@ Tema Spajanje Servera

Započeo Å PIRO, Februar 09, 2010, 17:42:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci reci cu samo par stvari.. udruzivanje balkana u jedan server JE odlicna ideja, ALI da taj server bude pod imenom CH ili bilo koji drugi LG, CC, nikako.. Jedino sto bi bilo pravedno jest dogovoreni naziv Balkan DM, Balkan RPG, a na forumu imajte pdf ch lg cc i sta vec..

Citat: Å PIRO poslato Februar 09, 2010, 17:42:37 POSLE PODNE
Znaci reci cu samo par stvari.. udruzivanje balkana u jedan server JE odlicna ideja, ALI da taj server bude pod imenom CH ili bilo koji drugi LG, CC, nikako.. Jedino sto bi bilo pravedno jest dogovoreni naziv Balkan DM, Balkan RPG, a na forumu imajte pdf ch lg cc i sta vec..
Pa ti si munjen, sry na izrazu...ali ono je bila tema za pridruziti se CroHerzegovina serveru...a ne u jedan server....

to ne valja... ili da se svi pridruze chu jer je najveci za samp a ima i cs i cod ili nista :S jer ovako i forum odpada i jos dosta drugih stvari









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

zerocoolos

Sad sam bas vidio onu temu i sop je samo dao punudu vlasnicima servera da razmisle, nikoga ne obavezuje na nista... Ono sto sam tamo procitao, jbg tek sam sad vidio pa ne mogu odgovorit jer je tema lockana, ali ovdje cu reci, ponuda je sasvim ok, jer imamo zbilja puno igraca i mislim da je sada ok igrati na nasem serveru i nas za razliku od vecine servera na balkanu ima odnos admina i igaraca online negde 6-8:120 otprilike, sto znaci da se ne igraju samo zato sto imaju admine... mislim to je cilj krajnji igracima, zasto ne bi bio, ali ima puno zabave i puno dobrih prijateljstava....

No ono jos sta zelim reci na onu temu je to da su igraci sa samparene dobili statse na ch i oni koji su tamo nastavili igrati, moram biti ponosan na njih jer je nekoliko njih stvarno daleko napredovalo tamo, ali ne preko noci, vec svojim trudom i iskljucivo sa svojim igranjem su dobili admine/gs-ove... jedino sta mogu reci da je na sampareni bilo stvarno ok igraca i nismo mozda imali puno igraca, ali smo imali izvrsne igrace...tako da ono uopce nije losa ideja za prikljuciti se na ch, ne samo za ownera vec i za igrace, koji nece morati kretati ispocetka na serveru...