[POMOC] Dinamicni house system

Započeo mykavv, Oktobar 30, 2011, 12:20:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GodFather
Detaljan opis problema: Trebam skriptu dinamicnog house systema kao na Raven's GM-u
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

imas tu tutove i fs pogledaj malo bolje .... evo ti http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=search
Bukeleza || Mapper Only ||

dragan12

Na Raven's nije Dinamican HS kolko ja znam. Skini mozda GarHouse,Stefan's Elite House....
A mozda i ja napravim danas ako se budem nakanio dok je raspust :D

vlado_plavsic


dragan12

U pravu si Vlado ipak jeste dinamican(proverio sam). Bila je moja greska. Hvala na ispravci


dragan12

Citat: mykavv poslato Oktobar 30, 2011, 13:10:45 POSLE PODNE
Citat: Vlado_Plavsic aka Plavsa poslato Oktobar 30, 2011, 13:03:36 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 30, 2011, 12:59:09 POSLE PODNE
Na Raven's nije Dinamican HS kolko ja znam.

Jeste koliko se secam

btw evo ti jedna fs sa samp foruma http://pastebin.com/ybFjfdLJ
jel mi mozes samo reci pod sta trebam to ubacit ?
Uzmes i to copy. I onda otvori new u pawno i paste to tamo. Zatim sacuvas i comiple u filterscripts(compile sa F5) i kada si compile dodas u server.cfg kod filterscripts dodas ime tog sto si stavio i sacuvao(kako si nazvao to sto si sacuvao)

vlado_plavsic

Komande su u zcmd-u,tako da idu van svih callbackova (Preporucujem na kraj skripte)
A ostalo stavljas kao sto je u fs-i.

Citat: Vlado_Plavsic aka Plavsa poslato Oktobar 30, 2011, 13:13:45 POSLE PODNE
Komande su u zcmd-u,tako da idu van svih callbackova (Preporucujem na kraj skripte)
A ostalo stavljas kao sto je u fs-i.
EDIT: isti taj error mi bude i kad ocu spremit u filter script tj. kad compilam izbaci mi taj error :'(
ma daj ne jebite me s tim skripterskim rijecim, tek ucim skriptat, stavio sam na kraj gm skripte i izbaci mi ovo:
C:\Users\Mihael\Desktop\Server\gamemodes\gf.pwn(26247) : fatal error 100: cannot read from file: "zcmd"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Poslednja Izmena: Oktobar 30, 2011, 13:39:09 POSLE PODNE od mykavv


vlado_plavsic

cannot read from file: "zcmd"

To znaci da nemas inc zcmd.Idi na samp forum,pronadji ga,skini i ubaci u pawno/include forlder.Posle toga compile i radice.
Posle toga,da bi ti radile i komande u strcmp-u, Callback "OnPlayerCommandText" preimenuj u OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success)