Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 11, 2011, 18:43:34 POSLE PODNE
sta mislite ljudi isplati li se otvorit forum za C&C Generals...i npr vezu sa hamachiem da se igra.Preko tog foruma da se dog za online igranje itd. :D

Bilo bi doboro napraviti forum na kojem su neki dobri likovi koji poznaju PhotoShop i dobro raditi u njemu, pa da prave logoe za servere, nesto tako, jer ima likova koji zele napraviti server, imaju dobru skriptu i sve, ali ne znaju raditi u PhotoShopu...

SoNNix

Citat: [URP]¤ SpaMaster ¤ poslato Decembar 11, 2011, 23:26:15 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 11, 2011, 18:43:34 POSLE PODNE
sta mislite ljudi isplati li se otvorit forum za C&C Generals...i npr vezu sa hamachiem da se igra.Preko tog foruma da se dog za online igranje itd. :D

Bilo bi doboro napraviti forum na kojem su neki dobri likovi koji poznaju PhotoShop i dobro raditi u njemu, pa da prave logoe za servere, nesto tako, jer ima likova koji zele napraviti server, imaju dobru skriptu i sve, ali ne znaju raditi u PhotoShopu...
pa ako si dobar,uvijek se nade netko :)

Citat: [URP]¤ SpaMaster ¤ poslato Decembar 11, 2011, 23:26:15 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 11, 2011, 18:43:34 POSLE PODNE
sta mislite ljudi isplati li se otvorit forum za C&C Generals...i npr vezu sa hamachiem da se igra.Preko tog foruma da se dog za online igranje itd. :D

Bilo bi doboro napraviti forum na kojem su neki dobri likovi koji poznaju PhotoShop i dobro raditi u njemu, pa da prave logoe za servere, nesto tako, jer ima likova koji zele napraviti server, imaju dobru skriptu i sve, ali ne znaju raditi u PhotoShopu...
http://forum.balkan-art.info/ samo ako oces logo moras spamat ko lud -.-'
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Decembar 12, 2011, 06:23:17 PRE PODNE
Citat: [URP]¤ SpaMaster ¤ poslato Decembar 11, 2011, 23:26:15 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 11, 2011, 18:43:34 POSLE PODNE
sta mislite ljudi isplati li se otvorit forum za C&C Generals...i npr vezu sa hamachiem da se igra.Preko tog foruma da se dog za online igranje itd. :D

Bilo bi doboro napraviti forum na kojem su neki dobri likovi koji poznaju PhotoShop i dobro raditi u njemu, pa da prave logoe za servere, nesto tako, jer ima likova koji zele napraviti server, imaju dobru skriptu i sve, ali ne znaju raditi u PhotoShopu...
http://forum.sadrzaj uklonjen!/ samo ako oces logo moras spamat ko lud -.-'
taj forum ti je ovdje zabranjen zbog mafice i takih likova

Citat: Gotti747 poslato Decembar 11, 2011, 18:51:05 POSLE PODNE
A po vama je balkan inace samo balkan-samp forum, cs-balkan i ti ostali koji su na neki nacin povezani, sta mislite da potrazite malo po drugim forumima nevezano za ovaj ?
Ajde ti reci Å¡ta ovde može uspeti? Probali su CS balkan, propalo. Isto tako probali i COD i MTA takoÄ'e propalo. Ne znam koja igrica ovde može da uspe?

cristiane

Citat: gonss poslato Decembar 12, 2011, 08:12:56 PRE PODNE
Probali su CS balkan, propalo.
Ne bi propao da ja nisam odustao, dobro je krenuo, al kad na kraju dobro razmislim, ja nemam ništa od toga, izuzev što dajem pare i bezveze trošim vrijeme.
Al opet ću razmisliti, možda naÄ'em joÅ¡ nekog partnera, da to održaje i da je ponovo dignemo na noge.
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2011, 10:08:40 PRE PODNE od Koksildo

Pa propalo je jer nema sta da se radi tu,npr ovdje ucimo o skriptanu,mappanju dok sta ces ti npr na cod stranici ucit kako se konektovat xD
[/center]

Citat: gonss poslato Decembar 12, 2011, 08:12:56 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 11, 2011, 18:51:05 POSLE PODNE
A po vama je balkan inace samo balkan-samp forum, cs-balkan i ti ostali koji su na neki nacin povezani, sta mislite da potrazite malo po drugim forumima nevezano za ovaj ?
Ajde ti reci Å¡ta ovde može uspeti? Probali su CS balkan, propalo. Isto tako probali i COD i MTA takoÄ'e propalo. Ne znam koja igrica ovde može da uspe?

