[POMOC]FilterScripta

Započeo WaLLa, Oktobar 23, 2011, 19:13:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GF
Detaljan opis problema: Znaci ovako...Ubacio sam scriptu sa laserom, i loado sam scriptu preko /rcon loadfs Laser...i ubacilo mi se u server...Al kako da napravim da nemoram svaki put upisivat /rcon loadfs nego da stalnu bude FS na serveru...
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

u server.cfg pod liniju "filterscripts" upisi samo Laser

filterscripts Laser
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

HVala...Znaci mogu staviti jos dosta scripti na taj nacin?

Aha.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Da , ali FS-ovi sporije rade i to. Probaj FS-ove ubaciti u mod. Možeš staviti još FS-ova na taj način ali limit ti je 16.
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------

Po cemu rade sporije ?  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

moze i
SendRconCommand("reloadfs Laser");

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 23, 2011, 19:14:59 POSLE PODNE
u server.cfg pod liniju "filterscripts" upisi samo Laser

filterscripts Laser
i to

Citat: Lemonade Mouth poslato Oktobar 23, 2011, 19:31:45 POSLE PODNE
Da , ali FS-ovi sporije rade i to. Probaj FS-ove ubaciti u mod. Možeš staviti još FS-ova na taj način ali limit ti je 16.
tišu

Ja sam novi, danas poceo scriptat, pa ako mi moze neko samo objasnit kako dodat FS u mod? Kopirat ono iz FSa u MOD il kak?

EDIT: Ak ima ko kaki tut nek da
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2011, 19:42:25 POSLE PODNE od Marshall

pa npr sve ono iz FS sto ide pod onplayerconnect kopiras ispod onplayerconnect u GM, sve definicije (varijable itd) iz FS kopiras u mod, sve komande isto i tako.. ne znam kako drugacije da ti objasnim..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Marshall poslato Oktobar 23, 2011, 19:42:04 POSLE PODNE
Ja sam novi, danas poceo scriptat, pa ako mi moze neko samo objasnit kako dodat FS u mod? Kopirat ono iz FSa u MOD il kak?

EDIT: Ak ima ko kaki tut nek da

Kopiraj malo probaj logički zaključit gdje šta treba , ako zapneš otvori temu i pomoće ti netko.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ aka. ^anamonn poslato Oktobar 23, 2011, 19:37:27 POSLE PODNE
tišu

Ako misliš da sam u krivu , puno se varaš :)
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------