GTX Roleplay - slike (19.11.2011)

Započeo Slay, Novembar 19, 2011, 16:10:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Eto par novih slika... I naravno da kažem par rijeci...
Znaci GTX roleplay mod je polako pri kraju sto bi znacilo da vam kazem par rijeci o nekim stvarima trenutno cu pricati o biznisu, kuci i cos sustavu na nasem serveru.

Naime, biznis, sbiznis i cos su IZBACENI iz naseg moda jos prije par mj. i napravio sam KOMPLET novi sustav kuca, biznisa i carownershipa... Ono sto je carobno kod ova tri kompleta skripti jest da su KOMPAKTIBILNE & DINAMICNE... Kompaktibilne u smislu da sve imaju nesto sta se moze dijeliti izmedu sustava, a kada kazem dinamicno znaci da na serveru sve radim sa JEDNOM komandom!

Ovakve sam limite napravio:

Igrac moze imati MAXIMLANO 3 kuce (trenutno)
Igrac moze imati MAXIMLANO 5 vozila (razlog zasto 5 cu pojasniti)
Igrac moze imati MAXIMLANO 1 biznis (trenutno)

Znaci napravio sam MAX 3 kuce iz razloga da igraci uvijek imaju nesto za raditi, a ne imat jednu kucu, 3 vozila i to je sve tj. sve je napravio sta je mogao...

Sto se tice vozila napravio sam limit 5 vozila po igracu iz razloga sta nas COS sustav ima daleko veci spektar vozila i opcije od vecine ostalih znaci mi nemamo samo aute, tu se nalaze: Auti, Motori, Avioni, Helikopteri i naravno Plovila i SVE se upravlja jednom komandom, a to je /vehicle :)

Biznis sam napravio da je limit 1 po igracu iz razloga sto mislim da za pocetak pokretanja servera ce biti dovoljno igracu 1 biznis kao prevenciju od bugova znaci u SLUCAJU da ne bi bilo iskoristavanja bugova (ako se nade koji) da steta bude manja. To se lako promjeni.

Za one koji zele bas znati, ovi moji sustavi (kuce, biznis i cos) NISU ponavljam NISU! edit NITI jednog drugog sustava, sustav kuca NIJE garsinov, biznis NIJE edit ni COS takoder, a u to ce te se uvjeriti kada se server otvori. Do tada vas jos jednom pozivam na nas forum, pozdrav do tada ;)
Kristijan Stipić


Sergio_Don








poznaticovik

Jako odlično , super je to Å¡to dosta puno opcija/funkcija ubacujeÅ¡ u sisteme. Zato Å¡to ste konstantno viÄ'aju iste stvari , kupiÅ¡ vozilo , ima 3,4 opcija regularno sve. Ovo mi se sviÄ'a samo nastavi.

Izgleda predobro, svaka cast i samo napred. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Zlatan_Ibrahimovic


Moze meni UNBAN na forum?PLS
Last nick: Vectro64

Citat: |BU| Nick_Makaveli poslato Novembar 22, 2011, 23:19:28 POSLE PODNE
Moze meni UNBAN na forum?PLS

Naravno da ne ;)
BTW: pocetkom 12 mj. ce se odrzati ZADNJI private beta testiranje, a onda ide javni i nakon toga otvorenje ;)
Kristijan Stipić