[Pomoc]Labele

Započeo caupton, Oktobar 29, 2011, 16:19:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Balkan-Gaming RP(Moj Mod od 0.)
Detaljan opis problema:Imam pitanje kako da odradim da mi na Pd vozilima pise iznad Milicija,a na FB,Bia...Pomoc ako neko moze pomoci
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):..


http://wiki.sa-mp.com/wiki/Attach3DTextLabelToVehicle


Savet: ako ne znas ovo napraviti nemoj ni raditi RP mod od 0 (iako znam da ne radis od 0 :D), uzmi edituj neki DM/Stunt ili radi DM/Stunt od 0 kako bi se naucio :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jebiga momci upravu ste vi i sve to je OK. al kad bi svaki od clanova foruma gledao  wiki.sa-mp.com
Ovaj forum bi propao :)

dragan12

Citat: Prti Bee Gee 4Life poslato Oktobar 29, 2011, 16:35:04 POSLE PODNE
Jebiga momci upravu ste vi i sve to je OK. al kad bi svaki od clanova foruma gledao  wiki.sa-mp.com
Ovaj forum bi propao :)
Na SAMP wiki moze dosta da se nauci.
Sta njemu tamo nije jasno
new vehicle_id, Text3D:vehicle3Dtext; //Definicije prva je za vozilo jer ce dodavati isped njega i 3dtext drugo. A moze koristiti i array za vehicle_id ako hoce
vehicle3Dtext = Create3DTextLabel( "Policija", 0xFF0000AA, 0.0, 0.0, 0.0, 50.0, 0, 1 );//Kreira 3dtext ako radi mod od 0 znaci on sve ovo bi trebao da zna
vehicle_id = CreateVehicle( 510, 0.0. 0.0, 15.0, 5, 0, 120 ); //Sta tu ima? Znaci dodajes ispred vozila vehicle_id
Attach3DTextLabelToVehicle( vehicle3Dtext, vehicle_id, 0.0, 0.0, 2.0); // Ovde je postavljen 3dtext i vozilo koje je
I on tvrdi da radi mod od 0 (Kao sto je Gotti rekao da neradi tu se i ja slazem) onda to treba da zna