[Map] Idlewood chillin' and dealin' place, nigguh!

Započeo Sabbath, Novembar 17, 2011, 12:09:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


lijepo, samo procitaj pravila... stari si korisnik,a jos ne znas da se nesmije pisat engleskim jezikom...

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 17, 2011, 12:18:30 POSLE PODNE
lijepo, samo procitaj pravila... stari si korisnik,a jos ne znas da se nesmije pisat engleskim jezikom...

To na engleskom sta je napisano, isto kao i da nisam nista napisao. Taj tekst sam stavio da se uklapa sa mapom, niger slangom napisano What you say? što znači "Šta kazes?"

Super je kao Moderator odobravam ovu jednu recenicu jako kratku.. :) K@lu ce se sloziti nadam se...Lepa mapa 10/10





 I love this shit ( Volim ovakve stvari  :D :D :D :D)
Ne igram SA:MP vise..

Opomena od mene da pocnete postovati pravila foruma ili ide prijava super moderatoru/administratoru. Spawner ti nemas nikakvo ovlastenje da izmjenjujes pravila ti si tu da bi se ona postovala

Dobra mapa 10/10
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....