[GM] Brutal Public |Nova Verzija Moda U Temi|

Započeo Lucic | Digital Hosting, Novembar 21, 2011, 17:05:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                     
Nova Verzija Bp-a



Download: http://www.2shared.com/file/cQtKGaYh/Brutal_Public__Ewolution.html

Ovo je zadnja Verzija Brutal Public-a Evo Mislim da je ovo Mnogo bolje od ova 2 Eo sad mi je dao Jovan I da Otvara opet Bp Samo mi je to rekao
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Ime GM-a:Brutal Public
Vrsta GM-a:RolePlay
Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje)://
Jezik GM-a:Srpski
Systemi GM-a: Register u dialogu I tako dalje ima u slika se vidi
Izvorni GM:GF
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:Streamer.so Ima vec u modu
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi: Ima sve u modu
Dodatan opis:Jovan je mod radio 1 godini mozda malo vise Mnogo je truda ulozio u ovaj mod
Server na kojem je GM korišten: Brutal Public RolePlay
Slike:Slike su dole
Video:
Izradio: Jovan Lucic
Credits:Jovan Lucic
____________________________________________________________________________

Zdravo Svima Imam odobrenje od Jovana Lucica Da objavim ovaj Mod

Kao sto svi znate Dobro ne bas svi al uglavno Brutal Public Se otvaro Mnogo puta Samo je jednom Uspeo sa igracima ali na kratko Posto su admini krenuli da odlaze odlazi su igraci I server se mnogo puta rasapadao ali eto Doso je i daj dan da ga objavi Mnogooo je vremena Ulozio u ovaj mod Gubio je vreme u nesto sto u zivotu nece mu nikad trebati Kao za njega tako i za sve Samp je igrica u koju se uzivite i Zanemarite Prijatenje Skolu I odlucio je da ostavi samp Pawno I da zivi Normalan zivot bez SAMPA
______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Download:http://www.2shared.com/file/BvpEYIrS/Brutal_Public__Ewolution.htm
Download:http://www.2shared.com/file/R1PFleIc/Brutal_Public__Ewolution_nova_.htm

Tu ima Dva Moda Nisam Znao koja je novija Verzija al eto vam oba
Kad Budem Mogao stavicu Slike
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                     Slike
_______________________________________________________________________________________________________________________________

[/size]


Slika Reg Systema : [/color][/size]



[/color][/size]

[/color][/size]

- Burger Shot Slike : 






[/color][/size]
Poslednja Izmena: Januar 13, 2012, 21:39:39 POSLE PODNE od [Bp]Eric_Mendez






ricken



Zlatan_Ibrahimovic

Stavi slike i opis bolji i otvori po pravilima ovu temu.Ili ce biti lock.

Rekao sam stavicu Slike samo da ih Uplodujem Bice sve sredjeno


Hhhmm.....probacu mod pa cu te javiti kakav je.


nisi trebo objavit mod nije bio los server
dobar mod sad idem testat malo dublje

Koji god da je edit dobar je,hvala




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

2010 sam igrao na tom serveru... neznam jeli to taj mod, al evo par primjera sto vam server nije uspjeo

1. zbog ovog znaka gore

2. prodavali ste admine (barem tako prije nezz za sad...)

a mod... ovaj sam mod vidio jos prije na nekom serveru al nemogu se sjetit na kojem....

ukratko nije los mod...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Novembar 21, 2011, 19:33:50 POSLE PODNE
2010 sam igrao na tom serveru... neznam jeli to taj mod, al evo par primjera sto vam server nije uspjeo

1. zbog ovog znaka gore

2. prodavali ste admine (barem tako prije nezz za sad...)

a mod... ovaj sam mod vidio jos prije na nekom serveru al nemogu se sjetit na kojem....

ukratko nije los mod...
nisu oni prodavali