[Pomoc] Reg/Login

Započeo JusT, Oktobar 28, 2011, 12:20:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

JusT

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Promjenuo sam Register i login sistem kad se logijem moras stisnuti gumb spawn da se spawnam kako da namjestim da automacki spawna?
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

SpawnPlayer(playerid);  ?
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 12:24:56 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

JusT

e sad kad sam to izbriso
moram cekati par sekundi da me spawna kako da namjestim da me odmah spawna?

Pa to je funkcija za spawnovanje igraca, sta si brisao ? :D

Dodaj to ispod OnPlayerRequestClass
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 12:30:56 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

JusT

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 28, 2011, 12:30:22 POSLE PODNE
Pa to je funkcija za spawnovanje igraca, sta si brisao ? :D

Dodaj to ispod OnPlayerRequestClass

Pa to mi je bilo i izbris o icekam 5 sekundi i onda me spawna  :-X

Pa niko ti nije rekao da brises... a i "Deo skripte" ne stoji tu za dzabe, nisam ja baba Vanga.
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 12:39:00 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri