko na Neno XD

Inace pretekao sam te, pogledaj malo :D ban4eva + ban4eva = ban8eva ili.. ? :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 07, 2012, 22:30:20 POSLE PODNE
Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?
i meni je poslo nesto s čim me pokuÅ¡ao isprovocirat  :D
s obzirom da mu u potpisu stoji "otisaooo sam breee" ili tako nesto sad ima ban 4eva Å¡to bi reko na Neno XD
hahah to je mila majka nego ovo kako se sonix bori za moderatora,gledajte,sve juce poslato:
SoNNix
Citatjel prijave zavrsavaju u 9 sati ujutro ili navecer....mogao si napisat ako ujutro zavrsavaju 09:00h, a ako je navecer 21:00h.al svejedno je to.IMam jedno iznenadenje za tebe, svidit ce ti se sutra...dat cu ti ga sutra navecer ili preksutra ujutro,jer nisam sutra cjeli dan doma idem na selo ;(
Citatkako ti odabires moderatore...po cemu najvise gledas?? to me je uvjek zanimalo...i siti me da ti u  subotu navecer nesto dam to san ti obeca davno
Citatok...mogu te dodati na fb
Al ovo je najjace hahah
Citatok...drag si mi momak oduvik bia zato jer si za zajebanciju,ruganje itd. nikad nisi bia sebican ni nista...ja sam svoje vrimee na sampu provodia s tobon trkali se po stazama itd...sta dobijes ako te pohvalim adminu

Paco


Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 07, 2012, 22:35:18 POSLE PODNE
ban4eva + ban4eva = ban8eva ili.. ? :D

Ne možeš da sabiraš babe i žabe, to treba da znaš, propali ekonomisto. :D Dakle, ban4eva + ban4eva = 2 * ban4eva = Više te nema (Bojan Marović)

Auh što mrzim takav način upucavanja kao kod ovog Sonnixa :S







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: ...Neno... poslato Januar 07, 2012, 22:35:44 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 07, 2012, 22:30:20 POSLE PODNE
Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?
i meni je poslo nesto s čim me pokuÅ¡ao isprovocirat  :D
s obzirom da mu u potpisu stoji "otisaooo sam breee" ili tako nesto sad ima ban 4eva Å¡to bi reko na Neno XD
hahah to je mila majka nego ovo kako se sonix bori za moderatora,gledajte,sve juce poslato:
SoNNix
Citatjel prijave zavrsavaju u 9 sati ujutro ili navecer....mogao si napisat ako ujutro zavrsavaju 09:00h, a ako je navecer 21:00h.al svejedno je to.IMam jedno iznenadenje za tebe, svidit ce ti se sutra...dat cu ti ga sutra navecer ili preksutra ujutro,jer nisam sutra cjeli dan doma idem na selo ;(
Citatkako ti odabires moderatore...po cemu najvise gledas?? to me je uvjek zanimalo...i siti me da ti u  subotu navecer nesto dam to san ti obeca davno
Citatok...mogu te dodati na fb
Al ovo je najjace hahah
Citatok...drag si mi momak oduvik bia zato jer si za zajebanciju,ruganje itd. nikad nisi bia sebican ni nista...ja sam svoje vrimee na sampu provodia s tobon trkali se po stazama itd...sta dobijes ako te pohvalim adminu


Neno, Neno.. nije lijepo ogovarati sada kad ga više nema hahah ;D :D

...Neno...

ma sta cu mu ja,kud jos napravio profil "Keko",a ja sa Kekom dobar,ma SoNNix je kralj (bio)  :D

btw aj sad malo manje spama  ;D

Citat: ...Neno... poslato Januar 07, 2012, 22:35:44 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 07, 2012, 22:30:20 POSLE PODNE
Citat: H8ER poslato Januar 07, 2012, 22:27:46 POSLE PODNE
Nekrofili su meÄ'u nama (click me). Strahota, a?
i meni je poslo nesto s čim me pokuÅ¡ao isprovocirat  :D
s obzirom da mu u potpisu stoji "otisaooo sam breee" ili tako nesto sad ima ban 4eva Å¡to bi reko na Neno XD
hahah to je mila majka nego ovo kako se sonix bori za moderatora,gledajte,sve juce poslato:
SoNNix
Citatjel prijave zavrsavaju u 9 sati ujutro ili navecer....mogao si napisat ako ujutro zavrsavaju 09:00h, a ako je navecer 21:00h.al svejedno je to.IMam jedno iznenadenje za tebe, svidit ce ti se sutra...dat cu ti ga sutra navecer ili preksutra ujutro,jer nisam sutra cjeli dan doma idem na selo ;(
Citatkako ti odabires moderatore...po cemu najvise gledas?? to me je uvjek zanimalo...i siti me da ti u  subotu navecer nesto dam to san ti obeca davno
Citatok...mogu te dodati na fb
Al ovo je najjace hahah
Citatok...drag si mi momak oduvik bia zato jer si za zajebanciju,ruganje itd. nikad nisi bia sebican ni nista...ja sam svoje vrimee na sampu provodia s tobon trkali se po stazama itd...sta dobijes ako te pohvalim adminu

Tipcni 'asslick' sto bi srbi iz engleske rekli.


Neno prvo naspama vamo pa kad vidi da se svi nesto spremili on napise ajd sad malo manje spama.
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!

dijele se ovdje vidim dzaba sokovi od banane  :P

ahahha neno, pa takav je njegov stav, ulizivacki...

e da mi je znat sta ti je napiso nakon onog sto si izabro xD