** Napad na Game HR ruter **

Započeo [ST]Injection, Februar 01, 2010, 23:33:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moli se onaj tko to radi da prestane da nebi bilo problema! Netko je floodao centralni ruter od Game HR-a, digao ping na 100 i pao je cijeli sistem večeras. Hosteri kažu da je vjerojatno riječ o napadu na naš server, a pali su svi serveri sa 188.* IP adresama.

Mislio sam da su ti klinci odrasli i da neće biti viÅ¡e ljubomornih ispada. Ako mislite da ste bolji, sjednite za PC i počnite skriptat svoj server... Je*o vas hack da vas je*o  >:(

Su?ci obicni -.- sad ce se doc i kur??? "Ehhh sinko moj ja radio od nule ovi GM" --.--

priznajem, ja sam  :D
ne brini - nastavit ce se

Hahahha Bulleta xD, nije to fino brate... :P


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

matemandbrnaze742

Da stvarno ja na Xfire i na MSN i stalno mu zovu sto je ovoliki ping zovem hostera a on popi*** rekao je ako se to jos jednom desi da ce svima jeb** mat**.

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Februar 02, 2010, 00:01:12 PRE PODNE
priznajem, ja sam  :D
ne brini - nastavit ce se

Samo se ti zajebaji... Nemoj da još tvoje priznanje hoster shvati ozbiljno... Jer ovi u datacentru su ljuti, a hoster je bio na rubu živaca...

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Februar 02, 2010, 09:55:19 PRE PODNE
Da stvarno ja na Xfire i na MSN i stalno mu zovu sto je ovoliki ping zovem hostera a on popi*** rekao je ako se to jos jednom desi da ce svima jeb** mat**.

Kad Gvozdeni popizdi, padat će glave  ;D

Platite mi 100 eura ima da ih sve oteram od svih hostova koji pocinju sa 188 i ostalih... xD

turker_kc


Citat: panda poslato Februar 02, 2010, 14:30:33 POSLE PODNE
Bullet ako si ti, samo daj dalje ;D

svaka mu cast,moze i mene da nauci pa da idemo zajedno  ;D ;D

Baff

koji jebeni kurac to ima veze sa balkan-samp ?

od 50-ak aktivnih usera ovog foruma ti mislis da je netko odavde? zasto nisi to napisao? ako nemislis da je netko odavde koji qrac bezveze pises tu?


Osobno meni nesmeta nish sta si i dje si napiso ali ono tema ti je bezveze i nista niscim...

+
Citat: [ST]Injection poslato Februar 01, 2010, 23:33:42 POSLE PODNE
sjednite za PC i počnite skriptat svoj server... Je*o vas hack da vas je*o  >:(
ovaj forum je ono za take ljude koji oce da podju valjda da skriptaju svoj server(bar kucni ako nista -.- )...ali eto ti si temu ovde "zalijepio" umjesto na neke warez forume i one sto se bave hackingom ovim onim petim desetim...

edit: znaci da SpeedTouch nije hostiran na tom hostingu ove teme nebi ni bilo pa prema tome mozemo zakljuciti da je tema radi SPEEDTOUCHA? NORMALNO :) a speedtouch kao speedtouch sa-mp rpg server NE SPADA u ovu kategorija onda nikako...ne? el ovo OFF TOPIK ili?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=23.0
4 stavka -    *Postanje teme koje nespadaju u ovo kategoriju
Poslednja Izmena: Februar 02, 2010, 17:34:22 POSLE PODNE od Baff

Citat: Baff poslato Februar 02, 2010, 17:19:44 POSLE PODNE
koji jebeni kurac to ima veze sa balkan-samp ?

Netko odavde (sa balkan-sampa) hacka i rusi servere, meni se cini i znam tko moze bit' stoga nije zanimljivo nekome srusit server i onda sutit  >:(, @ tema... sasvim je opravdano psovanje i tema; zamisliste sebe da vam netko srusi server, jel dobar osjecaj? naravno da nije  :(
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Baff

Citat: ZicMortal poslato Februar 02, 2010, 17:33:01 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Februar 02, 2010, 17:19:44 POSLE PODNE
koji jebeni kurac to ima veze sa balkan-samp ?

