[MAP] 24/7 Bar by Kudrow

Započeo Kudrow, Novembar 06, 2011, 19:33:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

24/7 Bar by Kudrow






Želim vam predstaviti jednu od mojih mapa. U ovoj mapi radi se o kaficu koji je smješten na trgovini 24/7 koja se nalazi kraj Burgera. Mapa je već neko vrijeme napravljena ali je nisam htio nigdje objaviti jer sam se nadao da cu biti mapper nekome na serveru, ali očito ništa od toga pa objavljem slike od ove mape, a možda i slike od ostalih mapa koje sam bio napravio. Ova mapa nema nikakvih problema, tj. sve je lijepo poredano, ništa ne leti u zraku i slično. Slike su stavljene u slideshow tako da nemorate nista raditi samo kliknuti na link koji se nalazi ovdje ispod.

Link: Klikni ovdje

Nadam se da će vam se mapa svidjeti.

Kudrow



PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




Hvala! :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Svaka čast. 10/10 :)

Samo nastavi tako. ;)

Last nick: Paradox



Citat: [GN] Cone poslato Novembar 07, 2011, 15:38:44 POSLE PODNE
Malo si se s*ebao oko stakla . Ali sve u svemu 10/10 .
Znam, u jednom kutu se malo preklapaju stakla, ali nemozes napravit da se ne preklapaju zato jer nije tocne duzine ovaj zidic.. jbga.. bilo bi dobro napravljeno da se mogu rezat objekti.. ali sta ces..

Hvala svima

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Meni ne radi link daj nemojte uplovdat na imagesach zapinje! Plsss mozte mi dat lin slike na drugome upload hostingu!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Citat: Hail poslato Novembar 07, 2011, 17:34:33 POSLE PODNE
Meni ne radi link daj nemojte uplovdat na imagesach zapinje! Plsss mozte mi dat lin slike na drugome upload hostingu!

Reci mi neki drugi image host koji moze uploadat 30+ slika odjednom i koji moze napravit slideshow.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



J4€k

dobro je , odlicno ja bi ta stakla nekako mozda cak rijesio pokusaj da se svako staklo malo preklopi i tako do kraja mozda neces rijesiti ali bar ti bude manje praklapanje
BTW imam nekako dojam da Å¡ank leti 0.o kad gledam a btw mogao si staviti nesto da ti police ne stoje na staklu to je jedino nonrp sve u svemu 9.89/10 xD

Ne moze biti bolje brate moj




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Ti si me fascinirao ovime.. :) Znaci napokon nesto novo, nov neki sank...Fore ovo ono.. 10/10 Bez greske!

Stakla se na par mesta preklapaju, takodje si na coskovima trebao staviti neke stubove da ne ispadne da se stakla ne drze ni na cemu, unutrasnji raspored objekata je ok.

8/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

SoNNix

svaka cast...odlicna ideja 1/10...nemam rijeci  :P :P :P

8/10 radi 2 razloga

sank na drugoj slici se vidi da lebdi u zraku tj. neprecizno si ga stavia i drugi razlog je oni aparati su ti prosli kroz staklo tj. opet neprecizno...

eh da jos mi je malo NONRP to sta ti police od sanka stoje na staklu, ja to nikad nisan vidia i vjerojatno necu jer bi se staklo vjerojatno razbilo kad bi isli u njih zabit vidu i ako nebi onda bi se razbilo kad bi stavili policu na njih i na policu boce xD pripazi malo na te gluposti xD

inace je odlicno