[MAP] Radiona [CroVenom]

Započeo CroVenom, Oktobar 27, 2011, 14:48:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BAHAMAS STATE VAM PREDSTAVLJA!!!!!!!
-----------------------------------------------------------
Ime mape: Radiona
-----------------------------------------------------------
Napravio: CroVenom
-----------------------------------------------------------
Opis: Radiona za popravak vozilnih sredstava!
-----------------------------------------------------------
Slike:


_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________


_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2011, 14:49:05 POSLE PODNE od CroVenom


Odlicno  samo tako nastavi 10/10
[ceter][/center]

Ideja je dobra 10/10, ali da si to malo bolje odradio.. realizacija na ideju 8/10.. ;)

J4€k

Dobro je 9/10
Ovo na pocetku ovaj znak - reklama mogao si je pomaknuti malu uljevo da neprijeci put kod rampe
a i zajebo si po trebao si neki drugi naci

BTW grafiku povecaj ovo mi slici na minecraft a ne MTA xD

Pohvale na trudu

EDIT ovo na zadnjoj sliki ove bacve , ovaj crveni ormar i te stavri kroz njih mozes prolaziti pa ti je sjebano ja sam to rijesio tako da sam stavio nevidljivi objekt tako da nemozes
a imas gresku vidim kroz prozor na zadnjoj sliki da su ti neki ormari vani xD
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2011, 20:31:17 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)


Kul je, mada mi se ne sviÄ'a lokacija.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


CitatDobro je 9/10
Ovo na pocetku ovaj znak - reklama mogao si je pomaknuti malu uljevo da neprijeci put kod rampe
a i zajebo si po trebao si neki drugi naci

BTW grafiku povecaj ovo mi slici na minecraft a ne MTA xD

Pohvale na trudu

EDIT ovo na zadnjoj sliki ove bacve , ovaj crveni ormar i te stavri kroz njih mozes prolaziti pa ti je sjebano ja sam to rijesio tako da sam stavio nevidljivi objekt tako da nemozes
a imas gresku vidim kroz prozor na zadnjoj sliki da su ti neki ormari vani xD

Ma al onda su drugi problemi.. jbg.. al dobro.. :))
Ma ja volim minecraft..to najjaca igrica :D
Ne i vani je radiona pa su i vani ti kompresori i ta sranja... sam sto to nisam uslikao..
daj mi reci kak se zove objekt koji si ti dodao da i ja dodam

J4€k

meni su ti ormari u kutu tako da sam ja tako reci stavio prozirno s jedne a s ruge je bjelo nezz dali ce tebi upaliti ugl Odi u Doors and windows i onda ispod znas onog Prozirnoi-svijetloplavog sto ima crno po kutovima pa ispod nejga ja mislim ili iznad samo jedan ispod ili iznad vidi