Propalo naravno kada su jedinih 30 clanova balkan CS-a cinili clanovi ovog foruma od kojih 15 igraju CS jednom godisnje, a 10 clanova na balkan MTA forumu ti je bilo svi takodje sa ovog foruma od kojih samo 1 koristi MTA za neke druge svrhe osim MAP Editora, CS Balkan je imao veliki potencijal ali dzabe kada se nije iskoristio, znam jedno milion foruma oko cs-a odakle su mogli da se dovedu clanovi.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

SoNNix

Citat: Gotti747 poslato Decembar 12, 2011, 12:11:32 POSLE PODNE
Citat: gonss poslato Decembar 12, 2011, 08:12:56 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 11, 2011, 18:51:05 POSLE PODNE
A po vama je balkan inace samo balkan-samp forum, cs-balkan i ti ostali koji su na neki nacin povezani, sta mislite da potrazite malo po drugim forumima nevezano za ovaj ?
Ajde ti reci Å¡ta ovde može uspeti? Probali su CS balkan, propalo. Isto tako probali i COD i MTA takoÄ'e propalo. Ne znam koja igrica ovde može da uspe?

Propalo naravno kada su jedinih 30 clanova balkan CS-a cinili clanovi ovog foruma od kojih 15 igraju CS jednom godisnje, a 10 clanova na balkan MTA forumu ti je bilo svi takodje sa ovog foruma od kojih samo 1 koristi MTA za neke druge svrhe osim MAP Editora, CS Balkan je imao veliki potencijal ali dzabe kada se nije iskoristio, znam jedno milion foruma oko cs-a odakle su mogli da se dovedu clanovi.

Ja znam da bi CS-balkan uspio samo da se malo vise potrudilo oko njega...

Citat: gonss poslato Decembar 12, 2011, 08:12:56 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 11, 2011, 18:51:05 POSLE PODNE
A po vama je balkan inace samo balkan-samp forum, cs-balkan i ti ostali koji su na neki nacin povezani, sta mislite da potrazite malo po drugim forumima nevezano za ovaj ?
Ajde ti reci Å¡ta ovde može uspeti? Probali su CS balkan, propalo. Isto tako probali i COD i MTA takoÄ'e propalo. Ne znam koja igrica ovde može da uspe?

cs-balkan.com je Koks zatvorio, i opet ce ga otvoriti ja mislim. Za COD nezz. A za MTA, to nisu vlasnici krivi. Dosta njih je naviklo traziti pomoc ovdje, u vezi MTA. Ja bi uklonio pdfove vezane za pomoc u mapanju, a opet "doveo" u red MTA

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 12, 2011, 10:28:21 PRE PODNE
Pa propalo je jer nema sta da se radi tu,npr ovdje ucimo o skriptanu,mappanju dok sta ces ti npr na cod stranici ucit kako se konektovat xD

i na codu ima modovanja i sl. nije samo konektovanje :S

Vratia se Sime :D
Zene i Alkohol !

Ma nema od COD i takvih igrica/programa ništa, jedino koji bi 80% uspio bi bio CS forum.
Moje mišljenje :D

Neznam samo sto se lozite na te forume toliko,razumijem kad neko otvori neki game server ajde to je zabava ali vi sto se smarate sa tim forumima e to mi nije jasno :o :o :o :o
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Zgruvo poslato Decembar 12, 2011, 17:45:37 POSLE PODNE
Ma nema od COD i takvih igrica/programa ništa, jedino koji bi 80% uspio bi bio CS forum.
Moje mišljenje :D

Tvoje mišljenje je krivo , uz pametnu organizaciju i sve može se postići sve i svašta. www.gamersject.com - čisti primjer , sjećam se kada je Graba (gj owner) tek počeo s tim isto je tako mislio ali gurao je i gurao i sada je Gject najveća hrvatska gaming zajednica.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong