[GM]Urban Gaming

Započeo SpawneR., Decembar 02, 2011, 19:22:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Izvinjavam se Viktor mi je gazda bivsi i reko ej da sklonim mod lock ovo  ;)
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2011, 19:38:18 POSLE PODNE od [AG]SpawneR <3 Taki :)


Molim BAN za njega!

Te da se ovo ukloni!

Hvala

Jedini vlasnik moda sam ja, I MI SE NIÅ TA NISMO DOGOVORILI!
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2011, 19:32:51 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)

Nebih rekao -.- Koliko mi se cini i ja sam bio vlasnik moj skirpter ti si platio tako da... A i dobio sam pm da mogu objaviti mod tako da  :-*

Kao Å¡to sam gore rekao...

Jedini vlasnik MODA sam JA, Viktor Horvat!

Molio bih da se ovo čim prije obriše!!! Hvala!
Stay hungry, Stay foolish  :)

Ok obrisite sklonicu sad download -.- zbog ovakvih kao sto je ovaj iznad i obrisi temu .-

Ma znaš šta

To što je sve propalo zbog tvoga djetinjastog ponašanja, i neznanja je naš problem, i ovim potezom pokazuješ kako nisi odrastao... Pomiri se s time, izbacili

smo te... Upropasti još Afriku FreeRoam pa se onda povuci jer očito ovo nije za tebe... A nas koji se trudimo da nešto uspije i neodustajemo ko što si ti odustao,

pusti na miru!


Isto tako sve koji su skinuli mod, molim da ga obrišu, jer je to vlaništvo UrbanGaming-a, a vlasnici UG-a smo ja i Metalen(Nikola-ne ovaj koji je radio na modu)
Svako ovakvo dijeljenje smatrat će se kraÄ'om, te će svi koji su dijelili biti prijavljeni nadležnima!

Molio bih nadležne da banaju ovu osobu,jer je nekoliko mjeseci rada sada bačeno u vjetar i već sutra mogu očekivat server s ovim modom!
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2011, 19:47:46 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)

Jel sam se povukao i sklonio download i sve jel nezelim ban dobiti zbog takvog kao sto si ti...Sve sto sam mislio reko sam ti nista nisam udustao i kraj..LOCK ovo a ti ces dobiti deblji kraj viktore jel se svadjas a ja sam sve hteo lepo da resimo, tako da moderatori obratite paznju na ovu temu i LOCK niko vise nemoj da pise nista!

Paco

dobar mod,ali nekontam sto je propalo

Citat: [UG] Viktor poslato Decembar 02, 2011, 19:41:00 POSLE PODNE
Ma znaš šta

To što je sve propalo zbog tvoga djetinjastog ponašanja, i neznanja je naš problem, i ovim potezom pokazuješ kako nisi odrastao... Pomiri se s time, izbacili

smo te... Upropasti još Afriku FreeRoam pa se onda povuci jer očito ovo nije za tebe... A nas koji se trudimo da nešto uspije i neodustajemo ko što si ti odustao,

pusti na miru!


Isto tako sve koji su skinuli mod, molim da ga obrišu, jer je to vlaništvo UrbanGaming-a, a vlasnici UG-a smo ja i Metalen(Nikola-ne ovaj koji je radio na modu)
Svako ovakvo dijeljenje smatrat će se kraÄ'om, te će svi koji su dijelili biti prijavljeni nadležnima!

Molio bih nadležne da banaju ovu osobu,jer je nekoliko mjeseci rada sada bačeno u vjetar i već sutra mogu očekivat server s ovim modom!
Stay hungry, Stay foolish  :)

vlado_plavsic

Ovo stvarno nisi treba da uradis...

Moja odluka ja sam vlasnik...I to je kraj ti si je prodao sad pricas o trudu kupio i prodao ti se trudis neznas ni pawno da upalis neka dobijem ban bas me briga, ja sam svoje reko i ja sam vlasnik proslog Urbana i tako ce ostati ...Ti sto mislis da ces parama sve da kupis varas se DOVIDJENJA
Ja ban ako dobijem jbg ali sreca moja pa te vise necu gledati
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2011, 19:54:24 POSLE PODNE od [AG]SpawneR <3 Taki :)

Od kad klinac vodi Afriku? LOL
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

N0NE


Citat: [AG]SpawneR <3 Taki :) poslato Decembar 02, 2011, 19:22:53 POSLE PODNE
Izvinjavam se Viktor mi je gazda bivsi i reko ej da sklonim mod lock ovo  ;)
LOCK i BAN(ali samo na 15 dana).