Afrika Online Gaming Community traži generalnog sponzora

Započeo Sergio_Don, Decembar 01, 2011, 17:50:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sergio_Don


     Traženje generalnog sponzora     

Zbok nekih nesuglasnosti izmeÄ'u prÅ¡log sponzora i mene, te zbok mogućih sumnji da je skidao naÅ¡ mod prekinuli smo suradnju
te smo sada u potrazi za generalnim sponzorom ...


     GENERALNI SPONZOR AFRIKA ONLINE GAMING COMMUNITY-a     

  • GameHosting koji nam pruža minimalni lag tjekom igranja

  • GameHosting koji nam pruža maximalni broj slotova

  • GameHosting kojem se može vjerovati

  • GameHosting koji bi nam ovo omogućio neka mi se javi na PM

S poštovanjem AGC Administracija

Samo ne znam sto ovako rizikujete kada ulazite u potragu za "pouzdanim" hostingom, a vec imate koliko-toliko zagarantovan uspeh, jel tesko da se izdvoji malo novca za 100-150 slotova (sto vam je dovoljno) kod KGB hostinga na primer? Prvo sto je najpouzdaniji, a drugo sto mozete da uzmete server sa premium masine iz Srbije tako da ce ping i lag biti mnogo manji.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Citat: Gotti747 poslato Decembar 01, 2011, 18:30:21 POSLE PODNE
Samo ne znam sto ovako rizikujete kada ulazite u potragu za "pouzdanim" hostingom, a vec imate koliko-toliko zagarantovan uspeh, jel tesko da se izdvoji malo novca za 100-150 slotova (sto vam je dovoljno) kod KGB hostinga na primer? Prvo sto je najpouzdaniji, a drugo sto mozete da uzmete server sa premium masine iz Srbije tako da ce ping i lag biti mnogo manji.
Ma meni je najmanji problem hosting, nego reko da ih reklamiram i tako... Imam svoju masinu tako da mogu ja sebi free hostati...
Lock ovo ako se neko zeli javiti nek se javi na PM

cristiane

Imaš svoj host, a tražiš sponzora za server, kako bi im mogao promovirati host, čudno, no vaša stvar. Lock.