[POMOĆ] Nova pomoć za unban. HITNO!

Započeo DommCro, Novembar 16, 2011, 20:48:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,napravio sam novi acc na CH. MeÄ'utim danas me je jedan admin bannao kao zbog ''psovanja majke''! Ja niti jednu psovku nisam izustio! I jos mi onda poslije kaze da nije psovka na serveru nego na forumu. Ali ja ni nemam account na forumu! (mislim na onaj forum ch-samp.com)
Tražim unban. Hitno!
Ime na serveru mi je Dominik_Chubelich.
I da znam da ovo nije čak ni pravi forum za traženje unabana ali čekam već dva tjedna da mi pošalju verifikacijski kod za onaj forum.
Hitno mi je ovo!
Slike nažalost nemam. Pisalo je da prtisnem f8 i to sam i učinio ali od slike ništa.
Poslednja Izmena: Novembar 16, 2011, 20:51:10 POSLE PODNE od DommCro

Paco

Sliku nades u C:\Documents and Settings\korisnik\My Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens al fulo si pdf cak i forum al eto


Citaj pravila


Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Novembar 16, 2011, 20:51:51 POSLE PODNE
Sliku nades u C:\Documents and Settings\korisnik\My Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens al fulo si pdf cak i forum al eto

Sledeci put prijava SMODu
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri