[Map]Spawn i kafic

Započeo Baraba !, Novembar 04, 2011, 21:57:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Prije svega da napomenem da ce ovu mapu koristit Bahamas Gaming koji je u izradi radi se o RP modu od 0 (vise o tome kad dode vrijeme).
Evo jedno pola mape ce ima na forum al sm napomenuo da cu tu mapu dovrsiti jer on je bilo polovicno uradjena jer nisam ima vise zivaca za nju i eto sad sam je usavrsio ima tacno 597 objekata mogu reci samo da sam se ziv izjebo dok sam je zavrsio,al eto gotova ja fala bogu uzivaj te !



Slike:

Poslednja Izmena: Novembar 04, 2011, 21:58:21 POSLE PODNE od [BG]Rastaa
Zene i Alkohol !

J4€k

Ovo je samo editovana tvoja mapa od prije . No bolja je od prosle :D vise je Rpa 9/10

Da si procitao tekst gore procitao bi upravo to sto si reko al u svakom slucaju hvala
Zene i Alkohol !

J4€k

a uredu je onda kad si stavio zuto pa me bole oci kad citam a i slabo se vidi nije sitaknuta boja i btw imap PREvise objekata sad malo vecem krugu nebi trebao imati nijednog bota i sto manje ovjekata jer bi ti dolazilo do nevidenog lagga




J4€k

ona sakla i onaj bar vani to ti je nonrp


jbg majku prije 1 mjesec uradio duplo goru mapu nije je bilo pola svi govorili exstra 10 sad je uradim perfektno pa vam ne valja eto posto vam se nesvija pozivam bilo koga od vas nek je on uradi bolje kad mu se ne svidja
Zene i Alkohol !

Paco

Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 06, 2011, 09:56:19 PRE PODNE
jbg majku prije 1 mjesec uradio duplo goru mapu nije je bilo pola svi govorili exstra 10 sad je uradim perfektno pa vam ne valja eto posto vam se nesvija pozivam bilo koga od vas nek je on uradi bolje kad mu se ne svidja

Pa ona ti je iskreno bila bolja ova i nije nesto mozes ti bolje mapati kad oces mozda ti se sad nije dalo i nisi mapao kao obicno