[GM]Bosna-Gaming Rol3Play/DM

Započeo JusT, Novembar 22, 2011, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

JusT

Ime GM-a:Bosna-Gaming
Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.):RP
Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje):
Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...):svi ex-yu jezici
Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako):Ima samo za Firme u GM-u
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.):0!
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi:ZCMD....
Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično):par dana
Server na kojem je GM korišten:Nije nigdje
Slike(OBAVEZNO, makar 2):Nemogu izbriso sam GTA
Video://
Izradio:Ja Boris Abruzi - Landup
Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.):Ja i moj brat Bojan Landup koji je mapo
Donwload:
http://www.2shared.com/file/yRk7c0xa/Bosna-Gaming_RP.html


EDIT:

Evo moj acc od ovoga foruma

Nick:Just
PW:q3q3q3q3

EDIT2:
Izbrisite mi acc ima multi acc
Boris.pwn
Petar Pan i ovaj to su sve moji!
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2011, 19:41:39 POSLE PODNE od [CRP|CDM]GaLeB

Zlatan_Ibrahimovic





Mogao si upload cjeli server a ne samo gamemode odakle da ja znam sta treba u scriptfiles ???

Mogo si stavit cjeli DOWNLOAD SRV,a ne sam GM jer neznam sta mi treba nit ista da ga pokrenem

Mislim da za ovaj mod su potrebni i ostali fajlovi jer nije dovoljno samo .pwn i .amx
I Live for ONE ! STREET LIFE !







Real-Life informacije


Ime : Dino
Prezime : Pajić
Nadimak : Ryder
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Bosna








IC & Ostale Informacije



BS Rank :
IC Ime : Ryder_Woo Trenutna Org : Sicilian Crime Rank : R2 Skype : dino.pajic2011 Msn : paja_dino@hotmail.com Posetite: www.sl-gaming.info



Citat: [SL] Ryder poslato Novembar 23, 2011, 15:32:37 POSLE PODNE
Mislim da za ovaj mod su potrebni i ostali fajlovi jer nije dovoljno samo .pwn i .amx

Tebi treba dati nobelovu nagradu za zivotno delo, jer si zakljucio da ne mozes pokrenuti mod sa samim amx-om  ;)
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Kako ste glupi jbt, hocete sve da vam bude gotovo, ako ne znate koje faljove da ubacite pogledajte u skriptu !!

Inace mod nije bas nesto, mape su lepe, ali mnogo komanda ne postoji a i /kreirajfirmu nesto ne radi

Citat: rastamanx poslato Novembar 24, 2011, 15:31:56 POSLE PODNE
Kako ste [cenzura]i jbt, hocete sve da vam bude gotovo, ako ne znate koje faljove da ubacite pogledajte u skriptu !!

Inace mod nije bas nesto, mape su lepe, ali mnogo komanda ne postoji a i /kreirajfirmu nesto ne radi

Moras u Scriptingfiles staviti folder Firme ! Mod je prije par dana poceo da se radi tako to sto ima na njemu mislim da je dovljno za tih par dana!

Citat: JusTSaYOmG poslato Novembar 26, 2011, 22:40:36 POSLE PODNE
Citat: rastamanx poslato Novembar 24, 2011, 15:31:56 POSLE PODNE
Kako ste [cenzura]i jbt, hocete sve da vam bude gotovo, ako ne znate koje faljove da ubacite pogledajte u skriptu !!

Inace mod nije bas nesto, mape su lepe, ali mnogo komanda ne postoji a i /kreirajfirmu nesto ne radi

Moras u Scriptingfiles staviti folder Firme ! Mod je prije par dana poceo da se radi tako to sto ima na njemu mislim da je dovljno za tih par dana!

BAS TAKO

Ma lepo smo mogli da skinemo Neverendless :)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Citat: Talavander poslato Novembar 23, 2011, 18:20:28 POSLE PODNE
Citat: [SL] Ryder poslato Novembar 23, 2011, 15:32:37 POSLE PODNE
Mislim da za ovaj mod su potrebni i ostali fajlovi jer nije dovoljno samo .pwn i .amx

Tebi treba dati nobelovu nagradu za zivotno delo, jer si zakljucio da ne mozes pokrenuti mod sa samim amx-om  ;)

Ti si kralj :D Daj cijeli mod omg...

Citat: Talavander poslato Novembar 23, 2011, 18:20:28 POSLE PODNE
Citat: [SL] Ryder poslato Novembar 23, 2011, 15:32:37 POSLE PODNE
Mislim da za ovaj mod su potrebni i ostali fajlovi jer nije dovoljno samo .pwn i .amx

Tebi treba dati nobelovu nagradu za zivotno delo, jer si zakljucio da ne mozes pokrenuti mod sa samim amx-om  ;)
Ma dobro je,covek kaze lepo da su potrebni i ostali fajlovi i ti odmah nesto pricas, dobro je da si umislio da si neko i nesto ...

Btw,da prokomentarisem ...Ajd recimo pohvala za trud,nisam gledao mod ! :)