>>>CroStreets RPG Server [NOVI]<<<

Započeo CroStreets | Victor Mendez, Februar 04, 2010, 15:41:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo dragi igrači SA-MP servera u Subotu 13.02.2010 godine otvara se za neke novi(koji jos neznaju) za neke stari server pod imenom CroStreets.
Server vode 3 Admina 1338 - John_Mamba, Max_Fender, Coky_Cone.
Što se tice moda, taj mod ima jako malo hrvatskih servera, a koliko sam vidio ima samo jedan da vam iskreno kazem neznam da li još postoji.

Organizacije CroStreets Servera

=>MUP - on je podjeljen na 4 djela to znaci da ima 4 lidera PD-a i jedan Direktor koji vodi cijeli Department(jos se traze lideri PD-a)
   
     - Interventna Policija(ima zadaću baviti se svim policijskim poslom Å¡to se tiče kraÄ'a, bježanja, uhičenja, potjera, i k tomu slično. Znaći ona ima sve policijske ovlasti, osim prometnih i kriminalističkih ukoliko im nije odobreno)
   
    - Prometna Policija(ima zadaću i dužnost baviti se kao Å¡to sam naziv govori u prvom redu PROMETOM, Å¡to znači ići u redovne ophodnje gradom, dolaziti na uviÄ'aje prilikom prometnih nesreča, zastoja, vozila u kvaru (ukoliko je potrebno), zapravo sve ono Å¡to spada u kategoriju prometa i sigurnosti u prometu)
   
    - Pomorska Policija(ima zadaću brinuti se o prometu na vodi i sve Å¡to se na njoj dogaÄ'a. Znači ima sve ovlasti na vodi. Na kopnu pomorski policajac nema pravo ići u ophodnje, kontrole i k tomu slično, osim ako nije odobreno od strane načelnika ili Å¡efa policije)

    - Pravosudna Policija( ima zadaću brinuti o osumnjičenima ili zatvorenicima koji se nalaze na sudu, ili ih iz zatvora treba odvesti na sud i k tome slično. Pravosudna policija ima sve ovlasti samo kada prevozi osumnjičenu ili drugo vezano osobu. Nema nikakve ovlasti ako ne prevozi nikoga, osim u situacijama kao Å¡to su pucnjava, divljanje vozilom po cesti i sl. ali može samo slijediti osumnjičenog, uzvratiti vatru i privesti osobu, ali ne smije izdavati nikakve kazne i k tomu slično)

=>Special Force

=>Presjednik Los Santosa

Ilegalne Organizacije

=>Grove Streets Family
=>The Haat Family
=>Sicilijan Mafija
=>Rusian Mafija
=>East Blood Family

Privatne Organizacije

=>Hitman Agency
=>Autoškola
=>Los Santos News
=>Street Racers

Poslovi
---Legalni---
=>Taxist (novo)
=>Medic/Vatrogasac(novo)
=>Čistač ulica
=>Automehaničar
=>Odvjetnik
=>Detektiv
=>Zaštitar
=>Vozač kamiona
=>Vozač busa
=>Dostavljač pizze

---Ilegalni---
=>Prostitutka
=>Diler oruzjem
=>Kradljivac auta
=>Krijumčar autima


- u Bande je uvedeno da mogu pljačati banke
- Uljepšan Burg i Police Deparment i okolica
- Uskoro se snima Film za reklamaciju servera...Pridruzite se nam i budite dio tima
- Imate mogućnost kupnje 3 svoja auta na vase ime
- Ako želite donirati dobijete jos 2 auta po vašoj želji i jos mnogo prednosti


Zato posjetite naš forum : www.croforum.comxa.com

Pozdrav od CroStreets Admin Teama
Poslednja Izmena: Februar 04, 2010, 15:42:19 POSLE PODNE od Houser



bravo jedva cekam da se otvori

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Server:Mnogo dobar opis servera ali kad se bude otvorio videcemo
Forum:Mnogo dobra TEMA samo kupite sebi neki webhost i domen .com  ;D
Mod:To je ponovo neki GF edit al ok!!! ;)
Reko sam 100 puta.Puno je dobrih RPG servera!!!Srecno sa serverom i zelim da imate puno igraca!!! ;)

Hvala puno ali mod nije GF edit(barem ja mislim) jer se ja bas i nekuzim u skriptanje ja samo forum sredujem to Renato i skripteri rade =)



mod je LA-RP

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Dakle cim ima carownership mislim da je LA;RP (nekakav edit edita) xD, ali nije sve u modu..

Zalim ti srecu sa serverom  ;)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]


oh sječam se tog servera kada je bio vlasnik renato_zg...bio je to prvi server na balkanu koji je imao LARP,tada je to bio vrhunski mod kada ga još nitko nije imao,al ipak lijepo da se opet otvara

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

heheh da to je on... opet je isti mod samo sto je jos vise doraÄ'en =) car je lik



ja sam bio u onoj frakciji kojoj je leader bio Max_Fender...pirate club ili kako već,nije loš server bio,posebno GM koji danas više nije ništa posebno al ok dođem na otvorenje da malo vidim

al jaooo ovaj vaš logo mi jako vuće na SmartEx
Poslednja Izmena: Februar 04, 2010, 16:20:17 POSLE PODNE od TheSaint

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

heheh ja sam Max_Fender =)) neznam nismo od nikoga kopirali logo sad neznam jer renato je razmisljao 2 dana da napravi logo kako treba jbg to je mozda slucajnost =)



jedva cekam da udem jos kada moja raja uleti uh pun server moram rec renatu da uzme 100 slotovA xD

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....


hvala =) nadam se da ce biti igraca i pozdravi Dacu =)