Trenutne informacije o GTA 5

Započeo iYoko, Februar 04, 2010, 22:05:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

MrBaff

Citat: °|Chris|° poslato Februar 09, 2010, 14:29:23 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 09, 2010, 14:18:28 POSLE PODNE
Citat: ╚►†Makaveli†â—,,╝ poslato Februar 09, 2010, 14:15:13 POSLE PODNE
OMG pa jesu oni normalni.Kakav PS4 i Xbox 720, ljudi još nemaju ni PS2 barem ja nemam xD :S

Heh to su ti nase male drzavice tu... Dok je u Americi normalno da svako 3. dijete imam Xbox ili PS3

Hahaha, ja nemam ni to, ja imam samo PS1, i mogu vam reci da je dosta dobar :D

haha opleti Driver-a i Final Fantasy-a xD
ja svoj prodo prije godinu dana i nabavio PSX emulator na PC-u xD

a GTA:V eh pa vidicemo :P nekako mi sve fush to slici to za next gen konzole -.-' hal eto... :P

Citat: JimmyQ3 poslato Februar 09, 2010, 17:09:54 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Februar 05, 2010, 18:24:02 POSLE PODNE
Pa GTA IV nije baš nedavno izašao, ako se ne varam izašao je u 2007 godini a SA 2004. Razlike je 3god i sad je 2010 i isto je 3god razlike možda če bit 4god jer ipak treba duže da se napravi.

Nisi upravu Nik , GTA IV je izasao 2008 godine , i to u evropi u decembru , pa nisam bas siguran da ce GTA V skoro , i nebi me cudila da se ne zove GTA V

Ma vidjet cete, mislite da ce nesto puno promjenit...nece bit ce to modifcirana gta iv...ja da sam na njihovom mjestu isto tako mi se nebi dalo radit ponovo sve isto...

Citat: MrBaff poslato Februar 09, 2010, 16:39:22 POSLE PODNE
Citat: °|Chris|° poslato Februar 09, 2010, 14:29:23 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 09, 2010, 14:18:28 POSLE PODNE
Citat: ╚►†Makaveli†â—,,╝ poslato Februar 09, 2010, 14:15:13 POSLE PODNE
OMG pa jesu oni normalni.Kakav PS4 i Xbox 720, ljudi još nemaju ni PS2 barem ja nemam xD :S
E da reci mi sta je to PSX emulator? Jel to neki program za igranje PS2 igara na PC-u?

Heh to su ti nase male drzavice tu... Dok je u Americi normalno da svako 3. dijete imam Xbox ili PS3

Hahaha, ja nemam ni to, ja imam samo PS1, i mogu vam reci da je dosta dobar :D

haha opleti Driver-a i Final Fantasy-a xD
ja svoj prodo prije godinu dana i nabavio PSX emulator na PC-u xD

a GTA:V eh pa vidicemo :P nekako mi sve fush to slici to za next gen konzole -.-' hal eto... :P
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

iYoko

Citat: °|Chris|° poslato Februar 09, 2010, 17:15:54 POSLE PODNE
Citat: JimmyQ3 poslato Februar 09, 2010, 17:09:54 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Februar 05, 2010, 18:24:02 POSLE PODNE
Pa GTA IV nije baš nedavno izašao, ako se ne varam izašao je u 2007 godini a SA 2004. Razlike je 3god i sad je 2010 i isto je 3god razlike možda če bit 4god jer ipak treba duže da se napravi.

Nisi upravu Nik , GTA IV je izasao 2008 godine , i to u evropi u decembru , pa nisam bas siguran da ce GTA V skoro , i nebi me cudila da se ne zove GTA V

Ma vidjet cete, mislite da ce nesto puno promjenit...nece bit ce to modifcirana gta iv...ja da sam na njihovom mjestu isto tako mi se nebi dalo radit ponovo sve isto...

Slazem se... Nisam ni ocekivao nesto drasticno sto se tice tehnikalija. Prije nesto kao Vice City - Liberty City. Dakle grafika i to isto samo druga prica/likovi. I naravno drugi grad. :D

MrBaff

Citat: ╚►†Makaveli†â—,,╝ poslato Februar 09, 2010, 20:34:55 POSLE PODNE
Citat: MrBaff poslato Februar 09, 2010, 16:39:22 POSLE PODNE
Citat: °|Chris|° poslato Februar 09, 2010, 14:29:23 POSLE PODNE
Citat: [CC]iYoko poslato Februar 09, 2010, 14:18:28 POSLE PODNE
Citat: ╚►†Makaveli†â—,,╝ poslato Februar 09, 2010, 14:15:13 POSLE PODNE
OMG pa jesu oni normalni.Kakav PS4 i Xbox 720, ljudi još nemaju ni PS2 barem ja nemam xD :S
E da reci mi sta je to PSX emulator? Jel to neki program za igranje PS2 igara na PC-u?

Heh to su ti nase male drzavice tu... Dok je u Americi normalno da svako 3. dijete imam Xbox ili PS3

Hahaha, ja nemam ni to, ja imam samo PS1, i mogu vam reci da je dosta dobar :D

haha opleti Driver-a i Final Fantasy-a xD
ja svoj prodo prije godinu dana i nabavio PSX emulator na PC-u xD

a GTA:V eh pa vidicemo :P nekako mi sve fush to slici to za next gen konzole -.-' hal eto... :P

makaveli@ stvarno bi se treb'o naucit' koristit' quote :P nego PSX emulator ti je kao neki 'programcic' sa kojim mozes igrati igre sa cd-ova PlayStation-a i PlayStation-a 2 na kompu :P

nemogu sve igre ali moze vecina...jer stalno updejtaju program taj pa sve veci odabir imas :P

dosta offtopica xD

iYoko

Ma PSX emulator... Nije to to... A ktomu novije igre su pre spore...

Dosta offtopica.  :D

Ma, San Andreas je meni jos uvijek najbolji, i vidim da je velikoj vecini tako. Svi malo igraju GTA IV, ali ga vrlo brzo i prestanu igrati... Nije to to, San Andreas je stvarno bio revolucija, stvarno velik pomak od Vice City-a, barem po meni.

Correlli

Ma SA:MP je zakon (SA singleplayer je već dosadan), igram ga već od poćetka i još mi nije dosadio. GTA:IV nije slaba malo za promjenu, ali vidjet ćemo kakvi će novi multiplayeri za GTA:IV biti.

Citat: [CC]Stormer poslato Februar 11, 2010, 13:48:00 POSLE PODNE
a vcmp vise nepostoji xd
VC:MP još postoji za jedno 100 ljudi. VC:MP nikad nije imo nešto posebno puno igrača.
Poslednja Izmena: Februar 11, 2010, 14:04:58 POSLE PODNE od Don Correlli

Dobro je ne osvjezujem ga puno

Sad će samo najavljivat neka ostvare ono što su rekli prije 5 godina - GTA Europa
Pa mislim stvarno  :'(

VC:MP je mila majka za sve GTA osim San andreas ali opet


A zasto ne npr. Naprave veće gradove
London, Pariz, Berlin
i mozda jos nešto sa balkana

Da ali znaš to bi im trebalo jako dugo da naprave jer treba sve treba u detalje napravit gradove i još kupovat license za sve to(ako se ne varam).
Poslednja Izmena: Februar 20, 2010, 15:24:25 POSLE PODNE od Nik Delgad




Citat: Soprano poslato Februar 10, 2010, 00:51:39 PRE PODNE
Ma, San Andreas je meni jos uvijek najbolji, i vidim da je velikoj vecini tako. Svi malo igraju GTA IV, ali ga vrlo brzo i prestanu igrati... Nije to to, San Andreas je stvarno bio revolucija, stvarno velik pomak od Vice City-a, barem po meni.

Å to se multiplayera tiće, istina, SAMP jeste zakon! Al Å¡to se igre ko igre tiće (tj. SP), GTA IV je 10000x bolji od San Andreasa (govorim o grafici, detaljima, mogućnostima itd.). Npr. najbolje mi je kako se auti krÅ¡e... To su genijalno napravili. Pa ubijanje, gaženje ljudi itd.  :D Nemojte me samo optužit da sam nasilan, al volim krÅ¡iti autom...  ;D To mi je u svakom GTA poseban guÅ¡t iako brzo dosadi... A i misije su odlične.

SA mi je dosadio kao SP, grafika je puno slabija od IV, auti općenito (detalji i to) i kršenje...

Kad izaÄ'e IV:MP, vjerojatno ću to igrat. Jedino Å¡to mi je bolje na SA od IV je mapa. RaÄ'e bi da je i u IV viÅ¡e prirode, planina, sela i slično a ne centar grada.

Nik dobro znaÅ¡. Moraju imat licence ali imas pravo neka se oni drze svojih imaginarnih gradova  :-\

Citat: [ST]Injection poslato Februar 20, 2010, 15:25:17 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 10, 2010, 00:51:39 PRE PODNE
Ma, San Andreas je meni jos uvijek najbolji, i vidim da je velikoj vecini tako. Svi malo igraju GTA IV, ali ga vrlo brzo i prestanu igrati... Nije to to, San Andreas je stvarno bio revolucija, stvarno velik pomak od Vice City-a, barem po meni.

Å to se multiplayera tiće, istina, SAMP jeste zakon! Al Å¡to se igre ko igre tiće (tj. SP), GTA IV je 10000x bolji od San Andreasa (govorim o grafici, detaljima, mogućnostima itd.). Npr. najbolje mi je kako se auti krÅ¡e... To su genijalno napravili. Pa ubijanje, gaženje ljudi itd.  :D Nemojte me samo optužit da sam nasilan, al volim krÅ¡iti autom...  ;D To mi je u svakom GTA poseban guÅ¡t iako brzo dosadi... A i misije su odlične.

SA mi je dosadio kao SP, grafika je puno slabija od IV, auti općenito (detalji i to) i kršenje...

Kad izaÄ'e IV:MP, vjerojatno ću to igrat. Jedino Å¡to mi je bolje na SA od IV je mapa. RaÄ'e bi da je i u IV viÅ¡e prirode, planina, sela i slično a ne centar grada.
Pa imaš onaj ENB(tako nešto) da ti u SA grafiku stavi na razinu u GTA 4 sve se sjaji ono odlično izgleda.

VIDEO: Enb Series - Short Presentation (SA)
Poslednja Izmena: Februar 20, 2010, 15:30:36 POSLE PODNE od Nik Delgad