[POMOC] Kako napravit vise od jednog spawna za civile

Započeo ==>TheCrow<==, Februar 06, 2010, 17:54:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa da nebi odugovlacio treba mi pomoc zelim da napravim da kada se registruje igra da bira kako je dosao Avion,brod,voz,taxi i da ima 4 spawna hitnoooo!!!

Baff

posto vidim spominjes neke civile ovo ono pa pretpostavljam da koristis godfather mode( :( )

Inace u godfather modu kada se registrujes imas da biras odakle si dosao LS,SF , LV kada neki odaberes spremi ti se "ORIGIN" u acc i tu se spawnujes :P

ma koristim GF ali mi treba npr ima izaber brod i spawna se u luci xD

iYoko

Pa mozes napravit da ti se upali meni za teleport cim se spawnas... Tamo odaberes di se spawnas.

Baff

jebiga sad treba ti ovo treba ti ono...reko sam ti dje ces da nadjes GLAVNO za to sta oces da napravis...ako neznas malo promijeniti text i napraviti gui odabir preporucam ti da naucis  ;D

Ako znas izmijeni u skripti nazive npr umjesto LS stavi Brod umjesto LV Auto i sl. i onda im jos promijeni koordinate spawna, barem to nije problem. A ako to ne znas, onda ti preporucujem da malo procitas tutoriale i ponesto o skriptanju jer nece nitko ovdje za tebe to raditi, ovdje ce ti pruziti pomoc ali nece raditi za tebe, to trebas sam nauciti, a nije tesko samo malo se potrudis, ne moze nista preko noci.

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 20:52:09 POSLE PODNE
Ako znas izmijeni u skripti nazive npr umjesto LS stavi Brod umjesto LV Auto i sl. i onda im jos promijeni koordinate spawna, barem to nije problem. A ako to ne znas, onda ti preporucujem da malo procitas tutoriale i ponesto o skriptanju jer nece nitko ovdje za tebe to raditi, ovdje ce ti pruziti pomoc ali nece raditi za tebe, to trebas sam nauciti, a nije tesko samo malo se potrudis, ne moze nista preko noci.

točno...
ako skriptaš iz zabave onda nastavi ako skriptaš radi svojeg servera..... to imaš jako puno posla i nemožeš to sve sam...(možeš ali jako dugo ti treba ;D)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

A zato ti neigras na CH pravis gamemod pa oces svoj server :P lolz