Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

XxKeKoxX

da i sto je Neno napunio 12 godina hahaha

Citat: SoNNix poslato Januar 07, 2012, 11:23:05 PRE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Januar 07, 2012, 11:22:00 PRE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 07, 2012, 11:09:34 PRE PODNE
evo ljudi da vas nesto pitam u vezi prijava za moderatore, znam da zasluzujem zabranu pisanja i dajte mi je al nemojte izbrisati post.Imam zalbu na Nenu jer nezna birati moderatore, nije bitno koliko on ima godina al on ne misli da ovaj forum ima prevelik broj clanova da bih birao iste moderatore.Evo ja prvi nisam nesto previse aktivan ali nikad nisam bio otsutan vise od 2 dana uvik sam bio tu pisao postove itd...A pixel je...i po cemu je pixell dobio moderatora Opcenito o SA:MP-u a ima ga vec u predstavite se...Pixel ja ne mislim nista protiv tebe ali tako ispada...eto pa vi recite jel to tako...NIje bitno koji je pdf
Jesi ucinio sta za ovaj podforum osim sto si nabio bezveznih postova ? nisi,za razliku od p!xela koji nema posta u ovom novom chatu,a prati ga svakodnevno,zato Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡...

ok...ovi forum je otisa u k...svi odlicni smodovi su otisli dosla su djeca koja nemaju pojma o forumu...

onda ti cinim uslugu...

Citat: XxKeKoxX poslato Januar 07, 2012, 11:32:35 PRE PODNE
da i sto je Neno napunio 12 godina hahaha

da da, a ti si inace tako zreo... lijepo je to uzeti drugi account pa postati...

sad si ostao bez oba...

Paco

Joj daj popustite sa tim godinama niko od nas svih izuzev Ä'ure i jos 3-4 clana nema preko 15-16 godina

Zlatan_Ibrahimovic



Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 07, 2012, 11:36:42 PRE PODNE
Joj daj popustite sa tim godinama niko od nas svih izuzev Ä'ure i jos 3-4 clana nema preko 15-16 godina


Ja imam 17 :P


Pa nemaju tu godine nista previse veze, istina, neki sa manje se nekad previse tu bahate, jer gdje ce drugdje ako ne na internetu xD, al isto tako imas nekih od 12-13 pa ti mislis da imao 20, a opet imas neke od 20 pa po njihovom ponasanju mislil da ima 10. Nije to stvar godina, vec kulture i odgoja.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Sergio_Don


Godine nisu bitne , bitno je imati nesto u glavi, jeste da se sa godinama stice iskustvo ali ...
Inace cestitam novim moderatorima.
I vi sto niste dobili moderatora ne ocajavajte, kao da vam je to rodbina ili tako nesto. Bice vremena i za to.


Izmena :
Da li ste kojim slucajem primetili da MTA malo kopira samp u sad ovoj njihovoj verziji 1.3, dodaju mogucnost brisanja objekata sto je dodato u trenutnoj sampovoj verziji.
Citat: pankraGaming | YouTubeŠta reći? Koji pomentar kostaviti?
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 12:17:13 POSLE PODNE od #Electro^
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!

Citat: #Electro^ poslato Januar 07, 2012, 12:13:03 POSLE PODNE
Godine nisu bitne , bitno je imati nesto u glavi, jeste da se sa godinama stice iskustvo ali ...
Inace cestitam novim moderatorima.
I vi sto niste dobili moderatora ne ocajavajte, kao da vam je to rodbina ili tako nesto. Bice vremena i za to.
Tako je slazem se s tobom,bitno je jesil pametan ili nisi,treba samo iskustvo!!

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Ljudi jedan čovjek mi nudi forum sa .com domenom džaba dal da uzmem?Sad mislim dal ako ja uzmem taj forum i posve izmijenim dal on mene može prevariti i možda poslati host na moje ime u pošti ili šta?

SviÄ'a li vam se moj novi izgled? ;D (Mislim na avatar i potpis)  :D

Citat: Dane poslato Januar 07, 2012, 13:05:34 POSLE PODNE
Ljudi jedan čovjek mi nudi forum sa .com domenom džaba dal da uzmem?Sad mislim dal ako ja uzmem taj forum i posve izmijenim dal on mene može prevariti i možda poslati host na moje ime u pošti ili šta?
može zatražiti resetiranje passworda i njemu će doć password, barem ja tako mislim

Citat: нιÑ,мαη poslato Januar 07, 2012, 13:08:20 POSLE PODNE
SviÄ'a li vam se moj novi izgled? ;D (Mislim na avatar i potpis)  :D

Ma avatar ti je Melem za oči,a potpis mi štopa,ili je do kompa ili je do potpisa hahaha...

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 07, 2012, 13:08:30 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Januar 07, 2012, 13:05:34 POSLE PODNE
Ljudi jedan čovjek mi nudi forum sa .com domenom džaba dal da uzmem?Sad mislim dal ako ja uzmem taj forum i posve izmijenim dal on mene može prevariti i možda poslati host na moje ime u pošti ili šta?
može zatražiti resetiranje passworda i njemu će doć password, barem ja tako mislim



Aha,pa dal on može zatražiti da pošalje nešta na ime u pošti pa da ja moram platiit ili šta?Molio bih vaše mišljenje!

Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 13:12:22 POSLE PODNE od Dane

nemoze. uzmi tu domenu. i nedaj mu svoje podatke jedino email itd...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ma ja sam se registrirao na tome forumu ima tamo piše e-mail i to.Jbt neznam ni ja.Ja bih uzeo ako ne bude da me taj čovjek zafrkne.Ali ja misli da me nece zafrknit jer je taj covjek dobar i dao mi je čak hosting besplatni za server tako da sam ja u +.Na mojem mjestu sada da ste šta bi uradili?