Netko odavde (sa balkan-sampa) hacka i rusi servere, meni se cini i znam tko moze bit' stoga nije zanimljivo nekome srusit server i onda sutit  >:(, @ tema... sasvim je opravdano psovanje i tema; zamisliste sebe da vam netko srusi server, jel dobar osjecaj? naravno da nije  :(
"ko se ljuti uvalim mu kruti"

Bez obzira sta se TEBI desilo ti NEMAS pravo znaci ici od foruma do foruma i psovati i vrijedjati osobu tu pa eto 'nabasati' na tog tko je to radio...zar ne? Znaci vazda ima pravila...ubije ti neko prijatelja(nedaj boze :S ) ti imas pravo stat na ulicu i proklinjat sve? HALO! -.-'

Autor teme nije naveo u temi da on MISLI da je netko sa balkan-sampa a posto ti nisi autor teme znaci o tvojim postupcima "zasto si otvorio BEZVEZNU temu i nekim dijelom prekrsio pravila boarda" pa prema tome...znas ono...ma ja ;)
BTW: Nije zanimljivo srusiti nekome server i onda sutiti? O kome ti? Naveli(ti ili autor teme) ste nekog odredjenog sa OVOG foruma?

PS: I ja sam protiv tih hackanja i stvarno je to pickasto i sve ali sada napraviti DISKUSIJU o tome u ovoj temi je automatski off topic i krsenje glavnih pravila ovog foruma.NE?

Budimo malo realni, da ST nije hackao ne'ko sa ovog foruma nebi Injection ovdje tu temu otvarao (vjerovatno xD)...

I nije ST jedini koji je bio srusen u zadnje vrijeme, razmisli malo pa ces saznat  >:(
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Nije još sigurno da je to napad bio na ST... Mogao je biti i na CC ili SB (mislim da su i oni na Game HR)... Napadnut je ruter! Ne da mislim NEGO SAM SIGURAN da ta seronja obitava ovdje... To će biti netko uvijek isti od onih klinaca... Nažalost, danas je za hack potrebno otići na google, upisati "čarobnu riječ", skinuti program, instalirati, upisati IP i stisnuti veliko crveno dugme "HACK" što može i moja baka...

Citat: panda poslato Februar 02, 2010, 14:30:33 POSLE PODNE
Bullet ako si ti, samo daj dalje ;D

Samo ti seri...

Tko kaže da nemam pravo, Baff?? Tražit ćemo ga Gvozedni i ja po cijelom Balkanu.

A zašto sam odabrao ovaj podforum?

CitatOvdje idu teme koje nisu vezane ni na jedan drugi forum.

Pod SAMP kategoriju nema ni jedan podforum u kojem se može raspravljati/diskutirati... Uglavnom pomoć za ovo za ono, oglasi za host, za server itd. itd.

Citat: [CC]Stormer poslato Februar 02, 2010, 13:59:18 POSLE PODNE
xd ma gvozdeni je bas top hoster uvijek bi pomogo i to,btw onda je i cc pao

Robby i Gvozdeni su carevi nad carevima... Tako dobru ekipu ni jedan hosting dosad koje sam probao nije imao... Uvijek pomognu uvijek su raspoloženi, vole se i našaliti... Ja pričam s njima svaki dan. Radio sam im CMS i marketing, oni su meni dali besplatne servere, teamspeak i honorar za CMS na bankovni račun, poštuju sve dogovore i uvijek su spremni za suradnju i pomoć... I kad padne host, Gvozdeni mi se uvijek javi i zajedno pronalazimo riješenje. Najavi mi svaki update unaprijed, govori mi sve što rade sa serverima da znam kad će restartat mašinu i trude se da to bude uglavnom u noći, kad nema igrača.

Kakva sranja vi pisete to nije z vjerovat

1. Baff ti si rekao da je ovo samo za ST, a cris je ljepo naveo da je i CC bio srusen, tako da ......

2. Randy je dobro napravio da tu posta jer klinje ruse servere da bi npr pomogli scm serveru (kao CH) i nakraju najebu i od strane njih tako da nis koristi, i jos da je postao na hacking forume hackali bi mu acc, upali preko ip u komp i ode mu komp ukurac a ne samo server.



tako da vas molim da vise neserete nego kazite to je strasno i nesto treba poduzet xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM