** Napad na Game HR ruter **

Započeo [ST]Injection, Februar 01, 2010, 23:33:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 20:34:11 POSLE PODNE
Robby i Gvozdeni su carevi nad carevima... Tako dobru ekipu ni jedan hosting dosad koje sam probao nije imao... Uvijek pomognu uvijek su raspoloženi, vole se i našaliti... Ja pričam s njima svaki dan. Radio sam im CMS i marketing, oni su meni dali besplatne servere, teamspeak i honorar za CMS na bankovni račun, poštuju sve dogovore i uvijek su spremni za suradnju i pomoć... I kad padne host, Gvozdeni mi se uvijek javi i zajedno pronalazimo riješenje. Najavi mi svaki update unaprijed, govori mi sve što rade sa serverima da znam kad će restartat mašinu i trude se da to bude uglavnom u noći, kad nema igrača.
Ma koda to nas zanima....nista protiv nemam ali boli nas KITA za to(odnosi se na mene najvise)
A to sto si otvorio temu nije lose ali opet mislim da nije niko sa ovog FORUM (kazem mislim), a i da jeste sta ti ili Gvozdnei mozete njemu uraditi, istuci ga hahhahahahha, srusiti sistem, hackovati, opet vam Dzaba.....tako da mislim da je ovde suludo postati....ZAMOLIMO LJUDE DA SE PONASAJU FER I KOREKTNO i DA NE RADE TO(ako su ljudi, a ako nisi sta im mozes-NISTA!)!!!!!
Lijep Pozdrav,
             _MaX_PaYnE_

Citat: galeb poslato Februar 02, 2010, 20:47:39 POSLE PODNE
Kakva sranja vi pisete to nije z vjerovat

1. Baff ti si rekao da je ovo samo za ST, a cris je ljepo naveo da je i CC bio srusen, tako da ......

2. Randy je dobro napravio da tu posta jer klinje ruse servere da bi npr pomogli scm serveru (kao CH) i nakraju najebu i od strane njih tako da nis koristi, i jos da je postao na hacking forume hackali bi mu acc, upali preko ip u komp i ode mu komp ukurac a ne samo server.



tako da vas molim da vise neserete nego kazite to je strasno i nesto treba poduzet xD

Uostalom zašto bi postao na Warez forum? Mislite da je to neki profić? Rekoh, to rade klinci preko tutoriala sa Youtube-a a mnogo žitarica još oni moraju pojesti da bi ih primili na ozbiljne Warez forume...

A ima i istine u Baffovom postu, da nije moj server hostan na Game HR-u, nebi otvarao temu jer nebi ni znao da se to dogodilo...

Citatkakva sranja vi pisete to nije z vjerovat

Ma niÅ¡ta čudno, ista stvar na mom forumu... Meni se klanjaju (kao owneru) al meÄ'usobno se kolju... Å to kod kažeÅ¡, samo ispadi ljubomore, gluposti i sranja... Jbg takva je danaÅ¡nja generacija, svi na rubu živaca, sve oÅ¡lo u *onu stvar*. Jbt Å¡to se u svjetu dogaÄ'a, neznaÅ¡ kome Å¡to smijeÅ¡ reći da ne pokupiÅ¡ sramotu, batine ili metak u čelo...

A šta mu možemo napraviti? Za početak saznati kojoj zajednici (serveru) pripada i razgovarati s ownerom da ga istjera ko kokoš sa zajednice... Ukoliko bi odbio tako nešto izvšriti, tretirali bi cijelu zajednicu za napad na ruter i smanjili im reputaciju brukanjem po forumima, a da ne govorim ako imaju ikakve veze sa Game HR, da bi im Gvozdeni povukao sve usluge... A ako treba i izmlatiti ali neda nam se spuštat na tu razinu tako da ništa od toga... A uostalom nemogu ja nekog osobno naganjati po svom Balkanu... A ako se to konstantno radi, ostaje povjerovati da ima donekle normalne roditelje, pa nabavit broj telefona i obavijestit ih što njihov "sinčić" radi na netu pa da mu lijepo ispraše tur i zabrane internet. A da ne govorim, ako se nabave čvrsti dokazi, da datacentar i Gvozdeni kao vlasnik mogu na razgovor sa ISP-om pa da mu iskljuće net ili pošalju opomenu na kućnu adresu. Jer jedno je hakirati server, tu ti nitko neće ništa poduzet, al napast cijeli host, pogotovo ako se ponovi i ako ima čvrstih dokaza, može se već reagirat...

CitatMa koda to nas zanima....nista protiv nemam ali boli nas KITA za to(odnosi se na mene najvise)

Jbg, malo sam ošo offtopic jer vidim da neki omaložavaju Game HR... Po meni su oni 100 puta bolji od onog Sereluxa i sličnih sranja... A uostalom, Gvozdeni barem prizna kad nešto se zezne i ispriča se dok oni tamo, padne server i onda ih kontaktiram pa mi ne odgovaraju pa nešto seru pa ovo pa ono... Al da, ošli smo previše offtopic pa dosta.

Baff

Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 20:34:11 POSLE PODNE
A zašto sam odabrao ovaj podforum?

CitatOvdje idu teme koje nisu vezane ni na jedan drugi forum.

Pod SAMP kategoriju nema ni jedan podforum u kojem se može raspravljati/diskutirati... Uglavnom pomoć za ovo za ono, oglasi za host, za server itd. itd.
kao npr u temu od game hr hostinga ako je ima?

Citat: galeb poslato Februar 02, 2010, 20:47:39 POSLE PODNE
Kakva sranja vi pisete to nije z vjerovat

1. Baff ti si rekao da je ovo samo za ST, a cris je ljepo naveo da je i CC bio srusen, tako da ......

2. Randy je dobro napravio da tu posta jer klinje ruse servere da bi npr pomogli scm serveru (kao CH) i nakraju najebu i od strane njih tako da nis koristi, i jos da je postao na hacking forume hackali bi mu acc, upali preko ip u komp i ode mu komp ukurac a ne samo server.



tako da vas molim da vise neserete nego kazite to je strasno i nesto treba poduzet xD
zato sto je on to postao ovdje KAKO CE TO MAJKE TI utjecati da te iste KLINJE prestanu to raditi? prepast ce se psovki? -.-' a to da bi mu hackali acc i upali preko ip u komp to samo sanjat mozes nidje drugo :)

anyways bmk radite sta ocete...ja ionako dodjem jednom tjedno...zaserem i odem  :D

Ludi Grad

icu jednu po jednu recenicu i sa smjehom odgovarati na sve, ali prije toga samo ovo LOOOOOOOOL
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A šta mu možemo napraviti? Za početak saznati kojoj zajednici (serveru) pripada i razgovarati s ownerom da ga istjera ko kokoš sa zajednice... Ukoliko bi odbio tako nešto izvšriti, tretirali bi cijelu zajednicu za napad na ruter i smanjili im reputaciju brukanjem po forumima, a da ne govorim ako imaju ikakve veze sa Game HR, da bi im Gvozdeni povukao sve usluge...
Ovako jel vidis ti sta si napisao, mislis da bi stvarno neki owner izbacio zbog toga sto je uradio nekog iz svoje zajednice....Ako ne znas ja cu ti reci....NEBI!!! I sta mislite da bi uspjeli smanjiti reputaciju brukanjem po BALKAN forumima (pa na ovu temu ti se svi smiju, nemam nista protiv nje ali brateee razmisljaj malo)....... A da ustvari razmisljas kad pises nesto nebi napisao ovo "da ne govorim ako imaju ikakve veze sa Game HR, da bi im Gvozdeni povukao sve usluge..." , jer ako stvarno mislis da moze biti neko ko ima server na  Game-HRu, onda je taj momak stvarno DEBIL, ali opet kazem da ima (posto mislim da nije toliko glup previse).....
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A ako treba i izmlatiti ali neda nam se spuštat na tu razinu tako da ništa od toga... A uostalom nemogu ja nekog osobno naganjati po svom Balkanu... A ako se to konstantno radi, ostaje povjerovati da ima donekle normalne roditelje, pa nabavit broj telefona i obavijestit ih što njihov "sinčić" radi na netu pa da mu lijepo ispraše tur i zabrane internet.
Ma decko stvarno te ne razumijem, pa ti kad bi dosao nekoga izmlatiti u njegov grad, mislim da se TI nebi vratio ziv i zdrav kakav si i dosao (sada govorim za svoj GRAD) zato bolje da cutis i malo gledas svoja posla......Hahahhaha i sta kad bi nazvao roditelje, pa stvarno te ne razumijem.....hahhahahhaaha
[/quote]
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A da ne govorim, ako se nabave čvrsti dokazi, da datacentar i Gvozdeni kao vlasnik mogu na razgovor sa ISP-om pa da mu iskljuće net ili pošalju opomenu na kućnu adresu. Jer jedno je hakirati server, tu ti nitko neće ništa poduzet, al napast cijeli host, pogotovo ako se ponovi i ako ima čvrstih dokaza, može se već reagirat...
mozda to moze......ali isto tako CISTO SUMNJAM.......
Tako da mislim da je ovo TEMA otvorena bezveze.....i bezveze pricas, i ako ces jos nesto pisati molio bi te da SKRATIS malo TEXT neda mi se citati 5 minuta neki TEXT koji mozes reci u 2 recenice........
Lijep Pozdrav,
             _MaX_PaYnE_


Ma mislim stvarno, ja nerazumijem ljude koji "hackaju" i misle da su hackeri... djeca obicna koja misle da ce time nesto postic, i na nekim serverima xD dodju ti... "ako mi nedate admina hackat cu server", ma mislim stvarno, bas ima puno retardiranih ljudi  :-\
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

e kad bih znao pola samp servera bih srusio...[zbog njihovih vlasnika kao sto je na GF...]

Ludi Grad

Citat: [CH]Aleksa poslato Februar 03, 2010, 18:09:29 POSLE PODNE
e kad bih znao pola samp servera bih srusio...[zbog njihovih vlasnika kao sto je na GF...]
joooj ljudi sta ste i vi ko neka djeca postali bi HACKERI, pa da je lako HACKATI neki server nebi ih bilo ovoliko na BALKANU, a isto takodje mislim da od hackanja nema nista, nemozes ama bas nista postici.........  ;)  ;D

Ljubomorne dushe mogu da vam pushe!!!!!
nekužim te ljude njima je krivo što je netko nešto uspio i što su oni botovi/noobovi
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 03, 2010, 14:11:08 POSLE PODNE
icu jednu po jednu recenicu i sa smjehom odgovarati na sve, ali prije toga samo ovo LOOOOOOOOL
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A šta mu možemo napraviti? Za početak saznati kojoj zajednici (serveru) pripada i razgovarati s ownerom da ga istjera ko kokoš sa zajednice... Ukoliko bi odbio tako nešto izvšriti, tretirali bi cijelu zajednicu za napad na ruter i smanjili im reputaciju brukanjem po forumima, a da ne govorim ako imaju ikakve veze sa Game HR, da bi im Gvozdeni povukao sve usluge...
Ovako jel vidis ti sta si napisao, mislis da bi stvarno neki owner izbacio zbog toga sto je uradio nekog iz svoje zajednice....Ako ne znas ja cu ti reci....NEBI!!! I sta mislite da bi uspjeli smanjiti reputaciju brukanjem po BALKAN forumima (pa na ovu temu ti se svi smiju, nemam nista protiv nje ali brateee razmisljaj malo)....... A da ustvari razmisljas kad pises nesto nebi napisao ovo "da ne govorim ako imaju ikakve veze sa Game HR, da bi im Gvozdeni povukao sve usluge..." , jer ako stvarno mislis da moze biti neko ko ima server na  Game-HRu, onda je taj momak stvarno DEBIL, ali opet kazem da ima (posto mislim da nije toliko glup previse).....
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A ako treba i izmlatiti ali neda nam se spuštat na tu razinu tako da ništa od toga... A uostalom nemogu ja nekog osobno naganjati po svom Balkanu... A ako se to konstantno radi, ostaje povjerovati da ima donekle normalne roditelje, pa nabavit broj telefona i obavijestit ih što njihov "sinčić" radi na netu pa da mu lijepo ispraše tur i zabrane internet.
Ma decko stvarno te ne razumijem, pa ti kad bi dosao nekoga izmlatiti u njegov grad, mislim da se TI nebi vratio ziv i zdrav kakav si i dosao (sada govorim za svoj GRAD) zato bolje da cutis i malo gledas svoja posla......Hahahhaha i sta kad bi nazvao roditelje, pa stvarno te ne razumijem.....hahhahahhaaha
Citat: [ST]Injection poslato Februar 02, 2010, 21:11:55 POSLE PODNE
A da ne govorim, ako se nabave čvrsti dokazi, da datacentar i Gvozdeni kao vlasnik mogu na razgovor sa ISP-om pa da mu iskljuće net ili pošalju opomenu na kućnu adresu. Jer jedno je hakirati server, tu ti nitko neće ništa poduzet, al napast cijeli host, pogotovo ako se ponovi i ako ima čvrstih dokaza, može se već reagirat...
mozda to moze......ali isto tako CISTO SUMNJAM.......
Tako da mislim da je ovo TEMA otvorena bezveze.....i bezveze pricas, i ako ces jos nesto pisati molio bi te da SKRATIS malo TEXT neda mi se citati 5 minuta neki TEXT koji mozes reci u 2 recenice........
Lijep Pozdrav,
            _MaX_PaYnE_


[/quote]

Ako ti se neda čitat, nemoj... Ionako nemaÅ¡ niÅ¡ta pametno za reći pa lijepo zaobiÄ'i temu... Svaki poÅ¡teni vlasnik bi ga jako kaznio... Ja nemogu vjerovati kakva si ti seronja! Jebote, kad ST igrač reklamira na nekom serveru, tražite da ga kaznim, a kad netko hacka kažeÅ¡ da mu nebi niÅ¡ta napravio... Dećko, reklamirati je kao kraÄ'a žvake, dok je hack kao dvostruko ubojstvo. Ako ja moram kažnjavat moje igrače jer reklamiraju, onda je najmanje Å¡to jedan dobar server mora napraviti, izbaciti tog igrača sa zajednice. Mislim, to je NAJMANJA kazna. Ja bi to napravio, da od mene owner hackanog servera to traži, i vjerujem da bi to napravio svaki normalan server. Ovi koji nebi, to su oni usrani serveri na čijem čelu (owner) stoji egoistična seronja koju briga za sve živo na tom svjetu i koja bi učinila uslugu svima da se baci s krova...

Neznam kako taj tvoj grad funkcionira, al kod nas kao prvo svatko gleda svoja posla... ZaÅ¡to bi netko napao nekoga ako on doÄ'e mene napast? Kao da nekog boli kurac za mene i kao da mene boli kurac za nekog? Kod nas se možeÅ¡ u sred podneva tući na trgu i nitko se neće ni okrenut. Eventualno bi se aktiviralo moje druÅ¡tvo. Ali sad ću reći isto Å¡to si ti za hackere, da netko te doÄ'e potražiti u tvoj grad sam bez ekipe, isto je DEBIL! Rekoh, ja se ne tučem nikad i niti mi pada na pamet tražit nekog okolo i mlatit ga. Tučnjava je za životinje i divljake, a pametni ljudi to rijeÅ¡avaju razgovorom. Tako je kod nas i tko zajebe, taj i plati. A uostalom, takvi koji se bahate po netu i glume velike face te se uzdižu u nebo, nisu bolji ni u RL. A takav karakter NITKO ne voli, barem ne kod nas... Svi ih preziru i upravo takvi najviÅ¡e batina pokupe od onih dobrih, poÅ¡tenih.

Citat: ZicMortal poslato Februar 03, 2010, 14:20:33 POSLE PODNE
Ma mislim stvarno, ja nerazumijem ljude koji "hackaju" i misle da su hackeri... djeca obicna koja misle da ce time nesto postic, i na nekim serverima xD dodju ti... "ako mi nedate admina hackat cu server", ma mislim stvarno, bas ima puno retardiranih ljudi  :-\

Šta ćeš, svjet otišo u kurac... Retardiranih propaliteta sve više, a žalosno je što oni pošteni najebu...

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 03, 2010, 18:41:43 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Februar 03, 2010, 18:09:29 POSLE PODNE
e kad bih znao pola samp servera bih srusio...[zbog njihovih vlasnika kao sto je na GF...]
joooj ljudi sta ste i vi ko neka djeca postali bi HACKERI, pa da je lako HACKATI neki server nebi ih bilo ovoliko na BALKANU, a isto takodje mislim da od hackanja nema nista, nemozes ama bas nista postici.........  ;)  ;D

Zapravo možeš hackom nešto postići... Možeš napraviti još veću retardiranu seronju od sebe, navući sramotu na sebe... Uostalom, ima raznih hackova. Ovo što nama rade na serveru, to su početnički hackovi, vjerojatno free programi...

Citat: ¤Metallica¤ Tomo§ poslato Februar 03, 2010, 18:48:55 POSLE PODNE
Ljubomorne dushe mogu da vam pushe!!!!!
nekužim te ljude njima je krivo što je netko nešto uspio i što su oni botovi/noobovi


To je jednostavno za razumiti... Takvi jednostavno nemogu prihvatiti da nisu u srediÅ¡tu pozornosti. Toliko su lijeni da im se neda ni disati, a za naučiti skriptati ipak treba pokrenuti guzicu, zagrijati stolicu. Nemogu prihvatiti činjenicu da su "luzeri" (ajmo tako reći, jer neznaju niÅ¡ta, nitko im nedaje pozornost) i onda traže bilo kakav način da uÄ'u u srediÅ¡te pozornosti. Ljubomorni su na one poÅ¡tene, koji su se trudili, učili i radili da bi neÅ¡to postigli, a oni nisu sposobni za takvo neÅ¡to i onda "zaÅ¡to bi on bio uspjeÅ¡an kad nemogu ja!?".

Netko je lijepo rekao da je onu rečenicu "nije važno pobijediti, važno je sudjelovati" izmislio upravo jedan od luzera koji nije mogao nikako drugačije u središte pozornosti. To je jedan od primjera, mada se ja slažem s tom rečenicom jer stvarno, nije važna pobjeda...

MOJ SAVJET TAKVIMA: Oćete u srediÅ¡te pozornosti? Nemojte se kititi tuÄ'im perjem ili stavljati u srediÅ¡te pozornosti na tuÄ'u Å¡tetu. Budite kreativni i unikatni  :) Bacite se s krova pa ćete lijepo u crnu kroniku i na internet i evo vam srediÅ¡ta pozornosti  ;D Di ćeÅ¡ bolje, to će pročitati stotine tisuća ljudi   :P

EDIT: bacite se na krov nekog Peugeota, pa ćete zavrÅ¡iti i u spotu pjesme "Baci se na krov" koju je snimio moj susjed  ;D
Poslednja Izmena: Februar 03, 2010, 19:28:31 POSLE PODNE od [ST]Injection

Ludi Grad

Citat: [ST]Injection poslato Februar 03, 2010, 19:22:18 POSLE PODNE
Ako ti se neda čitat, nemoj... Ionako nemaÅ¡ niÅ¡ta pametno za reći pa lijepo zaobiÄ'i temu... Svaki poÅ¡teni vlasnik bi ga jako kaznio... Ja nemogu vjerovati kakva si ti seronja! Jebote, kad ST igrač reklamira na nekom serveru, tražite da ga kaznim, a kad netko hacka kažeÅ¡ da mu nebi niÅ¡ta napravio... Dećko, reklamirati je kao kraÄ'a žvake, dok je hack kao dvostruko ubojstvo. Ako ja moram kažnjavat moje igrače jer reklamiraju, onda je najmanje Å¡to jedan dobar server mora napraviti, izbaciti tog igrača sa zajednice. Mislim, to je NAJMANJA kazna. Ja bi to napravio, da od mene owner hackanog servera to traži, i vjerujem da bi to napravio svaki normalan server. Ovi koji nebi, to su oni usrani serveri na čijem čelu (owner) stoji egoistična seronja koju briga za sve živo na tom svjetu i koja bi učinila uslugu svima da se baci s krova...

Neznam kako taj tvoj grad funkcionira, al kod nas kao prvo svatko gleda svoja posla... ZaÅ¡to bi netko napao nekoga ako on doÄ'e mene napast? Kao da nekog boli kurac za mene i kao da mene boli kurac za nekog? Kod nas se možeÅ¡ u sred podneva tući na trgu i nitko se neće ni okrenut. Eventualno bi se aktiviralo moje druÅ¡tvo. Ali sad ću reći isto Å¡to si ti za hackere, da netko te doÄ'e potražiti u tvoj grad sam bez ekipe, isto je DEBIL! Rekoh, ja se ne tučem nikad i niti mi pada na pamet tražit nekog okolo i mlatit ga. Tučnjava je za životinje i divljake, a pametni ljudi to rijeÅ¡avaju razgovorom. Tako je kod nas i tko zajebe, taj i plati. A uostalom, takvi koji se bahate po netu i glume velike face te se uzdižu u nebo, nisu bolji ni u RL. A takav karakter NITKO ne voli, barem ne kod nas... Svi ih preziru i upravo takvi najviÅ¡e batina pokupe od onih dobrih, poÅ¡tenih.
E pazi nisam htio ovo u svadju da ode.....ali da me nazivas SERONJOM nece moci, i pazi tebe je ocito zaludio svijet NETA pa ti savjetujem da se malo prikladis RL (nadji si curu, drustvo itd...).... A ova tema je bespotrebno napravljena i da jos ovo ima vas sa STa dobrih momaka, nego samo previse turate nos u svakakve stvari i tamo gdje treba i ne treba....... Vi ste prije mjesec,dva presli na Game-HR i odma ste se umislili kao najbolji njihovi klijenti, da nije tako nebi ti otvarao ovu temu o HACKANJU, i jos ovo ako je Game-HR toliko dobar nije mogao dopustiti da ga jedan mali HACK sa FREE programa toliko POTRESE i toliku zbrku napravi.........A u potpunosti se slazem da ako je neko sa nekog GAMING foruma da ga HEAD treba kazniti, ali ima onih i koje nije briga za to......A uostalom, takvi koji se bahate po netu i glume velike face te se uzdižu u nebo, nisu bolji ni u RL.   e ova recenica ti je prava i ja vas sa STa savjetujem imam dobar odnos sa nekim pojedincima da ne gurate nos svuda, ako koristite usluge Game-HRa kao i svi drugi sto ste se vi morali naci i pametovati o HACKIRANJU?? Da je neko od vas vlasnik ajde ali ovako je bas bezze.....
Ma moj GRAD nije bitan uopste sad, bicete obavjesteni o svemu na vrijeme........ Ma i da dodje i bez ekipe i sa ekipom dobice BATINA, ali isto tako za mene BATINE su sranje jedino kad se mora tako rjesiti onda se rjesava  ;D ....... i tako da Injection nisam htio svadju ovde uopste nego sam samo rekao da bezveze gurate nosove (cak i u ovoj temi) u ono sto ne treba.....btw nemam nista protiv vas zelim vam svu srecu......ali opet ostajem iza svojih recenica koje sam rekao prije ovoga posta!!!!!
Poslednja Izmena: Februar 03, 2010, 19:56:09 POSLE PODNE od [LG]MaX_PaYnE_

Baff

Citat: [CH]Aleksa poslato Februar 03, 2010, 18:09:29 POSLE PODNE
e kad bih znao pola samp servera bih srusio...[zbog njihovih vlasnika kao sto je na GF...]
kakve veze sad Dujma ima sa ovom temom? uostalom znas ti koe dujma? znas ga u RL? te naguzio pa ostavio? upucaj se i ne pricaj gluposti ;)

injection> ovo za ovom tucom sta govoris "sta nekog boli briga za mene" ocigledno da provodis 90% svog zivota ispred kompa te stvarno zamolio bi te da u tu 'temu' ne diras jer se "ne kontas"...jer da si imalo vani brate imao bi nekih prijatelja OSIM geYmera i ostalih ppka...cuj neko te napadne a ostali iz tvog grada da ce gledat? xD pa brate satrali bi te ko zveĆku(ne kazem ovo u smislu ono "nesmijes me dirnut inace ce te moji prijatelji" nego samo odg na tu 'glupost' sta si napisao) :)

Correlli

Svi napadate na drugog, prvo sebe pogledajte - imate puno za vidjeti.

Dosta svaÄ'e.