[Pomoc]Oko moda

Započeo RefleXxXzR, Novembar 04, 2011, 21:21:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim://
Detaljan opis problema:Jer svi objekti i komande,auti,tekstovi...se stavljaju u game mode? ili?Nov sam
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Hvala,nov sam pa bi htio da me razumijete
Trazim skriptera!!Hitno!!

dragan12

Pa u mod stavljas onako kako pravis i kako ce ti mod izgledati. A ako si mislio public OnGameModeInit da li se stavlja sve? Ne.

Nisam to mislio,sta se onda stavlja u filescripts?,kako da sve neke stvari znam za napravit,puno toga gledam ovddje na forumu i dobri su tutovi,znaci sve se ureduje u gamemode?A objekte znam stavit,aute neznam,mozete mi to pojasnit?Hvala
Trazim skriptera!!Hitno!!

dragan12

Citat: RefleXxXzR poslato Novembar 04, 2011, 21:39:02 POSLE PODNE
Nisam to mislio,sta se onda stavlja u filescripts?,kako da sve neke stvari znam za napravit,puno toga gledam ovddje na forumu i dobri su tutovi,znaci sve se ureduje u gamemode?A objekte znam stavit,aute neznam,mozete mi to pojasnit?Hvala
Filterscripts to su ti nz kako da se izrazim neki kradji kodovi pa ako ja npr. hocu da napravim dinamican HS, a hocu da ga objavim napravim kao filterskriptu jer neces objavljivati mod :D
Aute stavljas isto pod public OnGameModeInit. Trazi u trazilici kako dodati kola u mod i naces verovatno ;) tako nesto samo trazi

naucio sam malo,u ned mi se vraca komp pa cu probat to sve ;) hvala na informacijama,ako ima ko jos nes dobro  za pocetetnika neka kaze,koj npr mod mogu probat uredit,stavit svoje nes i to :D i pitanje kako stavit onaj 3D text na auto npr Auto na prodaju Cijena vozilla 10 000 $ :)
Trazim skriptera!!Hitno!!

dragan12

Citat: RefleXxXzR poslato Novembar 04, 2011, 21:44:39 POSLE PODNE
naucio sam malo,u ned mi se vraca komp pa cu probat to sve ;) hvala na informacijama,ako ima ko jos nes dobro  za pocetetnika neka kaze,koj npr mod mogu probat uredit,stavit svoje nes i to :D i pitanje kako stavit onaj 3D text na auto npr Auto na prodaju Cijena vozilla 10 000 $ :)
Evo sa samp wiki
new vehicle_id, Text3D:vehicle3Dtext;
vehicle3Dtext = Create3DTextLabel( "Auto na prodaju\n Cijena vozilla 10 000 $", 0xFF0000AA, 0.0, 0.0, 0.0, 50.0, 0, 1 );
nadjes onda to vozilo u skripti i stavis ispred njega: vehicle_id =
I na kraju samo
Attach3DTextLabelToVehicle( vehicle3Dtext, vehicle_id, 0.0, 0.0, 2.0);

Hvala :D ima koj mod koj bi mogo probat uredivat?RP pomogucnosti i di ima skinut neke modove?
Trazim skriptera!!Hitno!!

dragan12

Citat: RefleXxXzR poslato Novembar 04, 2011, 22:02:45 POSLE PODNE
Hvala :D ima koj mod koj bi mogo probat uredivat?RP pomogucnosti i di ima skinut neke modove?
Pa pricali smo ti ovde http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=32754.0 o tome

al ono je DM :)
Trazim skriptera!!Hitno!!


Ma ja bi neki koj je skoro gotov,da dodajem malo stvari i tako,Kako maknut neke ograde po gradu npr ako je dodano MTAom?a neznamo kod a moramo maknut to?
Trazim skriptera!!Hitno!!