Poklanjam domenu [www.extreme-community.info]

Započeo rloveution, Novembar 01, 2011, 00:58:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Poklanjam domenu www.extreme-community.info , inace domena je od ExtremeRolePlay-a koji je propao ... ukoliko nemate hosting za sajt/forum dam vam pw trenutnog hosta [sajt je na free hostu (byethost.com) 4gb prostora 20gb mjesecnog protoka mysql , php ...itd.. ] ...
znaci prvi ko se javi s dobrim razlogom zasto bas njemu da dam domenu , dobija pw i username od hosta ili nek mi send nameservere .. :)

imas PM od mene.. :D


ili mi reci na PM na kojoj stranici si uzeo host...ak ne dobijem domenu... :D

poslao sam ti privatnu poruku
(NS(nameserver) cu ti poslije poslati ako dobijem)
Mario_Balukcic

malo sam se sj*bo :D , nije byethost neg 000webhost ...1.5 gb prostora ... 20 gb protoka... :) ...posto niko nije napisao zasto bas njemu domena ..idemo po tom ko ima najvise postova :D za sad |URP| KombinatoR bi trebao dobit ...ako se niko drugi ne javi ....u 6 , ko bude imao najvise postova (od ovih koji su se javili) dobit ce username i pw od hosta :) ..

Citat: OptickaVarka poslato Novembar 01, 2011, 15:55:39 POSLE PODNE
malo sam se sj*bo :D , nije byethost neg 000webhost ...1.5 gb prostora ... 20 gb protoka... :) ...posto niko nije napisao zasto bas njemu domena ..idemo po tom ko ima najvise postova :D za sad |URP| KombinatoR bi trebao dobit ...ako se niko drugi ne javi ....u 6 , ko bude imao najvise postova (od ovih koji su se javili) dobit ce username i pw od hosta :) ..
napisao sam ti PM zasto bi meni trebala... :D

Citat: OptickaVarka poslato Novembar 01, 2011, 15:55:39 POSLE PODNE
malo sam se sj*bo :D , nije byethost neg 000webhost ...1.5 gb prostora ... 20 gb protoka... :) ...posto niko nije napisao zasto bas njemu domena ..idemo po tom ko ima najvise postova :D za sad |URP| KombinatoR bi trebao dobit ...ako se niko drugi ne javi ....u 6 , ko bude imao najvise postova (od ovih koji su se javili) dobit ce username i pw od hosta :) ..
hhh ja sam se javio poslao sam ti PM
Mario_Balukcic

Citat: OptickaVarka poslato Novembar 01, 2011, 15:55:39 POSLE PODNE
idemo po tom ko ima najvise postova :D za sad |URP| KombinatoR bi trebao dobit ...ako se niko drugi ne javi ....u 6 , ko bude imao najvise postova (od ovih koji su se javili) dobit ce username i pw od hosta :) ..
Evo ja imam viÅ¡e od njega  8)

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ aka. ^anamonn  :$ poslato Novembar 01, 2011, 16:36:26 POSLE PODNE
Citat: OptickaVarka poslato Novembar 01, 2011, 15:55:39 POSLE PODNE
idemo po tom ko ima najvise postova :D za sad |URP| KombinatoR bi trebao dobit ...ako se niko drugi ne javi ....u 6 , ko bude imao najvise postova (od ovih koji su se javili) dobit ce username i pw od hosta :) ..
Evo ja imam viÅ¡e od njega  8)
karike, nisi fora :P

sta ce tebi? xD






Sergio_Don

Ja imam Unlimited hosting :)
Sve mi ovako ide /99999999, evo kolko domena imam 6 / UNLIMITED
Ali nemam sanse protiv vas s vasim postovima :(
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2011, 17:35:30 POSLE PODNE od [AG]Don_Sergio

Citat: [AG]Don_Sergio poslato Novembar 01, 2011, 17:34:20 POSLE PODNE
Ja imam Unlimited hosting :)
Sve mi ovako ide /99999999, evo kolko domena imam 6 / UNLIMITED
Ali nemam sanse protiv vas s vasim postovima :(
pa pokloni i ti koju... :D