Street Life RolePlay Otvorenje 04.11.2011. u 20:00h| SL RPG

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Oktobar 31, 2011, 17:24:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Izgleda da ce ovo biti dobar server moze pitanje od koga ste uzeli web-hosting i domenu ? :D


Zamjerka!!!

Kad si pisao to da admini moraju postovati RP pravila i to sve sto si naveo za njih. oni su OOC I oni mogu raditi sve sto je ooc tako da znas ali SRETNO NA SERVERU ;)

Citat: MEXO poslato Novembar 03, 2011, 17:29:36 POSLE PODNE
Izgleda da ce ovo biti dobar server moze pitanje od koga ste uzeli web-hosting i domenu ? :D

Domenu i web host smo uzeli kod pan hostinga,ako uzimas preporucujem veoma jeftino kvalitetno a i Korda je skoro stalno online tako da podrska u 95% slucajeva je tu..
Btw nisam ja pisao ako mislis kod opisa,admini su OOC kada su on duty ali kada su off onda su normalni igraci.
[/center]

Citat: [SL]Reggie poslato Novembar 03, 2011, 17:45:54 POSLE PODNE
Citat: MEXO poslato Novembar 03, 2011, 17:29:36 POSLE PODNE
Izgleda da ce ovo biti dobar server moze pitanje od koga ste uzeli web-hosting i domenu ? :D

Domenu i web host smo uzeli kod pan hostinga,ako uzimas preporucujem veoma jeftino kvalitetno a i Korda je skoro stalno online tako da podrska u 95% slucajeva je tu..
Btw nisam ja pisao ako mislis kod opisa,admini su OOC kada su on duty ali kada su off onda su normalni igraci.
Hvala :D


Ma znam ali admini su skoro uvijek on duty ;) Al nea veze doci cu i ja tamo malo na vas server ;)




Citat: DJ LuxZillo poslato Oktobar 31, 2011, 17:24:36 POSLE PODNE
Svi igraci moraju biti dobri rp igraci

Opla... stiže nam balkanski LSRP :D
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [ED] ZicMortal poslato Novembar 03, 2011, 19:08:37 POSLE PODNE
Citat: DJ LuxZillo poslato Oktobar 31, 2011, 17:24:36 POSLE PODNE
Svi igraci moraju biti dobri rp igraci

Opla... stiže nam balkanski LSRP :D


8) 8)
Ma bice rp,mada ne bas toliki koliko ovaj mislis ipak smo mi ljudi BALKAN..
[/center]

samo da vas obavijestim da oni koji budu tu na otvaranju servera dobit ce IvI 2, a to ce im puno znaciti jer IvI 3 treba da se udje u neku organizaciju  :)

Obavjestavamo vas da je Street Life dobio novi ip tj promjena hosta,server se otvara sutra u 8 a novi ip je
85.25.95.100:7787
[/center]


Zlatan_Ibrahimovic

Ukoliko niste dodali novi IP u favorite dodajte sada i ocekujemo vas danas sve :D

85.25.95.100:7787

Da kazem usput da smo ip promjenili ko nije dodao da Doda sada 85.25.95.100:7787
Takodje,otvaranje je danas u 8 ocekujemo vas u sto vecem broju,bice zabavno i organizovace se partiji,eventi itd..

85.25.95.100:7787 Novi ip..
[/center]