[POMOC]Oko komande za house

Započeo Marin||, Oktobar 23, 2011, 18:14:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:CH
Detaljan opis problema:Kako da napravim cmd , da kad ingame dodem pred ulaz kuce, upisem komandu i kuca je na prodaji
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2011, 18:52:27 POSLE PODNE od Marin||

Sta ti lupas skripta ti CH jel ah ah ah a ha ah
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2011, 21:17:36 POSLE PODNE od Medis
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Oktobar 23, 2011, 21:17:15 POSLE PODNE
Sta ti lupas skripta ti CH jel ah ah ah a ha ah

sta ti si bot jbt ? ne moras vjerovat. i ne komentiraj teme ak neznas pomoc
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2011, 21:24:42 POSLE PODNE od Marin||

Zovni tu zorana soprana koga god hoces vlasnike servera pa ces vidjeti das nemas skriptu nemoj samo kad ban dobijes da se iznenadis
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Mirnas_Tajic

ovo je ono sranje LGCH  :D :D :D :D :D :D :D :D :D ja bi se stidio da ovo postam

Citat: Mirnas_Tajic poslato Oktobar 23, 2011, 21:33:56 POSLE PODNE
ovo je ono [cenzura] LGCH  :D :D :D :D :D :D :D :D :D ja bi se stidio da ovo postam

Slazem se  ;D  ;D  :D  :D  :D  :D  :D  8)  :P  ::)  ???
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Hajd nek ste se vi naspamali zbog gluposti. CH GameModovi su vec davno ispricana prica, neznam zast se palite na to, ili vam je stalo do post+ ?

OT: Za to ti treba Dinamicki House system, trebas imati veliko znanje da bi to napravio.
Imas par FS-i o Dinamickom house systemu ali to je puno bugova...  Tako da nista od toga.

Citat: Lozim se na FyoDoR-a :P poslato Oktobar 23, 2011, 21:37:58 POSLE PODNE
Hajd nek ste se vi naspamali zbog [cenzura]osti. CH GameModovi su vec davno ispricana prica, neznam zast se palite na to, ili vam je stalo do post+ ?

OT: Za to ti treba Dinamicki House system, trebas imati veliko znanje da bi to napravio.
Imas par FS-i o Dinamickom house systemu ali to je puno bugova...  Tako da nista od toga.

Nije meni do posta nego kad ovako nesto napise totalno glupo moram malo da se nasmijem :D
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Oktobar 23, 2011, 21:39:30 POSLE PODNE
Citat: Lozim se na FyoDoR-a :P poslato Oktobar 23, 2011, 21:37:58 POSLE PODNE
Hajd nek ste se vi naspamali zbog [cenzura]osti. CH GameModovi su vec davno ispricana prica, neznam zast se palite na to, ili vam je stalo do post+ ?

OT: Za to ti treba Dinamicki House system, trebas imati veliko znanje da bi to napravio.
Imas par FS-i o Dinamickom house systemu ali to je puno bugova...  Tako da nista od toga.

Nije meni do posta nego kad ovako nesto napise totalno [cenzura]o moram malo da se nasmijem :D

ma smij se ti znas kome, neces tu smijat se, jer nemas pojma sta ja imam. os ti kopiram malo iz pawno, pa da vidis

Ama znas li sta je da ti imas ch skriptu ch bi vec propala zato  :'(

A ko ima ch skriptu zna dodavat kuce a na ch kuce se dodaju dimanicno do je nista lakse da je imas nebi moro postati ovdje
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Mirnas_Tajic

ajde kopiraj molim te da vidimo sta ti imas i ako imas pravi Ch onda ti nebi trebale kuce jer CH je odlican ima preko 2 miliona kucan na buy

kasnije cu, jer sam sad na laptopu a na kompu imam, pa vidit ces a i jos pise svugdje "Dujma ovo stavi " i kao prvo, kuce su bile , ali sam ja EDITOVAO MOD, PA SAM IZBACIO KUCE i bizove , jer ocu napravit preko komande kad dodes do kuce da mos stavit na buy

Uzmi neku FS ili GM koja ima Dinamični HS,pa po tome radi,npr. ja sam sebi napravio Dynamic HS tako šta sam glrdao komandu koju mi je Paradox napravio za CoS. ;)

Citat: R3DM4N poslato Oktobar 23, 2011, 21:58:40 POSLE PODNE
Uzmi neku FS ili GM koja ima Dinamični HS,pa po tome radi,npr. ja sam sebi napravio Dynamic HS tako šta sam glrdao komandu koju mi je Paradox napravio za CoS. ;)

oke, ti si jedini ovdje razumam . :D

Mirnas_Tajic

Cuj momak jedini ko ima Ch mod je Djuro i ta ekipa a ti sto imas to je sigurno Lgch a da je pravu ch nevjerujem