Spajanje servera

Započeo admin, Februar 08, 2010, 20:25:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

ma dadesim sve igrace i sve sta imas i nakraju dobijes admin level 2 i nakraju te odjebu razlog: "niko od tvojih igraca nije dosao na nas server"

Ja sam uvjek bio za ujedinjenje koliko sam samo zokyu puta predlozio i eto zoky je sada na CH.....a problem ovoga je sto svako hoce biti owner necega sef ili na blakanskom neko mudo....od svih balkanskih servera imam samo GF,tamo imam par ljudi koje znam,ostale servere nemam a niti me zanimaju serveri di se skupi po 10-15 igraca....DM je iznimka sasvim drugacija dinamika igre za svaki DM 30 igraca bi bilo proprocionalno 60-70 igraca na RPG-u.

Citat: [SB]Gunjac poslato Februar 08, 2010, 22:40:18 POSLE PODNE
ma dadesim sve igrace i sve sta imas i nakraju dobijes admin level 2 i nakraju te odjebu razlog: "niko od tvojih igraca nije dosao na nas server"
Dogovor momak si mozda gledao kako su igraci s samp arene dosli na CH?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


[CH]grudvo

Citat: pliva♫♪ poslato Februar 08, 2010, 22:41:24 POSLE PODNE
Ja sam uvjek bio za ujedinjenje koliko sam samo zokyu puta predlozio i eto zoky je sada na CH.....a problem ovoga je sto svako hoce biti owner necega sef ili na blakanskom neko mudo....od svih balkanskih servera imam samo GF,tamo imam par ljudi koje znam,ostale servere nemam a niti me zanimaju serveri di se skupi po 10-15 igraca....DM je iznimka sasvim drugacija dinamika igre za svaki DM 30 igraca bi bilo proprocionalno 60-70 igraca na RPG-u.

Citat: [SB]Gunjac poslato Februar 08, 2010, 22:40:18 POSLE PODNE
ma dadesim sve igrace i sve sta imas i nakraju dobijes admin level 2 i nakraju te odjebu razlog: "niko od tvojih igraca nije dosao na nas server"
Dogovor momak si mozda gledao kako su igraci s samp arene dosli na CH?

pogledaj svoj primjer.... jadno

igraci sa samp arene su dosli glatko jer je bio sa djurom lagan dogovor, ti mislis da ostali owneru imaju znanje priblizno djuri? cc tesko :)
al opet kazem to bi bilo bolje za ownere jer bi makar igrali sa 100 igraca ne 5

zasto se LG DM Ne spoji sa CH DM???
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 23:24:43 POSLE PODNE od [CH]grudvo

[CH]grudvo

Citat: Taso_wtf poslato Februar 08, 2010, 23:31:10 POSLE PODNE
zasto se LG DM Ne spoji sa CH DM???

Ovo zanimljivo, do juce ste srali LG takav onakav a sad tu nesto drugo serete necu se mesat ali ni vi neznate sta radite sami
[/quote]

pokusavamo napraviti balkanski server bez iznimki ili Ex Yu kako hoces :) al to je nemoguce jer kao sto pliva kaze svako hoce da bude neko i nesto :)
mi to pokusavamo sprijeciti i dokazati da su ljudi na polozaju koji su sposobni (iako je ovo samo djelomicno tacno) i da nema potrebe za mrznjom medju serverima

90% igraca sa balkana je pocelo svoju karijeru na CH zasto je nebi zavrsili? radi nekog glupog admina? ma daj :)
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 23:35:00 POSLE PODNE od [CH]grudvo

ma najbolje je da soprano ljepo locka ovo jer se spama na veliko

Ludi Grad

Citat: [CH]grudvo poslato Februar 08, 2010, 23:04:33 POSLE PODNE
zasto se LG DM Ne spoji sa CH DM???
ma slusaj grudvo zasto se ne spoji to je nasa stvar, ali da znas da se to nece dogoditi....i kakve veze LG ima sa ovim i sa CHom, zato te molim da ne diras LG, drugi serveri ako ce se pripajati nek izvole, a nas ostavi na miru....ne mrzim nijedanu zajednicu niti imam razloga.........  ;)
Lijep Pozdrav,
         _MaX_PaYnE_

turker_kc

joj majke vam jeste blentavi u 3 pi*** materine, ala stvarno...

TI MaX PaYnE glumis nekog jebenog filozofa a pricas nebuloze, piso si teme da si protiv CH etc

pa prestani glumit pametnjakovica jel to nisi...

I seres nesto po CC da imaju malo igraca a pogledaj svoj posrani LG bogati imate na 2 servera ukupno za 4 vise nego oni na 1 lol

Znas kako ide ona - Prednost pametnih je da oni uvijek mogu glumit kretene. Suprotno je mnogo teže izvesti

ti pokusavas ali tesko ... ::) ::)

OnTopic

Naravno da imas prednosti kad si sam svoj gospodar tj imas svoj server, ti donosis odluke o modu, o adminima, ma o svemu

ali eto ti i sranja - ako imas malo igraca tj nisi zadovoljan brojem igraca a stalno ti placaj host za server / forum, stalno ti doradjuj mod (vise se ne edituju modovi za 1338  :-* :-*)

Spajanje sa nekim serverom donosi neke gluposti - vise ne odlucujes skoro o nicemu, nisi glavni i jebiga tako je

ali gledaj sad to sa ove strane, ne trebas nista placati te pomazes drugom communityu....

Dalje Gunjac, sto se cudis brate, doso si na CH govoreci da ces dovesti 25 igraca sa svog servera (to je bilo u 7. mjesecu, prosjek na CH je bio 40 igraca, ali nitko sa tvog servera nije se pridruzio brate, nisi doveo nikog, i sta se onda brate cudis sta si dobio odjebos ?

de serete previse i uzdiete se na neke levele bogati

Glumite bas kao pliva kaze neko mudo a krasan ste kurac, istina boli ali tako je...

A niste mi morali temu u ovo pretvoriti. Realno gledajuci, igraci sa tog servera dobiju povrat statsa, owner dobije odredeni admin level i tako postane dio zajednice koja je zbilja ogromna i koja dobro stoji na Balkanu. Naime, tu obe strane imaju koristi. Ja kao vlasnik CH-a bih recimo dobio 10-20 stalnih igraca (ovisi o kojem se serveru radi ali nikad ne predu svi), igraci bi za uzvrat dobili svoje statuse na serveru koji nesto vrijedi i koji nece tako lako propasti, owner bi dobio svoje admin mjesto i bolilo bi ga briga. Isto bi bio admin, ne bi donosio kljucne odluke, ali isto tako ne bi bio kriv za propast servera i ne bi imao briga niti oko placanja niti oko moda.

Ne vidim sta je tu lose.

Lockam temu da ne spamate dalje, tko zeli nek mi se javi na PM.