Greška.

Započeo Lepotić, Novembar 17, 2011, 22:44:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

/
Poslednja Izmena: Jun 21, 2013, 11:28:21 PRE PODNE od Lepotić


Lakey pro,odlicno sve

Eto ti ocene 0,
Shalim se 100-ukupno
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2011, 22:56:13 POSLE PODNE od [MC]Sch0pEr

Hvala momci!
btw. Nabacite i ocenu neku.. Mozete pojedinacno sve ocent, a mozete i global ocenu :)

Lepo, vidi se da je dosta truda ulozeno, lepo znas izabrati pravi objekat. Svidja mi se kako radis =)

SoNNix


Citat: [MC]Sch0pEr poslato Novembar 17, 2011, 22:50:27 POSLE PODNE
Lakey pro,odlicno sve

Eto ti ocene 0,
Shalim se 100-ukupno

Daj ba oceni lepo od 1 do 10 :D sto ti tesko... :D inace hvala ;)

Citat: Sabbathâ,,¢ poslato Novembar 17, 2011, 23:07:09 POSLE PODNE
Lepo, vidi se da je dosta truda ulozeno, lepo znas izabrati pravi objekat. Svidja mi se kako radis =)

Jesam potrudio sam se, trudim se da uzimam odgovarajuce objekte za ono sto mislim da pravim.. npr neuzimamam za svaki krov jetdoor -.- :D
Hvala... mogos bacit ocenu :D

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Novembar 17, 2011, 23:22:57 POSLE PODNE
ukupna ocjena 10/10...svaka cast

Hvala... ;)
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2011, 23:29:24 POSLE PODNE od [BD] S.Lepotic - M.Larkin

Sve u svemu 9/10,
ne svidja mi se ovo u groovu, mnogo si stavio ovih burica i malo je pretrpano i ova prva slika kod burga, mogo si napraviti 2 ulaza a ne ovako ovu ogradu preko ograde, ruzno izgleda.


Ja mislim da si ti TRENUTNO jedan od najboljih mappera ovde(od onih koji pokazuju svoje mape)..A i ne hvalis sam sebe nego se dokazujes(a ne kao neki)...U svakom slusaju 10/10 za sve u globalu...Svaka cast i samo nastavi tako  ;) ;) ;) ;)
Ne igram SA:MP vise..


Autoskola: 4/10 Razlog: Cucnjeva prepuno a vidi se da auta nemogu ni proci tudam dobro jer je usko..

Autobuska: 7/10 Razlog: Ima vamo autobus koji uopste nemoze izaci i prenatrpano je.

Taxi: 9/10 Odlicno to ali puno vozila/

Grove Street 10/10 Razlog: RP

Gornji burg 9/10 Razlog: Ima malo nepreciznosti.

CNN: 8/10 Razlog: Ovaj toranj bi u RL odma upao ne drzi ga nista sa strane.. Al dobra ideja

Sveukupno: 8/10 Samo nastavi.









Citat: [AG]SteXi.ılllı. poslato Novembar 17, 2011, 23:56:26 POSLE PODNE
Sve u svemu 9/10,
ne svidja mi se ovo u groovu, mnogo si stavio ovih burica i malo je pretrpano i ova prva slika kod burga, mogo si napraviti 2 ulaza a ne ovako ovu ogradu preko ograde, ruzno izgleda.


To je isto sto se tice burica na sred GSFa i ovo ograda preko ograde .. Inace dobre su sve u svemu mape ali malo nepreciznosti kod autobuske ...

Auto Skola ( 10/10 ) - Sve je dobro odradjeno i interijer posebno ..
Autobuska Stanica ( 9/10 ) - Dobra je mapa sve u svemu samo malo nepreciznosti ..
Taxi Company ( 9/10 ) - Pretrpano mi nekako izgleda ali je mapa isto dobra ..
Grove Street Family ( 9,5/10 ) - Dobro je samo zbog burica malo neide mi toliko dosta su 2-3 burica po meni ..
Gornji Burg ( 10/10 ) - Zato sto je vrlo dobro odradjeno samo mi se nesvidja ograda preko ograde ono ..
CNN - ( 10/10 ) - Stvarno lepo samo mozda da si dodao jos neke detalje jer malo prazno kod tornja neke klupice ali je stvarno lepo odradjeno ..

Ukupna ocena 9,9/10 :) ..
Poslednja Izmena: Novembar 18, 2011, 12:21:09 POSLE PODNE od Johnny[C]

J4€k

9,9 /10 sve odlicno no ponagdje ima poneka sitna greskica nista posebno
dobar posao , svaka cast