Spajanje servera

Započeo admin, Februar 08, 2010, 20:25:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo kao vlasnik CH servera, nudim svim ostalim vlasnicima ako su zainteresirani za spajanje servera, tj pripajanje CH serveru, o vracanju statsa i svemu ostalom mozemo se dogovoriti, samo se javite u ovu temu.

Ovo je samo ponuda ako slucajno netko zeli, i molim vas bez glupih komentara, svatko tko nema veze sa ovim spajanjem a posta tu neki komentar dobit ce BAN. Smiju postati samo oni koji su zainteresirani za pripajanje, naravno ako ih uopce ima...

Lijep pozdrav,
Benjamin

jel se to racuna i spajanje svih dm servera u ch dm ?









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |


Citat: [CC]Stormer poslato Februar 08, 2010, 20:28:36 POSLE PODNE
Evo ja imam samo jedno pitanje.. Vidim takodjer kao i svi ostali !NadAM Se! Da su mnogi serveri u ova 2 tjedna na kraju 1.i pocetku 2mj..
Pa vidim da nemaju vise od 5-6 igraca(Ni croCommunity nea dnevno izuzetci su vikend)..Sada bi pito dal ti vlasnici dobijaju admine ili nesto na CroHerzi..??

Da, sto dobijaju owneri servera?

Citat: °|Chris|° poslato Februar 08, 2010, 20:40:05 POSLE PODNE
Citat: [CC]Stormer poslato Februar 08, 2010, 20:28:36 POSLE PODNE
Evo ja imam samo jedno pitanje.. Vidim takodjer kao i svi ostali !NadAM Se! Da su mnogi serveri u ova 2 tjedna na kraju 1.i pocetku 2mj..
Pa vidim da nemaju vise od 5-6 igraca(Ni croCommunity nea dnevno izuzetci su vikend)..Sada bi pito dal ti vlasnici dobijaju admine ili nesto na CroHerzi..??

Da, sto dobijaju owneri servera?

Ovisi o kojem se serveru radi, medutim prvo sto ce trebati je opisati nam svoj server, stanje na serveru, broj igraca, pogledat cemo statistike na monitoru itd itd i tek onda slijede pregovori sta owner dobije.

Ludi Grad

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 20:25:52 POSLE PODNE
Evo kao vlasnik CH servera, nudim svim ostalim vlasnicima ako su zainteresirani za spajanje servera, tj pripajanje CH serveru, o vracanju statsa i svemu ostalom mozemo se dogovoriti, samo se javite u ovu temu.

Ovo je samo ponuda ako slucajno netko zeli, i molim vas bez glupih komentara, svatko tko nema veze sa ovim spajanjem a posta tu neki komentar dobit ce BAN. Smiju postati samo oni koji su zainteresirani za pripajanje, naravno ako ih uopce ima...

Lijep pozdrav,
Benjamin
Ako ces iskreno Sop mislim da je ovo najgluplja(ustvari ne mislim nego jeste) TEMA od tebe.......Pa msm stvarnoako si imalo rzmislio moze ti se prispojiti samo neki serveri ciji su vlasnici retardirani......Nadam se da necu dobiti BAN zato sto nemam veze sa pripajanjem nego samo komentarise, morao sam ovo komentarisati  ;D  :P  evo ti i jedna pusica  :-*     :)))

ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Ludi Grad

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 20:41:25 POSLE PODNE
Citat: °|Chris|° poslato Februar 08, 2010, 20:40:05 POSLE PODNE
Da, sto dobijaju owneri servera?

Ovisi o kojem se serveru radi, medutim prvo sto ce trebati je opisati nam svoj server, stanje na serveru, broj igraca, pogledat cemo statistike na monitoru itd itd i tek onda slijede pregovori sta owner dobije.
Mislim da nisi nimalo u pravu Trmka svinjo jedna  ;)  :-*

Citat: Trmka poslato Februar 08, 2010, 22:12:29 POSLE PODNE
ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji

da pomaze se ch-u... dobite igrace zdravo za gotovo.. a zauzvrat za prijpajanje ne dobis nis zauzvrat.. i dalje je samo croherza.. ma cista glupost..

iYoko

Citat: Å PIRO poslato Februar 08, 2010, 22:20:30 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 08, 2010, 22:12:29 POSLE PODNE
ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji

da pomaze se ch-u... dobite igrace zdravo za gotovo.. a zauzvrat za prijpajanje ne dobis nis zauzvrat.. i dalje je samo croherza.. ma cista glupost..

Ovako ove postove slobodno obrisi ako hoces ali molim te nemoj mi dati ban. Samo se zelim izjasnit: Ako vam smeta ne komentirajte. razlog zasto je ovo nekima korisno je zato sto im server propada a ovako mozda nesta dobiju kad se pripoje CH.

Citat: Å PIRO poslato Februar 08, 2010, 22:20:30 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 08, 2010, 22:12:29 POSLE PODNE
ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji

da pomaze se ch-u... dobite igrace zdravo za gotovo.. a zauzvrat za prijpajanje ne dobis nis zauzvrat.. i dalje je samo croherza.. ma cista glupost..

Hmm,u ovoj ponudi ja vidim jedino da je vlasnik tog nekog drugog servera u dobiti.Pogledaj malo realnije,server koji ima 20+ igraca vjerojatno se nece ici spajat sa CroHerzom jer im to vec daje nadu da ce uspit tako da sami guraju naprijed.Vecinom ce se spajat serveri kojima broj igraca nikako ne prelazi 10 igraca dnevno (onih poznatih sto love admine) ,znaci CroHerza ce max. dobit 0-5 igraca koji ce igrati par dana i otici dalje trazit admina,dok ce vlasnik tog drugog servera dobit neku poziciju na CroHerzi i time samo on biti u prednosti.

Ludi Grad

Citat: [CC]iYoko poslato Februar 08, 2010, 22:24:32 POSLE PODNE
Ovako ove postove slobodno obrisi ako hoces ali molim te nemoj mi dati ban. Samo se zelim izjasnit: Ako vam smeta ne komentirajte. razlog zasto je ovo nekima korisno je zato sto im server propada a ovako mozda nesta dobiju kad se pripoje CH.
Ma slusaj iYoko vi neki pojedinci ste jos djeca da shvatite sta je rijec ovo pripajanja.......evo uzecu naprimjer CC da se pripoji CH.....i sta ce biti???
CC se pripoji CC ali  ne vjerujem da ce na to Sop pristati jer nemate uopste igraca, a i ako pristane FORA je da CC se vise ne spominje kao zajednica nego ste vi onda CH....i samo vlasnik dobija neku mogucnost, a sta ce mu dati to je najverovatnije ADMIN ili nesto drugo i da igraci sa njegovog servera dodju na CH i tako CH ima jos vise igraca......e to je FORA ako nisi dosada shvatio!!! ispravite me ako grijesim!!!!  ;D i da dodam ovo jos mislim da ce VLASNIK nekog servera spojiti se s nekim samo ako je BUDALETINA o RETARD onaj najveci  :D
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 22:35:00 POSLE PODNE od [LG]MaX_PaYnE_

Citat: dinkO14 poslato Februar 08, 2010, 22:25:42 POSLE PODNE
Citat: Å PIRO poslato Februar 08, 2010, 22:20:30 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 08, 2010, 22:12:29 POSLE PODNE
ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji

da pomaze se ch-u... dobite igrace zdravo za gotovo.. a zauzvrat za prijpajanje ne dobis nis zauzvrat.. i dalje je samo croherza.. ma cista glupost..

Hmm,u ovoj ponudi ja vidim jedino da je vlasnik tog nekog drugog servera u dobiti.

da to si u pravu.. jedino ce vlasnik nes dobit.. al opet ako ce vlasnik preselit svoje igrace na ch SAMO da bi on dobio tamo npr. dobio admina onda je taj owner budala i po..

ae svi vi gore objasnite sta znaci rec DOGOVOR









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

[CH]grudvo

Citat: Trmka poslato Februar 08, 2010, 22:12:29 POSLE PODNE
ovo nije glupa ideja nego je samo ponuda da se pomogne nepoznatim serverima i da njihovi igraci postanu malo poznatiji


ti mislis da ce igraci poznati poznatiji pored jos 100 igraca? hmm tesko jos dok se priviknu na RP? jos teze


al objektivno gledajuci ownerima je bolje, jer ce barem imati neki polozaj prema 100 igraca nego prema 5
a ti ostali admini ce makar igrati sa 100 igraca ne sa 3-4 kako god najbolje je da se pripoje svi sa ch