[Map] LSPD INT by .::Raven::. Tera GC

Započeo J4€k, Oktobar 26, 2011, 18:33:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

J4€k

Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2011, 18:34:33 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Mapa i ideja su odlicne 10/10
Samo mi nekako ovo lici vise na FBI, msm ima jako dosta prostorija, za LSPD stanicu je ovo veliko!  :-\

J4€k

nije bas obratno malo sam pogledao Int i Savrseno stane u onu zgradu od PD-a
a i ako vidis ovo gdje su vrata kao za lift to je pregraÄ'eno jer tamo ima jos 10ak ureda prazinih itd a i sam sam primjetio da bi bilo previse pa sam pregradio
BTW hvala na ocijeni

Samo da pitam nesto, kako uzmes sad ovaj INT da uredjujes i dodajes mu objekte, kako se to radi da nadjes int i uredjujes ga, to nesto kopiras ili sta?
Last nick: Vectro64

Dobro odraÄ'eno! :)
Još si i video napravio... ih - 1o/1o

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 26, 2011, 21:03:36 POSLE PODNE
Samo da pitam nesto, kako uzmes sad ovaj INT da uredjujes i dodajes mu objekte, kako se to radi da nadjes int i uredjujes ga, to nesto kopiras ili sta?

Moze odgovor, molim vas?
Last nick: Vectro64

Stvarno lijepo odraÄ'eno. 10/10 :)

Last nick: Paradox



J4€k

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 26, 2011, 21:11:52 POSLE PODNE
Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 26, 2011, 21:03:36 POSLE PODNE
Samo da pitam nesto, kako uzmes sad ovaj INT da uredjujes i dodajes mu objekte, kako se to radi da nadjes int i uredjujes ga, to nesto kopiras ili sta?

Moze odgovor, molim vas?

e sry ja sam sad tek dosao ovako odi u MTA pa odes u map editor onda imas namo na onoj gore traci gdje je new,open,save,save as pa tamo pri kraju te trake naci ces kao plavi neki papiric i to je locations to odaberes i odaberes int
i sad imas mogucnost Ako odes u MTA 1.1 onda mozes int samo odabrati i kopirati sa tom novom finkcijom ali u starom bih morao rucno traziti taj int iako mozes i u postojecem intu raditi ako zelis
i kad ga uredis bitno je da zapises ID Virtual worlda da bi skripter mogao staviti na ulatu u taj int jer ako nepostavis VW nece se vidjeti int ID inta vidis u locations kad odaberes int pa ti desno u prozorcicu pise interior ID : npr 11

BTW hvala svima na ocjenama
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2011, 13:27:39 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)



J4€k

ok Hvaha smiva BTW nisam znao da se koristi u generation RP nisam nikad bio u Pd Intu samo sam jednom usao na taj server :D