GameZona RPG/DM Otvoren Danas 9.2

Započeo [DE]Max, Februar 09, 2010, 08:04:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

      evo gamezone je nabavio host to jest ja pa smo otvorili server Owneri su


Endy Xero Tommy Max tako da sve mozete pitati na [email protected] jer sam ja glavni i imam ftp cpanel itd

ocekujemo vas u velikom broju  98.118.166.21:7782 Dodite i zabavite se


Traze se GameMasteri
I LIDERI
I Donatori naravno
      Forum: www.gamezona.smfnew.com
Poslednja Izmena: Februar 09, 2010, 08:32:42 PRE PODNE od Max[GZ]

iYoko

Payne na mene si zaboravio??  ;)

Inace forum vam je malo free... Ali jer nije trebalo biti 3 ownera? Jedan DM, jedan RP i ti placas?

Sry ali ovoga puta nemogu bit pozitivan niti u jednom smislu...

1.Pogle pinga,170-270 :O znaci uzeo si negdje free host,to vjerojatno od onog sto je tu na forumu nudio ili od onog momka sto ima server u americi i hosta free
2.Free forum

Ako niste spremni ulozit nista onda mozete i ocekivat nista ;)

:-*

MrBaff

Citat: dinkO14 poslato Februar 09, 2010, 15:07:30 POSLE PODNE
Sry ali ovoga puta nemogu bit pozitivan niti u jednom smislu...

1.Pogle pinga,170-270 :O znaci uzeo si negdje free host,to vjerojatno od onog sto je tu na forumu nudio ili od onog momka sto ima server u americi i hosta free
2.Free forum

Ako niste spremni ulozit nista onda mozete i ocekivat nista ;)

:-*

+ forum tema se scrolluje u 4 strane -.-'

kao prvo server opis vam je nikakav,samo si sebe pohvalio kako si owner i obečao ljudima admine,lidere i ta sranja što je po meni jadno,forum vam je dobar ali to je SMF New koji je ok ali ipak je to n00bovsko i po meni to dedfinitivno nevalja,dakle ukratko:

1. Prekratak opis servera
2. Forum,ako neznaš praviti forum angažiraj nekoga da ti ga napravi,nemoj ovakve gluposti poput SMF New koristiti jer 99% slučajeva propada
3. Nauči se radit u photoshopu ili prestani uzimat ovakve sigove,ovo je jadno :S,uzeo si tuÄ'i banner i stavio ime servera preko
4. Mislim da će ti zbog ovoga što si samo obečavao admine i lidere na serveru biti samo dijeca željna toga što neće dugo trajati
5. ping vam je zbilja loš

jbg al nemogu reći puno dobroga o ovome što nam ti sada prezentiraš,ali ipak sretno

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Pa zas bi ponovo reklamiro Kad imam vec temu di sam reklamiro ovo je samo Global restart 


I da samo da kazem onaj host ce uskoro biti maknut dobijam od solucije host za par dana placam ga pa eto uskoro ce biti novi host
Poslednja Izmena: Februar 10, 2010, 09:00:24 PRE PODNE od Max[GZ]

haha Ljudi pogledajte malo bolje kad budem stavljo gamemode da ga skidate pisace gore Djuro_Zero taj max lik mi ukro mode, te na maxovom serveru moj mod te na balkan forceu moj mode pa eto vidite koji je pravi otvorenje servera je u nedjelju a nek se taj max misli oce li on meni nesto govorit picka mu se ogadila. I ja hostam free servere americki su hostovi samo da znate ja im dam cpanel-e FTP-ove i onda oni prodaju to pa sada samo dajem  server 1 a ako hoce drugi provjericemo 1 mjesec toga prvog servera
Poslednja Izmena: Februar 19, 2010, 11:01:59 PRE PODNE od [GameZone] Djuro

www.bp-samp.tk

Citat: [GameZone] Djuro poslato Februar 19, 2010, 10:59:35 PRE PODNE
haha Ljudi pogledajte malo bolje kad budem stavljo gamemode da ga skidate pisace gore Djuro_Zero taj max lik mi ukro mode, te na maxovom serveru moj mod te na balkan forceu moj mode pa eto vidite koji je pravi otvorenje servera je u nedjelju a nek se taj max misli oce li on meni nesto govorit picka mu se ogadila. I ja hostam free servere americki su hostovi samo da znate ja im dam cpanel-e FTP-ove i onda oni prodaju to pa sada samo dajem  server 1 a ako hoce drugi provjericemo 1 mjesec toga prvog servera

Hahahaha, a ti nisi Djuro_Zero inace... nemas maste da izmislis svoj nick pa tude krades...

nisam sa CH djuro sine moj nego sa gamezone-a djuro

www.bp-samp.tk

popisam ja vas server ping vam 170 neznate vi ni smislit svoje ime

ma jedno 500 xD
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Svaki dan se otvaraju server,svaki dan propadaju,aj sretno vam bilo
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

I svaki dan sve više spammera ovdje na forumu šta samo žele postove. Ah...


PS: Sretno s serverom.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2010, 23:00:09 POSLE PODNE od Nik Delgad




Takodje srecno sa serverom, trebace ti :D
Setite se sta ste radili juce.
                              Pa, ako vas nije sramota radite to i danas !



malo kasnis....server je propo
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy